Пошиття випускної сукні

Не випадково дівчата відводять випускній сукні дуже важливу роль. Останній дзвінок, випускний бал, зустріч першого "дорослого світанку" - для кожної дівчини такі події нарівні з весіллям, врученням Оскара або іншим грандіозним заходом, адже бувають вони у випускниці лише один раз у житті. Пошиття випускної сукні - завжди хвилююча та відповідальна процедура, як для замовниці, так і для майстрів Флагманського Будинку Моди Вознесенської. Випускна сукня символізує момент перетворення з дівчинки-дитини на дорослу дівчину, жінку. Саме в такому образі хочеться запам'ятатись і однокласникам, і вчителям.

Багато випускниць, які мріють стати принцесою, віддають перевагу пишним спідницям. Але навіть відмовившись від них, є безліч варіантів для випускниці справити незабутнє враження і запам'ятатися й однокласникам, і вчителям, і навіть тим, хто випадково Вас побачить.

Залишились у минулому кринолінові спідниці на випускницях. Але за бажання вони можуть перетворитися на ажурний карколомний каркас. Незвичайний авангардний лише історичний аристократизм, що лише віддалено нагадує, проте здатний зробити образ незабутнім. Причому спідниця може бути знімною і дозволить трансформувати одну сукню на іншу.

Сьогодні пошиття випускної сукні передбачає практичність - можливість стильної трансформації з царського вигляду в мінімалістичний, елегантний вечірній варіант. Кожна випускниця може блиснути майстерністю вишивки, тканини, плетінням ажурних мережив або святковим тонким мереживним випускним платтям, а легкий шлейф додасть аристократичний шик.

Якщо у Вас не передбачено червоної доріжки та оркестру, навіть просто пройтися у гарній випускній сукні та отримати мусу позитивних емоцій від такого важливого та єдиного у житті випускного вечора, варто того, щоб пошити випускну сукню. Відчуйте себе кінозіркою у Каннах при врученні атестату або танцюючи з гідним кавалером!

Замовляючи пошиття випускної сукні, обов'язково приділіть увагу відповідним аксесуарам на кшталт кисета (мішечок на руку), який займе місце на зап'ястя, клатча, невеликої сумочки - розмір та місткість залежатиме від побажання та призначення виробу. Туди може поміститися атестат або мобільний телефон з маленьким дзеркальцем і зручно розташується відділення для грошиків.

Щоб не замерзла наша випускниця, слід подумати про пошиття жакетика, болеро, пелерину. До зустрічі першого "дорослого світанку", адже чекає гуляння на всю ніч!

Розкішний випускний вечір і довгоочікуваний світанок - це брама у нове доросле життя. Флагманський Дім Моди Вознесенської з превеликим задоволенням втілить у життя Вашу заповітну мрію про найкрасивішу випускну сукню. У нас можна замовити пошиття випускної сукні по фотографії, з модного журналу чи колекції будь-якого кутюр'є.

Пошиття випускної сукні Київ
Пошиття сукні на випускний
Наші роботи
Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка