Ремонт норкової шуби

Чому виникає необхідність зробити ремонт норкової шуби? По ряду причин в хутрі утворюються залисини, з часом хутро може втрачати свої властивості, відбуваються різні неприємності: пролите вино, сік або інші несподіванки. Коли приходить час зробити ремонт шуби з норки, слід звернутися в професійне хутряне ательє. На питання, пов'язані з ремонтом норкових шуб, а також багато інших питань, які виникають при обслуговуванні дорого хутра, відповідають дипломовані фахівці Флагманського Будинку Моди Вознесенської, що мають досвід роботи в кушнірському виробництві більш як 20 років.

Перешити шубу з норки ціна

Коли потрібний ремонт норкової шуби?

Після покупки довгоочікуваної шубки та радісних емоцій від володіння нової прекрасної речі, приходить час її експлуатації. І слід розуміти, що за цим купленим дорогим хутром доведеться правильно доглядати. Існує ГОСТ (Міждержавний стандарт), який описує термін зносу і параметри експлуатації виробів з хутра. Однак в житті все залежить від селекції шкур, їх сортів, від заводчиків в хутряній індустрії (чим годували тварин, які були умови їх утримання), вичинки шкурки та багатьох інших факторів. Одним з найбільш важливих аспектів є і ставлення господині до своєї шубці - правильно чи зберігається хутро, чи правильно експлуатується, використовується чи хороша хімчистка з якісними хімікатами для хутра чи ні.

В процесі експлуатації, ремонт норкової шуби може знадобитися з різних причин. Завжди варто пам'ятати, що старіння натурального хутра з часом не зупиняється, природний процес розкладання можна тільки сповільнити, навіть якщо була сама (найкраща) вичинка.

Фахівці з хутра Флагманського Будинку Моди Вознесенської можуть продовжити термін життя будь-якого хутра. Але при цьому повинні виконуватися умови його правильного зберігання і догляду. В цьому випадку ремонт норкової шуби може знадобитися нескоро.

Однак, якщо в хутряному виробі виникли потертості, видно "лисі місця", відривається підкладка, виник розрив шкіри або помітні інші ознаки псування хутра, слід без зволікання замовити ремонт норкової шуби в ательє Флагманського Будинку Моди Вознесенської (Київ).

Ремонт норкових шуб
Ремонт норкової шуби ціна

Для ремонту норкової шуби іноді необхідна тільки суха правка - це підходить для старих шуб. Подібний метод вирівнює шкіру, якщо вона була деформована або перекручена, наприклад, при таненні на хутрі мокрого снігу.

Ремонт шуби з норки: як ми робимо чарівне зцілення?

Якщо Ви помітили, що хутряний виріб почав псуватися, не варто засмучуватися, багато неприємностей по хутру усуваються - ремонт норкової шуби проводиться на високому рівні нашими кушнірами в Києві.

Кишені, борта хутряного виробу, комір внутрішньої частини, місця, де впроваджені гачки, спина в області лопаток (задні полички між лопатками при вузько викроєних лекалах шуби), місця пройм - як правило, найслабші ланки будь-якого виробу. У деяких випадках розрив пройми може бути саме через сильно занижені пройми в шубі - це часті помилки при крої виробів. До слова, низька пройма часто зустрічається в стандартних розмірах норкової шуби, бо такий розмір підходить для всіх типів статур. Все це - не біда! З цим можуть впоратися наші професіонали!

У флагманському Будинку Моди Вознесенської можна виконати професійний ремонт норкової шуби - чудове зцілення - це коли окремі елементи будуть повністю відреставровані, перекроєні або замінені на нові. Розриви в шубці не просто зашиваються, а реставруються і зміцнюються «спецматеріали» без клею, закріплюються вручну кушнірськими швами по спеціальних схемах і застосуванням способів обробки тільки для хутра. Така методика надалі дозволяє виключити повторення історії з розривом в норковій шубі.

Розриви підкладкової тканини також підлягають ремонту норкової шуби, шиншили та будь-якого іншого хутра. Ремонт шуби зі стриженої або щипаної норки вимагає більш делікатної роботи. Ремонт такого хутра може виконати, дійсно, тільки вправний майстер - кушнір. Тільки професіонал зможе зробити ремонт шуби зі світлої норки або темного кольору норки. Головний успіх таких робіт криється в досвіді фахівця, в ідеальних кушнірських швах і майстерності кушніра.

Слід виконати ремонт шуби з норки чи іншого хутра також і в тому випадку, якщо виріб став важким і трохи задубілим: тобто шуба перетворюється з м'якої, (якою була куплена спочатку), у тверду і нерухому шубу, на якій шкіра - шарудить, а на згинах - хрумтить. Для таких шуб ми проводимо повноцінну двохфазну хімчистку на нашій спеціалізованій хутряній фабриці. Фахівці Флагманського Будинку Моди розбирають шубу, починаючи з підкладки та внутрішніх наповнень, залишаючи тільки хутро, закріплюючи кожевую «спецматеріалами», щоб шуба не розтяглася і не перекрутилася в деяких місцях. Для підкладки проводиться - «аквачистка», а при необхідності - повна заміна підклада.

Професійна хімчистка по хутру для шуб проводиться на нашій хутряній фабриці. Перша фаза хімчистки - класична, як у всіх хімчисток, з перхлором. Друга фаза хімчистки проводиться тільки у нас, на професійній фабриці по хутру - це хімчистка в спеціальних букових тирсах. Вам таку послугу не запропонує жодна хімчистка в м. Києві. Наш метод чистки хутра є унікальним. Це сама щадна і безпечна хімчистка хутра в спеціальних букових тирсах з певним зрізом і гранями. Цю тирсу виробляють тільки для професійних хутряних хімчисток в Данії та Франції. У поєднанні з найкращою хімією для хутра, такий спосіб дає чудовий результат. Двофазна хімчистка хутра усуває з пуха всі засмальцьовані та найбрудніші місця, хутро розпушується, продувається і м'яко притрушується усуваючи всі бактерії, цвіль, моль, личинки, шкіряні кліщі, деколи, невидимі для нашого погляду.

Хутро при двофазній хімчистці полірується, стає блискучим, розпушеним без гребінців і латунних зубів, кожевая стає м'якою як тканина. Але при цьому, кожевая в шубі не сідає, а хутро не втрачає своїх якостей. Тільки навпаки! Шуба набуває первісний і первозданний вигляд, як колись Ви давним-давно її придбали.

Ремонт норкових шуб Харків

Складний ремонт норкових шуб

Ми виконуємо ремонт норкових шуб складного крою і стилю. Наприклад: шуби з двох різних кольорових гам розбираються за елементами. Хімчистка для такої шуби проводиться окремо, щоб при терті в барабані, один колір хутра не злиняв на інший колір. Тому, у нас можна замовити ремонт чорної фарбованої норки, що має елементи білої норки.

Після двохфазної хімчистки, наші кушніри та ручніці по хутру, відновлюють всі внутрішні наповнення для шубки - так, як було в Вашої шубі спочатку. Впроваджуються внутрішні наповнювачі шуби - це хутряні напрямні. При необхідності ставляться нові монтажні стрічки для хутра, м'яке наповнення, форматримаючи внутрішні елементи.

Проводиться, якщо є охота (бажання) замовника, повна заміна: гумок, фурнітури, ґудзиків, заміна підкладки, шубних кліпс, гачків і інших елементів.

Іноді ремонт норкової шуби замовляють і в разі, якщо є полинялі місця від частих зіткнень з ручкою аксесуарів (наприклад, ручки від сумки). Таку роботу ми проводимо також з двофазною хімчисткою. Однак, майстер візьметься за роботу за умови негайного до нас звернення для усунення цієї неприємності. Пам'ятайте, що хутро може злиняти до точки неповернення - тоді нічого не зможе зробити навіть найдосвідченіший майстер.

Ремонт норкової шуби проводиться і в тому випадку, якщо від сумки та частого тертя з'явилися великі лисини на плечах або на стегні. Для таких делікатних робіт є чимало методів усунення зазначених неприємностей.

Буває поїдений міллю низ довжиною шуби або з-за високої вологості, неправильного зберігання псується низ шуби в довгому виробі. У таких випадках, ми пропонуємо обов'язково двохфазну хімчистку і вичісування спеціальними латунними зубами залишків личинок. А після всіх маніпуляцій і дезінфекції - усунення з'їдених доріжок в хутрі.

У всіх випадках ремонту шуби з норки або будь-якого іншого хутра, ми гарантуємо правильність кушнірських робіт в наших салонах - ательє. Ви отримаєте сервісне обслуговування хутра та багато інших робіт з подальшими рекомендаціями щодо продовження терміну служби хутряних виробів безпосередньо у нас - від професіоналів в кушнірському ремеслі з багаторічним досвідом роботи.

Ремонт норкових шуб Київ

Кожен ремонт норкової шуби з дорогого хутра унікальний. Тому перш ніж взятися за роботу, нашим майстрам необхідно побачити виріб, щоб визначитися з тим чи іншим методом реставрації хутра.

Флагманський Будинок Моди Вознесенської радий запропонувати всім нашим клієнтам і замовницям якісне обслуговування будь-якого хутра та шкіри. Телефонуйте нам прямо сьогодні!

Рекомендації, як уникнути ремонту шуби з норки та повторного ремонту норкової шуби

Обов'язково скористайтеся нашими рекомендаціями:

  1. Змінюйтесь! Шуб у гардеробі має бути кілька, щоб Ви могли шубки переодягати в морозну погоду: хутро буде природним чином просушуватись, не змінюючи форму лекал і силуету в шубці, осьовий ворс буде менш схильний до облому. Ваші шуби будуть вигулюватися по черзі, а, значить, і відпочивати від навантажень. Але, не забувайте, шубка в мороз розкривається, хутро любить мороз, і не любить тепло і вологу (мокрий дощ, мокрий сніг), прямі сонячні промені.
  2. Хутро також не любить: целофанові кульки, бути в коробках складеним в четвер або навпіл, тісні гардеробні, батарей і бути поруч біля жарких, пересушених або дуже вологих і сирих місць. Бережіть свою м'яку коштовність! Зберігайте хутро правильно, довіряйте його професіоналам!
  3. Шубку необхідно обов'язково вигулювати взимку - це продовжить термін служби Вашого хутра!
  4. Обслуговування та ремонт норкової шуби треба проводити тільки у професіоналів! Ви зможете гарантовано отримати своє хутро в цілості! Пам'ятайте, що специфіка роботи зі шкірою та хутром - дуже рідкісне ремесло, далеко не всі можуть і вміють займатися цим мистецтвом. Їм опановують одиниці.
Ательє по ремонту норкових шуб
Ремонт норкової шуби Київ

СЕРВІСНА ПОСЛУГА «ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА ШУБИ»

Флагманський Будинок Моди Вознесенської пропонує виконати професійну експертну оцінку Вашої шубки. Якщо Ви сумніваєтеся у зробленому придбанні, якщо Ви не впевнені в тому, чи був чесний з Вами продавець, якщо хутро здається Вам підозрілим і взагалі, залишилася маса питань, неодмінно замовте експертну оцінку шуби.

Ми також можемо виконати пошиття красивої шуби за дуже доступною ціною з 100% перевіреного хутра та якісної фурнітури!

Перешити норкову шубу ціна
Наші роботи
Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка