Ремонт пуховиків

В сервіс послуг Флагманського Будинку Моди Вознесенської входить обслуговування всіх пухових виробів. Якщо є необхідність виконати ремонт пуховиків в Києві, вшити пуховик, провести реставрацію пуховика, обов'язково звертайтеся до наших майстрів! Оскільки ми працюємо спочатку з хутром, наш основний профіль шкіра та хутро. Тому ми вміємо грамотно розібрати та зібрати пуховик.

Вшити пуховик ціна

Ремонт пуховиків в ательє "Вознесенська"

Під таку сервісну послугу, як ремонт пуховиків, реставрація пуховика (Київ) пристосоване і наше приміщення. Також не важко вшити пуховик. Ми проводимо якісне ушивання пуховика і якісний терміновий ремонт пуховика за один день або навіть за кілька годин в залежності від складності роботи.

Але поговорімо трохи про інші ательє: розкриємо завісу і розповімо секрет, чому ж багато ательє не роблять ремонт пуховиків, а тим більше знайти ательє, де можна терміново вшити пуховик в Києві, не так-то й просто. Пух - це вся велична теплота і комфорт для володаря пуховика. І дуже обтяжливо для тих, хто буде ремонтувати пуховик або ушивати пуховик, зробити все поступово і якісно.

Щоб зробити ремонт пуховика або вшити пуховик, його необхідно акуратно розібрати. Якщо там капсули з пухом - це добре! А якщо капсул немає, тоді пуху буде неймовірно багато літати та прилипати по всьому салону ательє, що дуже шкідливо для здоров'я. Хто буде з ним працювати? М'яке і дрібне хутро дуже важко вичистити та вимити. Це і є основна причина відмови від ремонту та ушивання пуховиків в різних ательє в Києві.

Реставрація пуховика
Реставрація пуховиків
Наші роботи
Ціни на Ремонт пуховиків

Прайс може змінюватися в залежності від інфляції України та складності робіт. Точна Ціна затверджується тільки в салоні.

Послуга Золотий майстер Платиновий майстер Ексклюзив
Ремонт розриву пуховика від 1450 грн. від 2000 грн. від 3800 грн.
Дрібний ремонт пориву від 200 грн. від 200 грн. від 600 грн.
Заміна блискавки в пуховику від 650 грн. від 900 грн. від 1400 грн.
Заміна бігунка від 150 грн. від 250 грн. від 450 грн.
Додати частково пух від 1800 грн. від 1800 грн. від 3800 грн.
Повна заміна пуху від 5800 грн. від 6800 грн. від 8500 грн.
Вкоротити | подовжити низ від 1500 грн. від 2200 грн. від 3600 грн.
Замінити довязи на манжетах | індивідуальне виготовлення від 1800 грн. від 3200 грн. від 5500 грн.
Перешити пуховик від 2000 грн. від 2500 грн. від 5800 грн.

Прайс може змінюватися в залежності від інфляції України та складності робіт. Точна Ціна затверджується тільки в салоні.

Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка