Ремонт хутряної шуби

Хутряна шуба – це ні з чим незрівнянна розкіш, яка змінює поставу і ходу жінки, надає їй впевненість і блиск в очах. Натуральне хутро – це особливий організм, який потребує дбайливого і трепетного ставлення, догляду, і дотримання елементарних правил експлуатації. Хутро, з яким поводяться правильно, буде довгі роки зігрівати свою господиню і прикрашати її.

Якщо на хутряному виробі з'явилися дефекти, розриви або потертості, не варто виправляти їх самостійно: будь-яке втручання в структуру хутра або крій виробу може спричинити непоправну деформацію. Навіть гачок неможливо пришити самостійно, не розпорюючи підкладку. В ательє Флагманського Будинку Моди Вознесенської виконають професійний ремонт хутряної шуби в Києві, щоб вона служила ще не один сезон.

Реставрація шуб

Що може статися з хутряною шубою?

Після намокання під дощем, в результаті попадання хімічних реагентів, шкіряна тканина може стати дубової, втратити легкість і м'якість. В результаті динамічних, механічних та інших навантажень відбувається розтягнення шкурки, витончення і подальший розрив.

Ремонт хутряної шуби в Києві може знадобитися в разі:

  • підвищених навантажень на шви, викликаних невідповідністю розміру або помилками крою;
  • виходу з ладу гачків, блискавок і застібок, розтягування петель;
  • самостійного опрацювання миючими та іншими агресивними засобами для очищення хутра від пилу – хімчистка повинна бути тільки професійною і проводиться в умовах фабрики, де є обладнання і дотримуються технології;
  • сушки поблизу опалювальних приладів;
  • носіння сумок через плече і пошкодження хутра ремінцями;
  • неправильного зберігання або пошкодження комахами;
  • сильного забруднення хутра, просочування його неприємними запахами, що не вивітрюються.

Всі ці ситуації можуть стати критичними й наштовхнути на думку про покупку нової шуби. Звернувшись з питання ремонту хутряної шуби в Києві до професійних Кушнір Флагманського Будинку Моди Вознесенської, ви не просто реанімуєте виріб, але і зможете носити його не один рік. В результаті комплексного творчого підходу, виріб може бути відреставровано зі зміною дизайну, заміною зношених фрагментів, вставкою декоративних елементів, таких як довязи або деталі зі шкіри. Після того як майстра «почаклують» над вашою шубкою, вона знову стане модною, красивою і затишною. Нашим майстрам під силу навіть безнадійні випадки.

Ательє по ремонту хутряних виробів
Реставрація хутряних виробів

Авторський ремонт хутряної шуби в Києві

При першому візиті в ательє вас зустріне дизайнер, який огляне шубу, запропонує шляхи виправлення проблеми. У вас завжди залишиться вибір на користь більш дешевих або дорогих способів ремонту хутряної шуби. Завдяки професійному оснащенню наших ательє будь-який ремонт хутряної шуби буде виконано якісно і швидко. Для зручності клієнтів у нас два ательє різної цінової категорії та різним рівнем сервісу. Якість робіт на висоті в кожному ательє мережі, бо ми дорожимо своєю репутацією і думкою клієнтів.

Ми можемо допомогти й в разі природних процесів, що відбуваються з хутром: поява заломів, зміна кольору, поява жовтизни. Природне старіння неможливо зупинити, але використовуючи правильний підхід до обробки можна уповільнити його і продовжити життя хутра.

Якщо у вашій шубці з'явилися видимі дефекти, залисини та заломи хутра, порвався підклад або розрив уздовж спини, і навіть прорвалися кишені – не варто відкладати ремонт хутряної шуби у Києві. Зателефонуйте нам і приходьте якомога скоріше, щоб до нового сезону бути з оновленою шубкою.

Ремонт хутряних шуб
Наші роботи
Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка