Ремонт шкіряного одягу

Професійний ремонт шкіряного одягу — це досить широкий перелік послуг, в наданні яких компетентно наше ательє.

Предмети гардеробу з натуральної шкіри — це стильно, модно, практично, актуально і зручно. Володар таких речей завжди в тренді, а правильно підібрана річ з цього матеріалу, прослужить довгі роки, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд. Це може бути: куртка, піджак, пальто, жилет, сукня, штани та що тільки намалює фантазія. Мабуть, важко уявити будь-який предмет гардероба, більш універсальний, ніж шкіряна куртка.

Сучасні технології вичинки та дизайнерських рішень дозволяють отримати шкіру найвищої якості, яка використовується в моделюванні верхнього одягу і дозволяє втілити самі неординарні задумки дизайнера. Перфорація і лазерна обробка, роблять оброблену шкіру податливою, а вироби з неї унікальними. І водночас вона стає ніжною і вразливою для механічних пошкоджень.

Відновлення шкіряної куртки
Реставрація шкіряних курток

РЕМОНТ ШКІРЯНОГО ОДЯГУ КИЇВ

Які можливі пошкодження? В результаті частої експлуатації можуть з'явитися неприємні дефекти, здатні зіпсувати візуальне враження, такі як:

 • потертості в місцях частого тертя;
 • розтягнута шкіра на ліктях і колінах;
 • пошкодження в районі кишень;
 • поломка фурнітури;
 • заміна блискавки в шкіряному одязі;
 • розпустилися оздоблювальні шви;
 • зіпсована і зношена підкладка;
 • розійшлися шви;
 • порізи й вирвані «з м'ясом» ґудзики;
 • вийшли з ладу кнопки й магніти;
 • ушкодження перфорованої шкіри;
 • пошкодження в місцях біля кишень;
 • потертості шкіри;
 • витертий верхній комір в шкіряному одязі;
 • знятий верхній шар шкіри;
 • побляклий колір шкіри та замші;
 • подряпини на шкірі;
 • великий розмір шкіряного одягу;
 • маленький розмір шкіряного одягу;
 • застарілий фасон шкіряного одягу.

Для професіоналів Флагманського Будинку Моди Вознесенської — немає нічого неможливого. Всі ці та інші можливі дефекти переборні та Ваші побажання враховуються в процесі ремонту шкіряного одягу. Можлива заміна зіпсованих фрагментів шкіряного одягу та інший авторський ремонт.

Ательє по ремонту шкіряних виробів

Ремонт брендового шкіряного одягу

Безумовно, належний догляд за шкірою і зберігання в гардеробній і обробка засобами для захисту від погодних умов, здатні істотно продовжити термін служби шкіряній речі. Однак, якісний ремонт шкіряного одягу, з метою профілактики, рекомендується проводити в кінці сезонної експлуатації для всіх предметів гардероба. До того ж набагато приємніше починати новий сезон з використання підготовленої речі, а не думати про ґудзики або потерті манжети. У флагманському Будинку Моди Вознесенської можна замовити якісне міжсезонне сервісне обслуговування шкіряних речей.

Уміння працювати з будь-яким матеріалом для ремонту шкіряного одягу, багаторічний досвід і професійні знання, а також великий вибір допоміжних засобів і фурнітури — дає нам можливість гарантувати швидкий, а головне, якісний ремонт шкіряного одягу. Ми відновимо Ваші улюблені речі та повернемо первинний зовнішній вигляд, і в тому числі виконаємо ремонт брендового шкіряного одягу. Наші майстри проводять ремонт шкіряного одягу з використанням спеціальних міцних ниток, нетоксичного професійного клею і якісної фурнітури, яку використовують на кращих світових фабриках — це блискавки, ґудзики, гачки, заклепки, магніти, кнопки та декоративна фурнітура.

Для заміни підклада є каталоги з підкладковим міцним матеріалом, з особливою круткою нитки та міцною структурою для шкіряних речей.

Відновлення шкіряних курток

Ремонт шкіряного одягу: ціни

Ціни на ремонт шкіряного одягу формуються індивідуально, адже в кожному випадку обсяг роботи, стан шкіри та виникла проблема — зовсім різні.

Не варто довіряти дорогу річ кому попало, в гонитві за дешевизною, адже ремонт шкіряного одягу повинен проводитися досвідченими майстрами, фахівцями по шкірі, на спеціальному обладнанні та підручними предметами призначеними тільки для шкіри.

Шляхи розв'язання проблеми визначаємо разом із замовником. Ми запропонуємо кілька варіантів усунення вад у шкіряному одязі.

Майстри Флагманського Будинку Моди Вознесенської творчо підходять до будь-якої проблеми, яка виникла, готові обговорити різні варіанти вирішення з урахуванням побажання клієнта.

Реставрація курток
Перешив шкіряних виробів

ЯКІСНИЙ РЕМОНТ ШКІРЯНОГО ОДЯГУ І НЕ ТІЛЬКИ

Ми не обмежуємося винятково ремонтом шкіряного одягу, у нас можна також підігнати по фігурі наявну річ, змінити довжину рукава в меншу, або навіть доточити та подовжити більшу сторону деталі виробу зі шкіри. Адже така дрібниця, як довгий рукав куртки або дублянки, здатна зіпсувати зовнішній вигляд. Також, можна відрегулювати довжину низу, замінити блискавку або підкладку, або навіть перекроїти улюблену річ і повернути її в моду.

Цей перелік послуг, особливо зручний тим нашим клієнтам, хто купує шкіряні речі в нашому флагманському Будинку Моди Вознесенської, оскільки примірка і підгонка виробу може оперативно здійснюватися на місці. Можлива консультація майстра до моменту покупки, якщо річ потребує серйозного доопрацювання.

Скориставшись послугами наших майстрів, Ви отримаєте повний і оперативний сервіс з високою якістю роботи!

Перешив шкіряної куртки
Наші роботи
Ціни на Ремонт шкіряного одягу

Прайс може змінюватися в залежності від інфляції України та складності робіт. Точна Ціна затверджується тільки в салоні.

Послуга Золотий майстер Платиновий майстер Ексклюзив
Ремонт шкіряної деталі від 1200 грн. від 1400 грн. від 3200 грн.
Ремонт розриву | невеликий від 750 грн. від 1200 грн. від 2400 грн.
Великий порив від 1600 грн. від 1800 грн. від 3400 грн.
Заміна шкіряної деталі на ідентичну шкіру від 3200 грн. від 3600 грн. від 4800 грн.
Чистка шкіряного одягу від 2800 грн. від 3800 грн. від 4800 грн.
Фарбування шкіряного одягу від 2800 грн. від 3800 грн. від 4800 грн.
Заміна підклада від 2000 грн. від 2400 грн. від 3800 грн.
Замінити комір від 2200 грн. від 2400 грн. від 3200 грн.
Заміна трикотажних манжет | ексклюзив від 3400 грн. від 3800 грн. від 4900 грн.
Вшити шкіряний одяг від 2500 грн. від 2800 грн. від 3800 грн.
Подовжити виріб від 3600 грн. від 4200 грн. від 4600 грн.
Подовжити рукава в шкірянці | дублянці від 3800 грн. від 4200 грн. від 5700 грн.
Замінити хутряну підстібку від 4800 грн. від 5800 грн. від 7800 грн.
Замінити блискавку в спідниці | штанах | сукні від 650 грн. від 850 грн. від 2800 грн.
Пришити ґудзик на 4 удари з подпуговичником від 60 грн. від 80 грн. від 120 грн.
Замінити бігунок від 250 грн. від 450 грн. від 650 грн.
Виготовити петлі 1 шт від 350 грн. від 450 грн. від 650 грн.
Зашити розрив від 350 грн. від 500 грн. від 750 грн.
Усунути зачепи | подряпини від 800 грн. від 1400 грн. від 2200 грн.
Реставрація - повна від 2900 грн. від 3900 грн. від 4900 грн.

Прайс може змінюватися в залежності від інфляції України та складності робіт. Точна Ціна затверджується тільки в салоні.

Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка