Ремонт шкіри

Натуральна шкіра: свиняча, теляча, козяча, овеча, замшева, гладка, велюрова, з тисненням або з перфорацією, пофарбована або натуральна. Шкіра завжди така різна. Але ремонт шкіри дуже полюбляють майстри Флагманського Будинку Моди Вознесенської.

Ремонт шкіри від професіоналів з гарантією якості

Шкіра - чудовий матеріал. Вона підходить до всього і в зручності використання виробу, незрівнянна ні з чим. Адже, чим найулюбленіша річ, тим частіше вона носиться, і тим швидше зношується. Як же бути, якщо, наприклад, улюблена куртка або плащ втратив колишній зовнішній вигляд, але ще його можна носити? Звичайно ж, віддати в ремонт шкіри досвідченому майстрові. Ключове слово - досвідченому. Бо робота зі шкірою має на увазі деякі особливі навички та вміння. Зокрема, саме ремонт шкіри - одягу і різних виробів.

Іноді, пошити з нуля буває значно простіше, ніж зробити ювелірний ремонт шкіри, щоб його потім не було видно. Або ж, наприклад, поставити латку або взагалі викроїти нову деталь. Для цього необхідно знати фізико-хімічні властивості шкіри. Чітко бачити півтони та всілякі відливи, і переливи шкіри. Якісно і точно підібрати зернистість і фактурність різних шкір. Як бачите, ремонт шкіри - досить складна робота.

Також потрібно враховувати товщину і м'якість. Шкіра не повинна бути сильно пересушена інакше вона буде рватися або просто потріскається на сильному морозі. Дуже жирна шкіра відтягуватиметься на всіх опуклих місцях, сильно при цьому деформуючи виріб при носінні. Чи не відповідність хоча б одного з цих факторів, дає непривабливий зовнішній вигляд. І говорить про те що провели неякісно ремонт шкіри.

Ремонт шкіряних курток
Реставрація шкіри

Ремонт шкіри від флагманського ательє

Іноді, йдучи на поводу у бажання «заощадити», ми можемо заплатити в кілька разів більше, в кращому випадку, а у гіршому взагалі викинути річ. Тому, що шкіра не тканина та одного разу прошитий рядок залишає після себе дірочки від проколу голки. Можна звичайно і прошити точно за цими ж дірками, але це місце вже не матиме колишню міцність і в разі сильного натягу, швидше за все, порветься. Тому недобросовісні майстри замазують все, що можуть - клеєм, який робить це місце непридатним до подальшої роботи. Тобто, в разі помилки майстра, віддерти клей і розпороти рядки буває практично неможливо. І доводиться міняти весь шматок, якщо вийде знайти подібний, щоб зробити ремонт шкіри.

Наші майстри працюють зі шкірою більш як 15 років і мають достатній досвід у поводженні з цим чудовим матеріалом, даними нам самою природою. Ми дуже уважно ставимося до своєї роботи. В особливо складних випадках виготовляється макет бажаного розміру і виду. Наприклад, при заміні коміра і манжетів, можна, в тому числі поміняти і їх фасон. Спочатку такі елементи викроюються з макетної тканини, потім після їх затвердження - зі шкіри.

Має велике значення й обладнання, на якому це все зшивається та строчиться. Тому, як на звичайній стачній машині шкіра морщиніт, або розтягується, виріб виглядає неохайно. Шкіра шиється спеціальною «крокуючою лапкою» на промисловій машині з високим підйомом і можливістю проколу голки декількох шарів навіть самої грубої шкіри. Також, цю машину можна переналаштувати й на саму тоненьку і стрейчеву шкіру. Вона виконує безпосадочний рядок, спеціальною голкою «лопаткою», яка залишає не проколи, а прорізи. Їх менше видно і вони більш технологічно правильні. Нитки для такої машини купуються в Німеччині, Польщі, Росії та інших країнах - виробниках. Вони високоміцні й не мають терміну придатності. Палітра відтінків найрізноманітніша, є можливість замовити бажаний відтінок.

Крім цього, ми використовуємо різні прокладкові та дублювальні матеріали, у запобігання, подальшої деформації деталей (виробництва Італії, Польщі та Росії). При неминучості проклейки деталей ми використовуємо тільки професійний клей прозорий і не токсичний (виробництва Німеччини). Таким чином, ремонт шкіри стає задоволенням для майстра і задоволенням для клієнта.

Ми виконуємо безліч різних ремонтів і заміни деталей, вставляємо латки та можемо настрочити аплікації у вигляді букв або зробити фігурну перфорацію. При необхідності замінимо деталі рідкісного, незвичайного кольору, у нас є послуга фарбування шкіри в будь-який відтінок і колір. Також, можна під замовлення підібрати необхідний малюнок і текстуру. Дуже, до речі, будуть послуги нашого дизайнера, при дуже складному ремонті шкіри і її реставрації.

У декоруванні одягу зі шкіри використовуються різні прийоми: установка люверсів, холнітенів, пряжок, кнопок, магнітів, декоративних блискавок, заклепок, всіляких металевих, скляних, текстильних, вишитих або хутряних елементів. Загалом все для того, щоб ремонт шкіри став не тільки виходом зі скрутного становища, але також і можливістю зробити Вашу річ цікавіше, модніше і привнести унікальну родзинку.

Ремонт шкіряної куртки
Реставрація шкіряних виробів
Наші роботи
Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка