Ремонт хутряного одягу

Здавалося б, якщо в хутряному виробі з'явилася дірочка або розірвалася підкладка, воно зіпсоване вже назавжди. Насправді професійний ремонт хутряного одягу - здатний дати друге життя Вашому хутряному виробу. Популярна послуга ательє з ремонту хутряного одягу дозволить шубці, манто, шапці чи іншого теплому виробу з хутра отримати нове яскраве життя!

Звертайтеся до нас, якщо трапився розрив хутра, розрив шкіри або підклада, поломка гачків або блискавок, інші неприємності, Фахівці Флагманського Будинку Моди Вознесенської швидко і якісно виконають ремонт хутряного одягу. Нашим фахівцям під силу навіть безнадійні випадки!

Фахівці Флагманського Будинку Моди Вознесенської виконають для Вас ремонт хутряного одягу, а також виготовлення шкіряних деталей під установку необхідних елементів для речі - ми проводимо якісну і швидку заміну блискавок, відновлення довязів та багато іншого. До речі, дуже хороші блискавки у нас завжди є в наявності. Або ж їх можна придбати під замовлення - ми завжди підкажемо або підберемо блискавку необхідної довжини! Якщо є охота Ви також можете самі придбати блискавку і прийти до нас вже зі своєю фурнітурою.

Розповімо про декілька важливих деталей для тих, чиї речі куплені за кордоном або зшиті брендовими будинками моди. Як бути з такими речами - чи можна виконати ремонт хутряного одягу відомих брендів, і чи буде він непомітний? Наша відповідь - так! Ремонт хутряних виробів відомих торгових марок можна виконати у нас - професійна робота майстрів Флагманського Будинку Моди Вознесенської буде абсолютно непомітна.

Ми підбираємо всі деталі в точності, як на виробі. Нитки використовуємо від кращих виробників: Gutermann, Grall, Serafil, AMANN. Застосовуємо монтажні стрічки, направляючі декоративні канти для дублених виробів і шкіри, спеціальні матеріали для зміцнення швів і шкіри. Тому у Флагманському Будинку Моди Вознесенської можливий ремонт хутряного одягу найдорожчих, складних, брендових речей. Причому ми виконуємо всі завдання в дуже стислі терміни.

Нашими майстрами виконується заміна та установка блискавок, виготовлення галявин і хутряних комірів, ремонт та виготовлення хутряних пидклідів, шкіряних деталей, установка люверсів, кнопок, заклепок, холнітенів, ґудзиків, пряжок. Також ми пропонуємо обтягування шкірою необхідних деталей хутряного одягу або аксесуарів, ремонт комірів, петлиць, кишень і багато іншого.

Вибір нового хутра проводиться самим замовником із запропонованих варіантів. Для подібної моделі саме в такому кольорі на вибір пропонується хутро борсука або опосума. Подібний професійний ремонт хутряного одягу за дуже доступною ціною - куди дешевше, ніж покупка нової речі! У цьому переконався наш клієнт. До того ж ціни на хутра у нас також дуже доступні.

Ательє шкіри та хутра
Прайс на ремонт хутряних виробів

Додатковий сервіс при ремонті хутряного одягу

Крім того, що у Флагманському Будинку Моди Вознесенської можна замовити ремонт хутряного одягу, у нас виконується професійна хімчистка та фарбування дублених і шкіряних виробів. Зазначені послуги проводяться кращими фахівцями в Києві. Термін виконання хімчистки або фарбування шкіряних і дублених виробів 10-15 днів.

Ми беремося за складний ремонт хутряного одягу навіть тоді, коли на хутрі є залисини, неприємні потертості, засохла фарба або інші забруднення. Фахівці Флагманського Будинку Моди запропонують Вам рішення по ремонту хутряної речі. Маючи досвід роботи з 1999 року, наші фахівці накопичили безліч прийомів по ремонту хутряних виробів в будь-якому їхньому фінансовому стані.

Щоб отримати професійну консультацію по ремонту хутряного виробу, найкраще відразу звернутися до фахівців нашого ательє і привезти річ у Флагманський Будинок Моди Вознесенської. Після того як ми побачимо виріб, буде проведена оцінка роботи та сформована ціна ремонту хутряного одягу або можливих додаткових послуг (наприклад, часто потрібно хімчистка хутряного виробу або підклада).

Відразу відзначимо, що дізнатися вартість роботи через телефон неможливо - як наші фахівці повинні побачити річ. І тільки після цього будуть запропоновані варіанти розв'язання питання і щодо термінів, і за ціною. Телефонуйте фахівцям Флагманського Будинку Моди Вознесенської прямо сьогодні: ми справляємося з безнадійними випадками з 1999 року!

Ціни на ремонт хутряних виробів
Наші роботи
Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка