Хімчистка норкової шуби

Флагманський Будинок Моди Вознесенської має великий професійний досвід роботи з дорогим й світлим хутром: соболя, шиншили, горностая та іншими.

Хімчистка норкової шуби проводиться професійними майстрами хутряної фабрики Флагманського Будинку Моди Вознесенської, також ми виробляємо хімчистку інших хутряних виробів. При необхідності наші фахівці виконають для Вас також і фарбування хутра. Ми пропонуємо фабричну хімчистку, фарбування, стрижку, вичинку хутра, маючи досвід роботи в хутряній сфері понад 100 років.

Наш досвід роботи більше, ніж 100 років в хімчистці хутра. З покоління в покоління виконується передача фамільних знань в хутряній індустрії й ведеться робота майстрів, як ніби спеціально народжених для цієї сфери хутрового ринку.

Хімчистка норкової шуби проходить при використанні хімікатів тільки новітньої розробки виробництва Італії та Америки. Проводимо ретельну хімчистку норкових шуб: світлих, освітлених, натуральних, пофарбованих, стрижених і інших сортів хутра.

У нас можна замовити хімчистку:

  • білої норкової шуби;
  • стриженої норкової шуби;
  • шуби з горностая;
  • шуби з соболів;
  • шуби з шиншили;
  • шуби з куниці;
  • шуби з рисі та іншого хутра!

Хімчистка норкової шуби, з горностая, з соболів, з шиншили або куниці - виконується окремо в барабані. Така хімчистка для ексклюзивного хутра виробляється з щадними хімікатами. Після барабанної процедури, може знадобитися ще додаткова легка хімчистка норкової шуби з тирсою в дуже легкому режимі для підняття ворсу і закріплення результату.

Всі ці процедури виконують на хутряній фабриці майстри з величезним досвідом роботи у сфері хутра - майстри Флагманського Будинку Моди Вознесенської мають величезний досвід роботи з хімчисткою дорогого хутра. Тому можете бути впевнені, Ваше хутро в надійних руках професіоналів і буде вичищено бездоганно!

Особливо ми пишаємося досвідом роботи зі світлим хутром. Наприклад, наші майстри можуть усунути полинялу ділянку на хутрі при нестійкій фарбі від ручок сумочки.

Проводиться за Вашим бажанням хімчистка норкової шуби або будь-якого іншого хутра тільки однієї або декількох деталей: коміра, манжета. Зазвичай процедуру "хімчистка окремих деталей" виробляють в хутрі: рисі, шиншили або соболя, тобто в дорогих шубах, коли є бажання перестрахуватися чи не бажання замовляти повну хімчистку виробу. Якщо є довязи, ми можемо зняти їх, почистити та встановити назад.

Найважливіше і найцінніше в шубці або будь-якому іншому хутряному виробі - це те саме тепле і пухнасте хутро. Ми розуміємо, що найголовніше - зберегти його. Тому хімчистка норкової шуби пропонується в декількох варіантах.

Досвідчені фахівці Флагманського Будинку Моди Вознесенської рекомендують чистити норкові шуби, шуби з шиншили, з горностая, соболя та інші ексклюзивні хутра окремо від підкладу. Зовсім не варто лякатися того, що Ваша шубка розлучиться з підкладкою.

До того ж можливо, вже прийшов час замінити підклад на новий - більш красивий?

Ми можемо також запропонувати Вам почистити підклад і окремо від шубки. Виріб з підкладом може розлучитися на час: завдяки нашим "фахівцям з підготовки до хімчистки". А після проведення чистки все буде відновлено в початковий вигляд.

Хімчистка норкової шуби ціна

Хімчистка норкової шуби як проходить підготовка до чищення?

Часто буває, що хутро в шубі потрібно перед хімчисткою підготувати. хімчистка норкової шуби або виріб з іншого хутра, проводиться ретельний огляд зовнішньої й внутрішньої сторін: аналіз виробництва і стан хутра, аналіз на дефекти. Наприклад, іноді хутро і підпушок можуть мати заломи, кошлаті місця.

У деяких випадках наші фахівці радять проводити тільки щадну хімчистку і тільки ручним методом, щоб шубка не дала усадку, а хутро менш піддавалося стресу.

Після хімчистки свій виріб фахівці Флагманського Будинку Моди Вознесенської доведуть до максимально оновленого зовнішнього вигляду. Наприклад, хутро необхідно відполірувати та надати йому блиск.

Такі процедури Вам ні в одній "звичайній хімчистці" Києва не запропонують і не справлять. Подібні роботи можуть виконувати тільки професіонали хутряної індустрії.

Хімчистка шуби з норки
Чищення шуби з норки

Чи можна повністю замінити підклад норкової шуби?

Якщо ви побажаєте, можна повністю замінити підклад в шубці. У чорному кольорі шуби, можуть блиснути смарагдові «огірочки» з розсипом крихітних стразів або брошок. Або шубка з блакитної норки може похвалитися морозним візерунком від ніжно-блакитного до сіро - димчастого кольору.

При класичному стилі у клієнта, може бути однотонний шовк. При більш романтичному настрої на підклад пришиваємо мереживо або може бути один кант який грає роль між шубою і підкладом і він буде на себе брати ексклюзивний акцент в хутрі. Варіантів безліч, ми запропонуємо вам найкращі та найбільш відповідні під ваше хутро і настрій. Зробимо за вашим бажанням заміну гачків і шубних кліпс. Згодом кліпси втрачають основну функцію – перестають застібатися, а іноді й виривають жмут хутра, до якого були пришиті. Ми не тільки поміняємо і кліпсу і гачок, відреставруємо вирвану ділянку, а й обов'язково зміцнимо місце пришива фетром або прокладними тканинами.

Шопінг кліпси, які використовуються у нас виробництва Польщі, Німеччини та ближнього закордону, надійні міцні та легкі. Вони можуть бути також і під замовлення з вкрапленням страз. Це додасть кліпсам декоративне призначення, що зробить ваш виріб неповторним і унікальним. Одним з найактуальніших запитів по заміні, це заміна підкладки. Більшість фабричних шуб випускаються з однотонною синтетичної або напівсинтетичною підкладкою. Це економно і просто.

Оскільки старе хутро має властивість розповзатися і рватися по шву далі. Тому обов'язково необхідно продублювати це місце. Оскільки ні клею, ні термообробки хутро не витримає, то його дублюють вручну тканиною. З тканин це може бути бязь або бортівка, двунитка, льон або інші бавовняні й лляні тканини. Місце розриву прошивається дрібними стежечками в ручну, що залишає деяку свободу руху, але вже не дасть порватися в цьому місці. Найбільш часто страждає місце в шубі, звичайно ж, кліпси (вони ж гачки).

Наші фахівці виконають будь-який ремонт хутряних виробів - з будь-якого хутра: від довговорсого яка, лами, лисиці або єнотоподібної собаки, до коротковорсової шиншили, горностая, норки, бобра тощо. Крім ремонту, це також може бути й повна заміна деталей. Старих на нові або один вид хутра на повністю протилежний.

Чищення білої шуби
Наші роботи
Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка