Хімчистка хутряних виробів

Особливу увагу Флагманський Будинок Моди Вознесенської приділяє хімчистці хутряних виробів

Дорогі наші клієнти та друзі, майстри Флагманського Будинку Моди Вознесенської прекрасно розуміють, що найцінніше в шубі або будь-якому хутряному виробі це, звичайно ж, хутро. Наші фахівці рекомендують чистити шубки та інші хутряні вироби окремо від підкладу.

Не варто шкодувати фінансів на цю процедуру - з підкладкою можна розлучитися на час. Або при невмілій хімчистці назавжди. У звичних неспеціалізованих хімчистках хутряні вироби чистять з підкладкою - в результаті вся хімія, якою чистять виріб і хутро, просочується на кожеву поверхню і підкладку. І там хімікати перебувають аж до очищення підкладки. Потім недбайливі фахівці приступають до самого хутра і ... В результаті виріб отримує подвійний і навіть потрійний стресовий удар, не кажучи вже про клієнта!

Дуже часто буває, коли світлий хутряний виріб здають непрофесійним хімчисткам. У підсумку Вам повернуть пожовклу шубку або хутро - виходить тому що саме хутро перепалюють хімією! Ось чому слід звертатися тільки до професіоналів - до дипломованих фахівців в області хутра - телефонуйте сьогодні ж у Флагманський Будинок Моди Вознесенської!

Творчий директор Флагманського Будинку Моди рекомендує всім клієнтам хімчистку хутряних виробів проводити завжди окремо від підкладкових матеріалів. Професійна хімчистка хутряних виробів - це та, де хутро Вашої шубки НЕ пожовтіє, його НЕ перепалять хімікатом некомпетентні працівники, і Ваш виріб повернеться до Вас повністю чистим, красивим і неушкодженим.

Хімчистка хутра Київ

Хімчистка хутряних виробів: ціни та сервіс

На часті питання за цінами на фабричну професійну хімчистку хутряних виробів, ми завжди пропонуємо варіанти.

У деяких випадках Ваша шубка може чиститься з підкладкою. Однак більш правильний варіант, коли хімчистка виробів виконується окремо: тобто чиститься окремо хутро шуби, і окремо від неї підклад.

Полірування хутра в шубі - від 800 грн.

Щадна ручна хімчистка хутряних виробів, шуба коротка і довга - від 900-1600 грн.

Підготовка шуби до і після хімчистки (процедура описана вище) - ціна від 650-900 грн.

Хімчистка шуби в короткому варіанті (шубка і підклад чистяться один від одного окремо з подальшим відновленням) - від 1600 грн.

Хімчистка шуби в довгому варіанті (шубка і підклад чистяться один від одного окремо з подальшим відновленням) - від 2000 грн.

Чистка з підкладкою також можлива, якщо підклад не має сильних забруднень:

  • хімчистка короткої шуби з підкладкою - від 1150 грн.
  • хімчистка довгої шуби (понад 110 см) з підкладкою - від 1600-1700 грн.

Більш детальну інформацію щодо фарбування хутра краще обговорювати з дизайнером і креативним директором Флагманського Будинку Моди.

Хімчистка хутряних виробів Київ ціни
Хімчистка хутряних виробів Харків

Фарбування хутра

При необхідності фарбування хутра (також може бути, коли хімчистка вже несила допомогти) також можливо замовити у нас ці послуги. Фабричне фарбування хутра окупним способом на фабриці при Флагманському Будинку Моди Вознесенської обійдеться: для короткої шуби за ціною 6000 грн. Виріб дає усадку після фарбування на 1-1,5 розміру. Деталі щодо фарбування хутра різних виробів найкраще обговорювати безпосередньо з дизайнером і креативним директором Флагманського Будинку Моди.

Також пропонується сервісна послуга - "ЕЛІТНИЙ МАЙСТЕР". Наш майстер з пошиття виробів з хутра та шкіряних речей приїде в будь-який зручний для Вас час і місце, проконсультує і прийме замовлення - ціна договірна!

Хімчистка хутряних виробів Одеса
Наші роботи
Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка