Хімчистка шуби

Хутряної фабрики при Флагманському Будинку Моди Вознесенської пропонується професійна хімчистка шуби, полірування хутра та фарбування хутряних виробів. Ми пропонуємо фабричну хімчистку і фарбування, стрижку, вичинку хутра, маючи досвід роботи в хутряній сфері понад 100 років!

Хімчистка шуби ціна

Ексклюзивна хімчистка шуби та будь-якого хутряного виробу

Найважливіше і найцінніше в шубці або будь-якому іншому хутряному виробі - це те саме тепле і пухнасте хутро. Ми розуміємо, що найголовніше - зберегти його. Тому пропонуємо клієнтам кілька варіантів хімчистки шуби. Наші досвідчені фахівці рекомендують чистити шуби окремо від підкладки. Зовсім не варто лякатися того, що Ваша шубка розлучиться з підкладкою. До того ж можливо, вже прийшов час її замінити на нову - більш красиву?

Професійна хімчистка шуби Ми можемо також запропонувати Вам почистити підклад і окремо від шубки. Виріб з підкладкою може розлучитися на час: завдяки нашим "фахівцям з підготовки до хімчистки". Після проведення чистки все буде відновлено в початковий вигляд.

Чищення шуби
Хімчистка для шуб

Правильна хімчистка шуби починається з підготовки хутра до чищення

Часто буває, що хутро в шубі потрібно перед хімчисткою підготувати. Коли ми приймаємо виріб в хімчистку, проводиться огляд зовнішньої й внутрішньої сторони шуби: аналіз виробництва і стану виробу. Наприклад, іноді в хутрі (хутро і підпушок) можуть мати заломи, а кошлаті місця необхідно розчесати, вичесати спеціальними латунними зубами. Хімчистка шуби не почнеться до того моменту, поки майстер не переконається, що хутро підготовлено повністю! Інших варіантів просто бути не може, адже хутро - найцінніше у Вашому виробі.

У деяких випадках наші фахівці радять проводити тільки щадну хімчистку і тільки ручним методом, щоб шубка не дала усадку, а хутро менш піддалося стресу.

Після хімчистки шуби або іншого хутряного виробу фахівці Флагманського Будинку Моди Вознесенської доведуть річ до максимально оновленого зовнішнього вигляду. Наприклад, відполірують хутро, додадуть йому блиск. При необхідності можна також замінити внутрішню фурнітуру та інші елементи.

Такі процедури Вам ні в одній "звичайній хімчистці" Києва не запропонують і не зроблять. Такі роботи можуть виконувати тільки професіонали хутряної індустрії! Професійна хімчистка шуби має на увазі тільки комплексний підхід. В іншому випадку - це буде просто халтура!

Почистити шубу у хімчистці ціна

Хімчистка шуби в "звичайних хімчистках" завжди халтура

Відхилимося трохи від теми й розглянемо зворотну сторону медалі "звичайної хімчистки". В "звичайних хімчистках" шуби чистять завжди з підкладкою. В результаті хімія просочується на кожевую і на хутро два, а то і три рази, поки хімікат не очистить підклад. Тобто приділяється велика увага підкладу. Потім приступають до самого хутра і ... В результаті шуба отримує потрійний стресовий удар. Підсумок може бути найбільш непередбачуваний - часто такі дії закінчуються осипанням хутра.

Ще одна часта помилка, коли в "звичайну хімчистку" здають білу шубу. У підсумку вона повертається пожовклою. Виходить так в тому випадку, якщо хутро перепалюють хімією. Жодна професійна хімчистка шуб такого собі дозволити не може. Тому, виходячи з досвіду, ми рекомендуємо проводити хімчистку хутряних виробів тільки у фахівців в області хутра. Флагманський Будинок Моди Вознесенської, як професіонал високого рівня у сфері обробки та хімчистки хутра, рекомендує всім, хто закоханий в хутро, обов'язково чистити й хутро, і підклад в компетентних хімчистках!

Творчий директор Флагманського Будинку Моди Вознесенської рекомендує: всім клієнтам хімчистку хутряних виробів з сильним забрудненням проводити завжди окремо від підкладкових матеріалів. Можлива хімчистка шуби і з підкладом за умови, що підклад не сильно забруднений. В цьому випадку для хутра та шкіряної буде проводитися щадна хімчистка. І стрес буде мінімальний для хутряного виробу. З нашої фабричної професійної хімчистки Ваш виріб завжди повернеться до Вас повністю чистим, красивим і неушкодженим і, звичайно, абсолютно оновленим!

Чищення норкової шуби

Хімчистка шуб і ціни на якісні послуги

На часті питання за цінами на фабричну професійну хімчистку шуби та інших хутряних виробів, ми завжди пропонуємо варіанти. У деяких випадках Ваша шубка може чиститься з підкладом. Однак більш правильний варіант, коли хімчистка виробів виконується окремо: тобто чиститься окремо хутро шуби й окремо від неї підклад.

Почистити норкову шубу
Хімчистка штучної шуби

Фарбування хутряних виробів, реставрація та інші послуги

Флагманський Будинок Моди Вознесенської може виконати для Вас не тільки хімчистку шуби, але і фабричне фарбування хутряного виробу. Фабричне фарбування шуби окупним способом обійдеться для короткого виробу за ціною від 4800-6000 грн. При цьому слід розуміти, що шуба отримає невелику усадку після фарбування на 1-1,5 розміру.

Наші фахівці виконають для Вас і інші послуги, наприклад:

  • ремонт хутряних виробів;
  • реставрація шуби й хутрових виробів;
  • укорочення низу шуби, дублянок і інших виробів;
  • перетворення низу виробу в комір або капюшон;
  • перешив шуби;
  • заміна гачків;
  • заміна внутрішніх хутряних напрямних і інше;
  • заміна декоративних блискавок і підкладу;
  • виконуємо перелицювання хутряних деталей;

Звертаємо Вашу увагу і на те, що у флагманському будинку моди Вознесенської пропонується послуга - "ЕЛІТНИЙ МАЙСТЕР". Професійні майстри до Ваших послуг з пошиття, перешиття і підгонці по фігурі - виробів з хутра, шкіри, текстилю, трикотажу і фахівець з чоловічих костюмів. Наш компетентний майстер приїде в будь-який зручний для Вас час і місце, проконсультує і прийме замовлення - телефонуйте, ціна завжди договірна!

Професійна хімчистка шуби, якісне пошиття або перекроювання шуби - чекають Вас в наших салонах ательє. Ви можете передзвонити в будь-який зручний для Вас час, і Вам дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять додаткові питання. Чекаємо Вашого дзвінка!

Хімчистка хутряних виробів
Наші роботи
Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка