Ремонт пуховиків

В сервіс послуг Флагманського Будинку Моди Вознесенської входить обслуговування всіх пухових виробів. Якщо є необхідність виконати ремонт пуховиків в Києві, вшити пуховик, провести реставрацію пуховика, обов'язково звертайтеся до наших майстрів! Оскільки ми працюємо спочатку з хутром, наш основний профіль шкіра та хутро. Тому ми вміємо грамотно розібрати та зібрати пуховик.

Вшити пуховик ціна

Ремонт пуховиків в ательє "Вознесенська"

Під таку сервісну послугу, як ремонт пуховиків, реставрація пуховика (Київ) пристосоване і наше приміщення. Також не важко вшити пуховик. Ми проводимо якісне ушивання пуховика і якісний терміновий ремонт пуховика за один день або навіть за кілька годин в залежності від складності роботи.

Але поговорімо трохи про інші ательє: розкриємо завісу і розповімо секрет, чому ж багато ательє не роблять ремонт пуховиків, а тим більше знайти ательє, де можна терміново вшити пуховик в Києві, не так-то й просто. Пух - це вся велична теплота і комфорт для володаря пуховика. І дуже обтяжливо для тих, хто буде ремонтувати пуховик або ушивати пуховик, зробити все поступово і якісно.

Щоб зробити ремонт пуховика або вшити пуховик, його необхідно акуратно розібрати. Якщо там капсули з пухом - це добре! А якщо капсул немає, тоді пуху буде неймовірно багато літати та прилипати по всьому салону ательє, що дуже шкідливо для здоров'я. Хто буде з ним працювати? М'яке і дрібне хутро дуже важко вичистити та вимити. Це і є основна причина відмови від ремонту та ушивання пуховиків в різних ательє в Києві.

Пуховик реставрація
Реставрація пуховиків
Наші роботи
Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка