Прасування

Прасування — це процес розгладження складок на тканині після прання або пошиття. Гладять в основному одяг, в тому числі верхню. Хоча і білизна, і рушники теж часто потрапляють під праску. Сам процес приносить людям мало задоволення, на відміну від його результату. Особливо, якщо речей багато або вони об'ємні. Попрасувати портьєри, штори, тюль або постільну білизну дуже непросто. Не кажучи вже про складні предмети гардероба, такі як весільні сукні, пальто, сорочки та костюми. Так що пропонуємо взагалі не торкатися праски, а звертатися до Будинку Моди Вознесенської для професійного прасування. Наші майстри випрасують будь-які речі — від наволочки до вечірньої сукні. І зроблять це максимально швидко. Так що, якщо терміново потрібно погладити костюм або сорочку до ідеального стану — ви звернулися в правильне місце.

Навіщо потрібне прасування речей і одягу?

Праски як технічний винахід вже кілька століть. А прасування як процес був відомий ще в середні століття. Найцікавіше, що з моменту його винаходу цілі не змінилися. Так що і 500 років тому, і зараз прасують одяг для:

 • додання красивого й акуратного зовнішнього вигляду, що особливо актуально для речей з натуральних тканин, адже вони дуже погано тримають форму, і випрасувати, скажімо, шовк, складно;
 • дезінфекції адже по суті, прасування є термічною обробкою вона знищує хвороботворні мікроорганізми.

Прасування одягу не просто додає естетичності, а й корисна для здоров'я. Якщо, звичайно, процес організований і проводиться правильно, чого в домашніх умовах досягти складно. А ось професійне прасування у Будинку Моди Вознесенської легко забезпечить і красу, і безпеку для здоров'я одягу!

Крім того, ми виконуємо професійне прасування, яке в побутових умовах зробити просто неможливо. Річ у тому, що у нас є обладнання для щадного відпарювання делікатних тканин, спец підкладки для велюру і спец колодки для чоловічого костюма і пальтових тканин! Працюємо з усіма тканинами й здійснюємо прасування речей, домашніх аксесуарів, покривал.

Прасування: основні методи

Людство давно вже вийшло за рамки класичних прасок. Придумано безліч пристроїв, щоб гладити різні тканини й типи речей. Так, в професійних ательє використовують:

 • Розгладження. Класична техніка з використанням праски. Можна застосовувати й для формування спеціальних елементів типу згинів в потрібних місцях або плісування. Досить складно професійно зробити прасування сорочки й штанів дома, і це краще залишити майстрам прасування в ательє зі спеціальним обладнанням.
 • Відтягування. Тканина спочатку розтягується, а потім прасується. Таким чином досягається ефект об'ємності. Часто застосовується для комірів або манжетів.
 • Пресування. Прасування виконується спеціальним пресом. Відрізняється високою швидкістю процесу і тривалістю ефекту. Форма зберігається навіть при наступному пранні.
 • Відпарювання. Виконується за допомогою парових машин, елементи яких не контактують з одягом. Застосовується для делікатної тканини та здатне прибрати з неї блискучі смуги, які залишає праска. Наприклад, простіше обпарить плаття з декором, ніж ідеально випрасувати.

Також в комплексі з вищевказаними методами йде декатірованіе. З його допомогою виключається усадка одягу після прання.

Для кожної деталі гардероба використовується своя методика, і повторити її в домашніх умовах практично неможливо. Наприклад, відсмоктування і піддув повітря в установці для прасування використовується під різні вимоги, щоб на тканинах не було пропечатуваних виворітних швів. Не кажучи вже про те, щоб відновити тканину за розміром після усадки. У побуті така техніка найчастіше недоступна, та й правильна технологія прасування відома далеко не кожному.

Саме тому ідеально погладити речі можуть тільки фахівці в ательє. До того ж зробити це швидко, адже термінове прасування є однією з обов'язкових послуг салону.

Ми готові запропонувати знання наших фахівців про те, як поводитися та чи інша тканина від гарячого повітря, і який градус можливо використовувати на структуру тканини. Це дуже важливі нюанси для збереження зовнішнього вигляду одягу і захисту від усадки. І тільки професіонали можуть гарантувати максимально якісне виконання робіт.

Як правильно прасувати одяг

Прасування, як і будь-яка професійна діяльність, має свої правила і специфіку. У побуті ми рідко замислюємося про це, використовуючи праску інтуїтивно. Але для правильного прасування й ідеального образу все ж потрібно дотримуватися певної техніки. Наприклад:

 • сорочки гладяться з лицьового боку від коміра, причому фронт в останню чергу;
 • сукні краще пропарювати для додання обсягу, наявні складки прасувати окремо, а мережива з внутрішньої сторони;
 • штани гладяться зверху вниз, штанини краще витягати й складати по шву;
 • грамотне прасування шовку і шифону виконується з попереднім зволоженням через суху тканину, що допоможе уникнути появи лискучих ділянок;
 • шерсть варто добре просушити ще в процесі вигладжування, інакше вона може сісти;
 • ворс дуже чутливий до високих температур, тому відпрасовувати на мінімальних налаштуваннях і тільки з внутрішньої сторони;
 • трикотаж не рекомендується сильно притискати, щоб уникнути псування тканини;
 • прасування лляних речей взагалі вимагає особливих навичок і устаткування, щоб вийшло ідеально;
 • полірування хутра та надання форми для шкіри — це окремі сервісні послуги подробиці в сервісі по шкірі та хутру.

І так для всього — свої нюанси, знання яких дозволяють фахівцям надати речам ідеальний вид. І тільки в професійному ательє на спеціальному обладнанні можна домогтися необхідного ефекту. Особливо це важливо для унікального одягу типу весільної сукні або ділового костюма.

Прасування в Будинку Моди Вознесенської

Наше ательє — вибір тих, хто цінує свій час і зовнішній вигляд. Відразу відзначимо, що професійно працюємо з окатами рукавів в сорочках і блузках, з декором і плісированими, а також гофрованими тканинами. Також у нас:

 • гладять будь-які тканини, як натуральні, так і синтетику;
 • грамотне прасування і вистоювання чоловічих штанів;
 • оновлення стрілок на штанах, а також розроблена технологія вистоювання стрілок на довгий термін;
 • надають форму всім типам одягу — від білизни до вечірніх суконь і навіть шуб;
 • виконують прасування костюмів, блузок, делікатних тканин, пуховиків, штор і постільної білизни;
 • прасування проводять майстри з досвідом робіт від 10 років на ексклюзивних і тільки індивідуальних замовленнях;
 • встановлено сучасне обладнання, включаючи праски, преси та парові машини, на яких виконується прасування одягу зі складних матеріалів;
 • виконуються термінові замовлення та екстрене прасування одягу — протягом дня або навіть декількох годин.

Крім того, виконується акуратне прасування органзи й професійне прасування оксамиту і велюру, відпарювання костюма, пальто.

Ми пропонуємо безкоштовну, екстрену консультацію телефоном. В тому числі й професійне прасування будь-яких речей, якщо ви поспішаєте, і Вам необхідно терміново попрасувати весільний костюм або якісно погладити плаття, або трикотажний одяг, відновити трикотаж паром або надати йому форму.

До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід і лояльне ставлення.

Якісно реставруємо
1
2
3
4
5
6
Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка