Хімчистка хутра

Флагманський Будинок Моди Вознесенської особливу дипломовану увагу приділяє хутряним виробам в хімчистці. Якісна хімчистка хутра можлива тільки тоді, коли її виконує професійний фахівець!

Чищення хутра

Всі питання з приводу того, як проводиться хімчистка хутра і скільки це буде коштувати, задавайте прямо сьогодні креативному директору Флагманського Будинку Моди.

Хімчистка хутра різних хутряних виробів

Як правильно проводиться хімчистка хутра? Наприклад, що робити, якщо хутро на вашій улюбленій шапці, шубці, жилеті або іншому хутряному виробі стало тьмяним і виглядає брудним? Звичайно, слід віддати такий виріб в професійну хімчистку Флагманського Будинку Моди Вознесенської! Це гарантія того, що хутро не буде зіпсоване невмілими діями.

Чищення натурального хутра
Біочистка хутра

Професійна хімчистка хутра шуби

Найцінніше і найдорожче в шубі - це, звичайно ж, хутро. Професійні фахівці з хімчистки хутра рекомендують чистити шубки окремо від підкладу. Не бійтеся і не шкодуйте фінансів, щоб з підкладкою розлучитися на час або назавжди! У звичайних хімчистках шубки чистять з підкладом - в результаті хімія, якою чистять хутро, просочується на кожевую неодноразово, поки не очистять брудну підкладку. Після очищення підкладу приступають до самого хутра і шубка отримує подвійний або навіть потрійний стрес, не кажучи вже про її власницю!

Так само дуже часто буває коли світлу шубку здають непрофесійним хімчисткам по хутру і повертають пожовклу шубку від того, що хутро перепалили хімією! Звертайтеся до професіоналів, компетентним і дипломованим фахівцям в області хутра - телефонуйте прямо сьогодні у Флагманський Будинок Моди Вознесенської!

Хімчистка хутра у Флагманському Будинку Моди проводиться окремо від підкладкових матеріалів. Професійна хімчистка хутра - це та, де хутро Вашої шубки НЕ пожовтіє і його не попалили хімікатом некомпетентні працівники.

Хімчистка фарбування хутра
Наші роботи
Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка