Ремонт одягу

Ремонт одягу (Київ) з ​​гарантією якості на весь сервіс робіт. Ремонт одягу Солом'янський район. Ремонт одягу Печерськ Київ. Найзручніше замовити ремонт одягу в професійному і якісному ательє (Київ) +38 (063) 970-78-78. Ціни на подібну послугу - від 100 грн і вище. Однак, навіть в ательє (Київ) високого рівня ціни на сервіс ремонту одягу в рази нижче, ніж вартість нової речі. І виконати акуратну реставрацію - куди більш раціональне рішення, ніж трата маси особистого часу для походу по магазинах у пошуках заміни. Крім того, звертаючись в професійне та якісне ательє (Києва) Флагманського Будинку Моди Вознесенської ремонт речей, ремонт одягу і ремонт аксесуарів, Ви отримуєте гарантію на якісне виконання послуги.

Кожна людина, звертаючись до майстра який проводить пошиття одягу і ремонт одягу, приходить з надією, що той чарівним чином допоможе йому відновити відчуття радості та комфорту від використання тієї чи іншої речі. Тому, кожен майстер повинен розуміти, що за визначенням ремонт одягу включає в себе не просто механічне виконання роботи. Необхідно мати тверде бажання допомогти клієнту і, найголовніше при реставрації одягу - зуміти вкласти частинку свого чарівного вміння дати друге життя улюбленої речі замовника.

Що робити, якщо прийшла в непридатність дорога брендова річ? Або улюблені штани, джинси, пальто, куртка, шуба вже не підходять Вам за розміром: занадто тісні або навпаки - просто негарно висять на Вас, як на вішалці? Купувати нові речі - далеко не завжди правильний вихід. Куди подіти прибуваючий одяг? Адже шафа не гумова. А купити нову ексклюзивну брендову річ замість зіпсованої старої, швидше за все, не вийде, адже кутюр'є шиють одяг під певний сезон і в обмежених кількостях - вони просто не мають права "повторюватися". У всіх подібних ситуаціях слід звернутися у Флагманський Будинок Моди Вознесенської, щоб зробити професійний і якісний ремонт одягу у Києві. Майстри пошиття та реставрації одягу, надають весь спектр послуг: пошиття, перешив, підгонка по фігурі, якісний ремонт верхнього одягу, реставрація виробів, ремонт трикотажу, ремонт в'язаних виробів і багато іншого!

Звернутися до професійного майстра який проводить пошиття одягу і ремонт одягу можна з будь-яким питанням по реставрації речей. Головне, зателефонувати прямо зараз. Не відкладайте ремонт одягу на потім: всі речі краще відновити до початку сезону. У професійних майстрів Флагманського Будинку Моди Вознесенської багато замовлень саме з початком того чи іншого сезону. Тому, щоб не очікувати довгий час, слід поквапитися і привезти річ прямо сьогодні в один із наших салонів - ательє в Києві.

Ательє ремонт одягу

Ремонт одягу та підгонка виробів по силуету фігури

Ремонт одягу Київ і підгонка одягу по фігурі - успіх для тих хто любить виглядати ідеально. У якісному одязі, володар або власниця виробляють найкраще враження, бо чудово сидячі речі, говорять багато про що. Однак часто, купивши річ, або після періоду нетривалого її носіння, Ви можете зіткнутися з якоюсь проблемою, коли Вам захочеться щось замінити, виправити, розширити, подовжити або переробити. У такій ситуації допоможе знову ж ремонт одягу Київ давно користується послугами професійних фахівців Флагманського Будинку Моди Вознесенської. Ремонт одягу будь-якої складності або ремонт аксесуарів виконується з гарантією - наш майстер несе особисту фінансову відповідальність перед клієнтом за виконання своєї роботи.

Якщо потрібно не тільки відновити одяг, а й дрібні послуги - наприклад, підгонка по фігурі, вкоротити джинси, вкоротити штани, в цих випадках також слід звернутися в ательє Києва, де Ваші побажання виконають професійно майстри - віртуози із застосуванням нового обладнання на різно - операційних промислових машинах, що дають професійні рядки та стежки.

Ремонт одягу Київ

Якісна реставрація хутра, перешив дублянки, ремонт шуби, ремонт шкіряного одягу

Якісна реставрація хутряних виробів будь-якого асортименту; ремонт шуб, ремонт шкіри, ремонт шкіряного одягу, ремонт дублянки, ремонт одягу всіх видів від дрібних до великих робіт. Відзначимо відразу, що Флагманський Будинок Моди виконує не тільки ремонт одягу з тканини. Наші фахівці виконують лагодження виробів зі шкіри, хутра, ремонт дублянок, шуб, забезпечуючи для клієнтів повний сервіс, наприклад, реставрацію, перешив, фарбування і хімчистку виробів.

Якісний перешив або реставрація дублянки, має на увазі, досвідченість майстра і наявність спеціального обладнання - машини, що дає дрібні й великі стібки до 1 см. Такі машини в Києві знаходяться тільки в Будинку Шанель і у нас - у флагманському Будинку Моди Вознесенської. Для якісного ремонту одягу в Києві та підгонки виробів також необхідні підсобні інструменти та матеріали для зняття ворсу між швами. Ймовірно, Ви вже зрозуміли, що виконати професійний ремонт дублянки або шкіряних виробів можуть, дійсно, тільки досвідчені фахівці. Замовляйте ремонт одягу тільки у професіоналів - це гарантія збереження Вашого виробу та отримання якісного сервісу!

Ремонт одягу поруч
Ремонт одягу центр

Спеціальне обладнання для шкіри та під ремонт одягу

Як вже було сказано трохи вище, Флагманський Будинок Моди Вознесенської має унікальне обладнання для пошиття будь-якого асортименту виробів і під ремонт шкіряних виробів. Наші фахівці мають можливість використовувати для різних тонких і товстих шкір стежки від дрібних до найбільших (від 0,1 мм до 1 см) із застосуванням різних насадок, щоб шкіра "не зійшла" і не зачепилася під час ковзання при прошивці. Обладнанням обов'язково керує професійний майстер, що знає всі нюанси роботи зі шкірою.

Завдяки досвіду наших майстрів і наявності професійного обладнання, ми швидко усуваємо навіть важкі випадки - розриви дубленого матеріалу. Так, таке теж виправляється. Тут вибір залишається за замовником: заміна деталі або штуковка розриву. Щоб отримати більш детальну консультацію, телефонуйте прямо сьогодні нашим майстрам.

Київ ремонт одягу

Все це можуть і з задоволенням виконають для Вас наші фахівці! Для замовлення необхідної послуги просто зателефонуйте по одному з наших телефонів або напишіть нам на Viber. +380639707878

Ремонт трикотажу і підгонка трикотажу по фігурі

Щоб провести якісний ремонт трикотажу і підгонку трикотажних виробів ми використовуємо різні обробки: трикотажні рядки, тамбурні шви, вузькі й широкі, які зазвичай застосовуються по краю тягучих виробів (низ кофтинок, футболок, трикотажних штанів, суконь, спідниць та в різноманітному спортивному одязі). Трикотажні шви в такому випадку при ремонті одягу використовуються знизу рукавів і зверху в горловині виробів. Такі шви при розтягуванні еластичні, не тріскаються і не лопаються. При необхідності виконання ремонту трикотажу, неодмінно звертайтеся до наших майстрів!

Майстри Флагманського Будинку Моди Вознесенської також майстерно виконують реставрацію трикотажних виробів: усуваємо розриви, підіймаємо петлі, зашиваємо дірочки, але не просто "зашиваємо", а робимо так, як у Вас по малюнку, що в підсумку, практично нічого не видно. Ви навіть не згадаєте, де був розрив.

Фахівці з трикотажу Флагманського Будинку Моди Вознесенської завжди до Ваших послуг.

Нашими майстрами виконується:

 • реставрація та ремонт трикотажного одягу;
 • підгонка трикотажних речей;
 • індивідуальне пошиття з трикотажу;
 • виготовлення в'язаних деталей;
 • відновлення розривів на трикотажі;
 • підняття петель;
 • укорочення трикотажного одягу;
 • подовження;
 • завуження трикотажного одягу;
 • додавання в'язаного полотна до виробу;
 • окантовка;
 • кетлевка і багато іншого.
Ремонт одяг
Ательє по ремонту одягу

Ремонт в'язаних виробів, ремонт в'язаного одягу

У в'язаних виробах наші фахівці також сильні - ми допоможемо вкоротити, подовжити, розширити, звузити або просто щось виправити те, що Вам не подобається в виробі. Завдяки наявності спецобладнання, ми можемо пов'язати для Вас низ кетлівки або верх горловини, виконати довязи на манжети, зв'язати будь-які деталі, які необхідні та підійдуть саме вашому виробу. Будь-який ремонт одягу в'язаних виробів можна виконати досить недорого в професійному ательє Флагманського Будинку Моди Вознесенської.

Ми застосовуємо також інші методики обробки трикотажу і в'язаних виробів. Весь ремонт одягу виконується професійно і спрямований на те, щоб принести максимум комфорту нашим клієнтам. Тільки завдяки професійному підходу, ми можемо гарантувати високу якість роботи та нашого сервісу.

Ательє по ремонту одягу в Києві

Ремонт одягу: шифон і оксамитові вироби

Ремонт шифону - Унікальна інноваційна розробка по ремонту одягу з легких тканин шифону. Усунення розриву на шифоні новими підходами не мають аналогів. Від дірочки на шифоні не залишається і сліду. Особливе уважне ставлення у нас до таких делікатних речей, як вироби з оксамиту і шифону. Тут приділяється увага не тільки малюнку, принтам на тканини. Якісний ремонт одягу, що має дрібні елементи, виконується із застосуванням не тільки спецобладнання, але і з різними пристроями такими як спец - зубчики, насадки та нові голки. Звичайно, майстер, що виконує таку ювелірну роботу повинен мати великий досвід ручним ювелірним роботам, щоб не зіпсувати річ.

Обов'язково виконуються рядки від «піко» до «профі-зигзага», а також іншої конфігурації. Майстри Флагманського Будинку Моди Вознесенської виконують для Вас індивідуальний пошив, перешив одягу, усунення розривів, укорочення одягу, подовження, розширення та інші маніпуляції з улюбленими оксамитовими або шифоновими речами.

У делікатний ремонт одягу в різних випадках ми застосовуємо клейкі шовкові стрічки, беечкі, канти, сіточки, шовкові дубліри, а для прасування оксамиту «спец - колючку», після якої у Вас ніколи не залишиться ласи, заломи або потертості на оксамиті.

Ушив одягу
Ремонт одягу в Києві

Ремонт пальто

Якщо трапилася неприємність і вимагає улюблене пальто ремонт, це не біда - просто зателефонуйте у Флагманський Будинок Моди Вознесенської.

Наші фахівці виконують реставрацію пальто будь-якої складності:

 • виробляємо ремонт підкладки пальто;
 • ремонт кишень;
 • якісний ремонт шліц, петельок, ґудзиків, коміра;
 • відновлення тканини, шкіри, хутра в пальто і багато іншого.

Також при необхідності виконується послуга з реставрації довяз або ж ми просто виготовимо нові - такі самі як старі. Телефонуйте нашим фахівцям, ми виконаємо дуже якісний ремонт пальто або іншого одягу поточного і наступаючих сезонів!

Htvjyn jlt ls

Ремонт куртки

Флагманський Будинок Моди Вознесенської також гарантує якісний ремонт одягу. Коли стає прохолодно, хочеться виглядати не тільки модно, але ще і трохи утеплитися. Але, що робити, якщо улюблена річ прийшла в непридатність в самий невідповідний момент? Зламалася блискавка, стався розрив тканини або шкіри, продірявилась кишеня, порвалася підкладка або трапилася інша неприємність? Без професійного ремонту одягу в такому випадку точно не обійтися!

Всі неприємності, що трапилися з Вашої річчю, можна виправити. Фахівці Флагманського Будинку Моди Вознесенської із задоволенням виконають для Вас улюблений ремонт куртки. Ми підберемо в тон тканину, шкіру, підкладку, придумаємо, як залатати розрив так, щоб його не було видно. І навіть зв'яжемо новий довяз для рукава, якщо стався розрив. Приносьте Вашу куртку до нас в один з наших салонів - ательє - ми вміємо унікальним чином з інноваційними технологіями виконувати реставрацію куртки і ремонт одягу Київ і будь-яких інших речей в Києві.

Ательє поруч зі мною
Ремонт одягу поруч зі мною

Флагманський Будинок Моди Вознесенської також спеціалізується на якісному ремонті одягу з хутра. Ми ремонтуємо хутряні вироби.

Ремонт одягу з текстилю та текстильних виробів

Ремонт одягу з текстилю. Ремонт текстильних виробів.

Одяг повинен створювати комфорт для свого власника. Відчувати себе комфортно в ідеально сидячій речі, яка повторює Вашу фігуру, не заважає, не здавлює, підкреслює гідність і приховує недоліки - це чудове відчуття! Але вийти з магазина в такому виробі часто не виходить, адже фабричні вироби шиються за стандартними лекалами та знайти гідну річ, навіть витративши "вагон часу", дуже складно.

Це стосується практично всіх виробів: піджаків, штанів, сорочок, блуз, спідниць і суконь, пальто, хутряних пальт, шуб, дублянок і іншого. Нерідко можна зустріти чоловіків і жінок у виробах які обвисають і, здається, що вони куплені "на виріст" або "перейшли у спадок" від попереднього, більшого власника. Виглядає це дуже комічно. Іноді буває і навпаки. Занадто тісні вироби, що само по собі не є нормальним, надалі ще й загрожує лопнутими швами, що спричинять конфуз в непередбаченій ситуації.

Причиною такої невідповідності є прагнення виробника розкроїти вироби, які підійдуть "якомога більшій кількості людей". Але, на жаль, виняткова посадка при цьому неможлива. Звідси й з'являються "занадто невідповідні" піджаки, штани та сорочки, блузи, сукні, спідниці та пальто. Ось тут і стане в пригоді майстер який, проводить ремонт одягу від Флагманського Будинку Моди Вознесенської.

На щастя для наших клієнтів у нас є послуги індивідуального пошиття і підгонки по фігурі різних виробів. Наші майстри допоможуть завести "правильний одяг", зшитий саме для Вас. Звертайтеся до майстрів Флагманського Будинку Моди Вознесенської. У підігнаному нашими майстрами одязі Ви будете відчувати себе комфортно, а виглядати - просто чудово!

Якщо Ви купили річ, а з нею щось не так, не впадайте у відчай! Професійний і недорогий ремонт одягу з текстилю від майстрів Флагманського Будинку Моди Вознесенської все виправить. Звертайтеся прямо сьогодні до фахівців своєї справи, і незабаром покупна річ стане «частиною Вас»!

По ремонту одягу з текстилю Флагманський Будинок Моди надає наступний сервіс послуг:

 • усунення розривів в тонких і товстих тканинах;
 • заміна і підбір деталей під різні тканини;
 • розшиваємо, розпускаємо вироби;
 • виконуємо художнє штопання;
 • виправляємо у виробі то, що Вас не влаштовує або не подобається;
 • виконуємо заміну блискавок, замків, кнопок, ґудзиків, підкладу, карманку в кишенях, гачків, джинсових ґудзиків;
 • виготовляємо оздоблювальні матеріали зі шкіри та хутра;
 • і навіть пробиваємо дірочки на ременях!

Наведемо приклад нашого підходу до роботи на дуже частому випадку під ремонт одягу Печерськ Київ. У джинсових тканинах досить часто трапляються розриви й відбуваються з часом серйозні потертості між ніг. Така ситуація особливо добре знайома водіям, які багато їздять за кермом. У разі, коли річ продірявилася, можна провести професійний ремонт одягу. Для джинсів ми застосовуємо художнє штопання або штуковки зі зміцненням, що зробить тканину однорідної в Вашій улюбленій речі. Для обробки в джинсах, наші фахівці використовують товсті нитки виняткового відповідного відтінку. Якщо в Ваших джинсах ексклюзивний колір ниток і у нас таких не опиниться в наявності, ми обов'язково поїдемо, підберемо і купимо їх.

Зверніть увагу на наш сервіс! Ми маємо виїзну послугу з підбору фурнітури та прикладних матеріалів для вашого виробу.

Сервіс різних робіт по ремонту хутряних виробів може містити ряд пунктів:

 • заміну хутряних деталей;
 • вкоротити шубу, а з решти низу шубки виготовити капюшон;
 • перешити комір;
 • зробити заміну шубних гачків;
 • заміна підкладу;
 • перелицювання коміра та інших деталей;
 • усунути потертості та залисини;
 • виготовити новий комір, узлісся бортів, манжетів з використанням в окремих випадках перекидання і розпуску хутрових шкур;
 • підгонку хутряних шапок;
 • перешив головних уборів;
 • виготовлення складного декору;
 • реставрація пройм в шубі;
 • реставрація бортів, манжет, низу хутряного виробу;
 • реставрація та усунення розривів в хутрі;
 • розпуск хутра та деталей при їх тісноті або не відповідності розміру;
 • розшивши хутра та елементів: шкіра + хутро, шифон + хутро, мереживо + хутро;
 • професійне фарбування і хімчистка хутряних виробів.

Деталі по ремонту хутряних виробів, по якісному ремонту одягу або додатковому сервісу уточнюйте через телефон у наших фахівців або безпосередньо в наших салонах-ательє. Телефонуйте нам прямо сьогодні!

Пошиття і ремонт одягу

Ми якісно виконуємо прасування навіть складних брендових речей. При цьому строки виконання роботи всього 1-2 дні. Термінові замовлення виконуються протягом декількох годин.

Прасування виробів

В сервіс нашого ремонту одягу Печерськ, Ремонт одягу Солом'янський район Київ входить професійне прасування та прасування речей.

Професійно випрасуємо будь-який виріб з Вашого гардеробу. Наше промислове обладнання: парогенератор з тефлоновою насадкою, сухий пар під тиском, прасувальний стіл з відсмоктуванням і піддувом і різні пристосування, допомагають нашим професіоналам не зіпсувати дорогі речі, а, навпаки, зробити винятковий зовнішній вигляд будь-якого виробу, будь-то костюм, сорочка, вечірнє плаття, шифонове плаття, органза, оксамит і багато іншого. В руках майстра з величезним досвідом роботи, вироби не отримають деформацію, опік, ласи або усадку.

Наводячи масу прикладів з нашої практики, ми сподіваємося, що знайшли нового клієнта. Адже сумніви в досвіді та професіоналізмі наших фахівців по ремонту одягу у Вас не повинні залишитися. Якщо все ще не впевнені, тоді приїжджайте до нас - в один з наших салонів - ательє в Києві. Ви переконаєтеся, що у нас працюють тільки фахівці високого класу. Саме тому ремонт одягу будь-якої складності виконується у флагманському Будинку Моди Вознесенської з гарантією.

Ремонт і пошиття одягу
Якісно реставруємо
1
2
3
4
5
6
Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка