Ремонт сумок

Рюкзаки, портфелі, сумки й валізи швидко зношуються: кути й ручки затираються, підкладка розривається, а на поверхні з'являються подряпини й інші механічні пошкодження. Ремонт сумок (Київ) в ательє Вознесенської — це надійний спосіб виправити як видимі, так і приховані недоліки аксесуара.

Ремонт шкіряного портфеля і реставрація шкіряного портфеля, як і сумки, а також індивідуальний пошив сумки на замовлення (Київ), проводиться на спеціалізованому обладнанні, яке робить обробку акуратною і безпечною. Ремонт сумок в ательє здійснюється професійними майстрами з великим практичним досвідом роботи.

Крім ремонтних послуг, Будинок Моди Вознесенської пропонує клієнтам пошиття сумок на замовлення з якісних матеріалів з довговічною, зносостійкою фурнітурою.

Ремонт рюкзаків
Реставрація сумок Київ

Ремонт рюкзаків (Київ): основні напрямки

Ремонт рюкзака дає можливість освіжити зовнішній вигляд виробу. Фахівці майстерні працюють з натуральної та штучною шкірою, текстилем з особливим покриттям, полотняною матерією. Ремонт рюкзаків (Київ) люксового сегмента передбачає використання спеціального обладнання, що гарантує якісне шиття й усунення навіть серйозних дефектів.

Ательє Вознесенської надає повний спектр послуг з реставрації шкіряних аксесуарів, включаючи:

 • ремонт замку на портфелі;
 • ремонт рядків на сумці, портфелі;
 • заміна ручки в портфелі;
 • хімчистка портфелів;
 • підбір втраченої / поламаної фурнітури;
 • установка фурнітури;
 • комплексний ремонт рюкзаків і сумок;
 • чистка портфелів;
 • хімчистка та фарбування дорогого портфеля.

Виконуючи ремонт брендового портфеля, майстри використовують ідентичну за фактурою і відтінку шкіру, завдяки чому зберігається цілісний вигляд виробу. Якщо заміна елемента неможлива, фахівець вирішує безпосередньо з клієнтом, з якої ділянки виробу взяти матеріал для відновлення пошкодженого місця.

Також клієнтам доступне пошиття сумок на замовлення (Київ), рюкзаків великих і маленьких розмірів.

Ремонт рюкзаків Київ

Ремонт шкіряних сумок Київ: особливості робіт

Згодом шкіра стирається і покривається подряпинами навіть від невеликого механічного впливу. Після тривалої експлуатації фурнітура також приходить в непридатність, особливо виготовлені з пластику деталі.

Ательє Вознесенської пропонує широкий спектр послуг з відновлення сумок. Так, в майстерні можна:

 • почистити підкладку в сумці;
 • замінити блискавку в сумці;
 • замінити ручки в сумці;
 • усунути потертості в шкіряному портфелі, сумці;
 • усунути розриви на шкірі, т. е. відновити поверхню шкіряного покриття в портфелі, сумці.

Ремонт шкіряних сумок (Київ) в ательє передбачає використання якісних матеріалів — ниток Serafil, Gutermann, Amann. Замки, кнопки, люверси, пряжки й ґудзики проходять очищення і полірування. Фахівці можуть спаяти брендову деталь або замінити її. Всі рішення по реставрації в обов'язковому порядку обговорюються з клієнтом.

Ремонт шкіряних сумок

Як проходить ремонт шкіргалантереї (Київ)

Гаманці, портмоне і ремені з натуральної шкіри вимагають делікатного ставлення під час реставраційних робіт. Ремонт шкіргалантереї (Київ) включає відновлення ділянок з подряпинами, реставрацію дірок і інших дефектів покриття. Фахівці при необхідності прокладуть нові декоративні рядки, щоб освіжити зовнішній вигляд аксесуара.

Якщо виріб втратив початковий колір і покрився тріщинами, майстри пофарбують і відновлять поверхню, приберуть плями. Ремонт шкіргалантереї передбачає використання якісної фарби Saphir і хімічних розчинів, які справляються з ушкодженнями.

Ремонт дорожніх сумок (Київ) передбачає ряд наступних робіт:

 • чистка сумок;
 • заміна шкіряних деталей на сумці;
 • установка і заміна гвинтів, ніжок на сумці, портфелі (також підбір нових замків з кодом і без);
 • установка і заміна хольнітенов, кнопок, люверсів, карабінів, півкілець і різних власників;
 • пошив сумок;
 • заміна ручок в сумці;
 • підбір шкіри, ідеально підходить за структурою і колірній гамі;
 • хімчистка сумок.

Ремонт валізи (Київ) передбачає ряд аналогічних операцій, які гарантують повноцінне відновлення й оновлений зовнішній вигляд.

Ремонт шкіргалантереї
Реставрація сумки Київ

Реставрація сумок: основні етапи

Будинок Моди Вознесенської гарантує високу якість реставрації, бо майстра несуть відповідальність за виконані роботи. Реставрація сумок починається з консультації, під час якої виконується комплексна оцінка виробу. Ви можете самостійно вибрати перелік послуг, вказавши, що саме варто змінити в виробі, або ж скористатися рекомендаціями експертів.

Професійний огляд дозволяє підібрати правильну стратегію та узгодити їх операції. Після оцінки виріб передається майстрам, які виконують повноцінний комплекс процедур і ремонт фурнітури сумок (Київ).

До числа найбільш потрібних послуг відносяться такі:

 • заміна підкладки в сумці, портфелі;
 • ремонт брендової сумки;
 • пошив рюкзака або іншого аксесуара;
 • хімчистка брендової сумки, портфеля;
 • фарбування та хімчистка сумки й портфеля в комплексі.

По завершенні реставраційних робіт клієнт оцінює стан речі. Ремонт валіз (Київ, Печерський район) здійснюється за аналогічним алгоритмом. Гарантія на реставраційні роботи підтверджує високу якість і майстерність персоналу ательє.

Реставрація сумок

Ремонт жіночих сумок (Київ): з якими виробами працюють майстри ательє

Фахівці Будинку Моди Вознесенської впораються з ушкодженнями будь-якої складності, незалежно від моделі та дизайну аксесуара. Ремонт жіночих сумок (Київ) включає роботу з класичними ручними й наплічними моделями, клатчами, ранцями, планшетами, хобо, кисетами. У перерахованих аксесуарах шкіра може бути глянсовою, матовою, лаковою, дрібно і крупно фактурною, бархатистою.

Крім цього, реставрація сумок (Київ) передбачає роботу з полотняною тканиною та іншими видами текстилю. Фахівці виконають як класичні, так і специфічні завдання, а саме зможуть:

 • замінити блискавки в портфелі, сумці, рюкзаку;
 • замінити ручку в портфелі, сумці;
 • виконати пошиття портфеля;
 • виконати хімчистку і фарбування дорогої сумки;
 • усунути будь-які дефекти на портфелі й інших аксесуарах.

Також клієнтам доступний індивідуальний пошив сумок на замовлення (Київ) в Будинку Моди Вознесенської. Ескізи можна вибрати безпосередньо в ательє або надати власні варіанти. Перелік послуг послуги також доповнює ремонт валіз (Київ, центр). Фахівці виправлять як пошкодження зовнішнього покриття, так і складні конструкційні дефекти (заміна замку, корпусу, коліщаток, кріпильних і висувних елементів).

Ремонт жіночих сумок

Чому варто вибрати ремонт сумок (Київ, центр) в ательє: переваги

Професійна реставрація дає можливість повернути улюбленої речі пристойний магазинний вигляд. Ремонт сумок (Київ, центр) в Будинку Моди Вознесенської — це кваліфіковані майстри з великим практичним досвідом і сучасне спеціалізоване обладнання. Великий асортимент фурнітури, матеріалів і витратних матеріалів дозволяє здійснювати ремонт шкіряних сумок в максимально швидкі терміни. Готовий результат дивує і по-справжньому радує клієнтів.

Звертаючись в ательє, ви можете вибрати комплекс або зупинитися на одній процедурі, наприклад, ремонті ручок сумки. Ці елементи при необхідності можна перешити, подовжити або вкоротити, доповнити фіксувальними деталями.

Одні з найпопулярніших послуг — заміна бігунка на блискавки й ремонт замку портфеля. Усуваються перераховані проблеми досить легко і швидко. Вартість базових реставраційних послуг порадує клієнтів демократичністю.

Ремонт сумок Київ
Відновлення сумок

Ремонт ексклюзивних брендових виробів

Ремонт елітних сумок (Київ) - ще один напрямок, в якому вже не один рік працює ательє. Фахівці центру вручну обробляють навіть самі витончені елементи конструкції, не порушуючи структуру шкіри. Майстерний ремонт сумок (Київ, Солом'янський район) допоможе зберегти зовнішній вигляд аксесуара, завдяки чому він не втратить в ціні та стане дійсно вигідним вкладенням активів.

Працюючи з продукцією преміум-сегмента, фахівці виконують і ремонт портфелів (Київ). До найпопулярніших звернень відносяться:

 • лагодження плічок ранця;
 • ремонт ручки портфеля і фурнітури;
 • усунення потертостей і подряпин на зовнішній частині;
 • відновлення підкладки.

Також ви можете замовити комплексний ремонт портфелів, який включає хімчистку.

Якщо ваша геолокація Київ, ремонт сумок та іншої шкіргалантереї варто довірити ательє Вознесенської. Ремонт портфелів (Київ, Печерськ), як і інші роботи, виконується в установлені терміни, без затримок. Під час реставрації враховуються всі побажання клієнта, тому результат завжди відповідає очікуванням. Гарантія — підтвердження якості, майстерності, професійного підходу і першокласного сервісу.

Ремонт ексклюзивних брендових виробів

Пошиття сумок по унікальним ескізам

Одна з популярних послуг ательє — пошив сумок на замовлення (Київ), а також рюкзаків великих і маленьких розмірів. Талановиті майстри ательє реалізують будь-який ваш задум. Крім сумок класичного дизайну, швачки ательє Вознесенської створять ексклюзивну модель будь-якої складності, наприклад, у вигляді м'якої іграшки або з оригінальними декоративними елементами.

Одна з популярних послуг ательє — пошив сумок на замовлення (Київ), а також рюкзаків великих і маленьких розмірів. Талановиті майстри ательє реалізують будь-який ваш задум. Крім сумок класичного дизайну, швачки ательє Вознесенської створять ексклюзивну модель будь-якої складності, наприклад, у вигляді м'якої іграшки або з оригінальними декоративними елементами. Індивідуальний пошив сумок на замовлення (Київ), як і ремонт аксесуарів, виконується на професійному обладнанні, що забезпечує безпечну обробку матеріалів. У Будинку Моди Вознесенської використовують високоякісну, зносостійку фурнітуру і фірмові нитки. Фахівці приділяють особливу увагу деталям, тому готовий виріб виходить продуманим до дрібниць.

Створення нового аксесуара відбувається в кілька етапів:

 • розробка ескізу відповідно до побажань замовника;
 • підбір матеріалів: підстави, фурнітури, декоративних елементів, кріплень;
 • утвердження клієнтом;
 • реалізація ідеї.

Устаткування Будинку Моди Вознесенської підходить для обробки шкіри, тонкого і міцного текстилю. Всі елементи виробів прошиваються, а не кріпляться на клей. Матеріалом підстави може виступати індивідуально підібрана натуральна або штучна шкіра, текстиль. Крім пошиття виробів з нуля, майстри відновлять улюблену застарілу модель сумки, подарувавши їй новий ексклюзивний дизайн.

Пошиття сумок на замовлення в ательє Вознесенської — це можливість проявити свою індивідуальність і відмінний смак, а також отримати річ, на 100% яка відповідає вашим уявленням про естетичність. Гарантією якості створених виробів є високий професіоналізм та великий практичний досвід команди, відстеження останніх модних тенденцій, робота з високоякісними матеріалами та технікою.

Пошиття сумок на замовлення
Якісно реставруємо
1
2
3
4
5
6
Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка