Пошиття піджака

Шиємо піджаки та жакети будь-яких варіацій: з одним ґудзиком та двома, з прямим кроєм та звуженим, з кашеміру та льону з шовком. Якщо йдеться про пошиття піджака на замовлення, то підходити до питання потрібно педантично, з належним перфекціонізмом, як це роблять кравці в Модному Домі «Вознесенської» Для вас ми відкриємо всі таємниці пошиття ідеального піджака. Пояснимо різницю між гострим лацканом і з вирізом, прямими кишенями та косими особливостями матеріалу наповнення з бавовни та віскози, щоб у результаті вийшов ідеальний піджак для Вас.

Запишіться на виміри!

Пошиття піджака на замовлення - краще готового рішення

Хороший крій впливає на те, як ви почуваєтеся. Зшитий на замовлення піджак, що враховує вашу статуру та поставу, забезпечує ідеальну посадку та зовнішній вигляд, недосяжний готовим фабричним рішенням.

Одяг на замовлення виготовляється індивідуально за формою, зробленою з нуля для кожного відвідувача нашого салону. На відміну від готового одягу, піджаки на замовлення не створюються у стандартних розмірах. Це одиничний продукт, результат копіткої роботи кравця vip-рівня. І це те, що робить піджак особливим із 100% ідеальною посадкою. Куплений костюм або піджак із бутика, у 100% випадках має не ідеальні лінії. Це веде до обов'язкового відвідування гарного кравця на підгонку піджака або підгонку костюма.

<p>Запишіться на виміри!</p>

Пошиття піджака та жакета: особливості жіночих та чоловічих фасонів

Пошиття піджака для чоловіків кардинально відрізняється від створення жіночої моделі. Тому в Модному Домі «Вознесенської» є кравці з різною спеціалізацією.

Зараз дуже часто можна зустріти словосполучення: «жіночий піджак». Але це не так. Якщо йдеться про жіночий предмет гардеробу, то правильно говорити «жакет».

Пошиття чоловічого піджака

Ми можемо пошити будь-який піджак. Серед популярних на замовлення, можна виділити 3 фасони: американський, італійський, британський.

Британський чоловічий піджак

Такі піджаки відомі тим, що мають виражені плечі з товстими підплічниками, вузькі рукави з високими проймами, манжетами «хірурга» (функціональні ґудзики на рукавах) та жорстку парусину. На передній частині британського піджака часто знаходиться кишеня для квитків, а на спині подвійна шліца. На піджаку в британському стилі крій зі звуженою талією.

Американський чоловічий піджак

Сьогодні однобортні піджаки в американському стилі, як і раніше, схожі з рисами костюма-мішка (піджака-мішка). Вони відрізняються більш прямим, вільним кроєм та м'яким силуетом, що поєднується з легкими підплічниками. Також, вільними рукавами, низькими проймами, відсутністю виточки та одним вирізом.

Італійський чоловічий піджак

Італійські піджаки добре скроєні та щільно прилягають до тіла, мають звужену талію, високі пройми та невелике набивання на плечах. Більш вільний крій дозволяє тканині повторювати природний силует тіла, що з одного боку дає в цілому гладкий вигляд, з іншого сприяє наявності окремих зморшкуватих елементів.

Пошиття жіночого жакета

У жінок, навпаки, класичним і діловим жакетам надається другорядне значення. Для численних образів використовуються неформальні моделі, такі як: блейзер, болеро, шраг, спенсер, сафарі, за стилем Шанель тощо. Звичайно, ми можемо пошити класику, але ви не обмежені у виборі фасону при замовленні виробу в нашому ательє. Поставте завдання і вона буде виконана у найкращому вигляді.

Як відбувається робота з пошиття піджака

Перш ніж знімати мірки, ми разом з вами визначимося з вибором тканини, крою — врахуємо особисті уподобання. Ми надамо каталог з десятків зразків тканини, і ви зможете зробити вибір, що найбільш сподобався. Як тільки буде обраний основний матеріал, ми почнемо більш творчий процес на вибір наповнювача, додаткових елементів дизайну, стилю в цілому.

Кравці Модного Дому «Вознесенської» мають багаторічний досвід, що дозволяє максимально спростити підготовчий процес. При вимірах знімаємо всі виміри. Ми пишаємося тим, що приділяємо максимальну увагу деталям, при цьому виконуючи процес зняття мірок швидко та без метушні.

Протягом десяти днів буде відшитий макет спец тканини, ви можете приміряти його та оцінити деталі. На підставі результатів примірки буде внесено необхідні зміни. І через два тижні від надходження замовлення піджак, пошитий спеціально для вас, буде відправлений за адресою. Пошиття піджака на замовлення — це не швидка фабрична мода, а якість, турбота та майстерність від чоловічого ательє «Вознесенської».

Найкраще для клієнтів Модного Дому «Вознесенської»

У нас є все: шовк з віскозою та льоном, літня та зимова шерсть, твід, кашемір та багато іншого від таких виробників як Gucci, Colombo, Loro Piana, Caccioppoli, Christian Dior та інші.

Більш як 100 чудових варіантів підкладки: незвичайною фактурою та палітрою, зображеннями флори та фауни, обструкцією та класичними однотонними тканинами. Ґудзики зроблені на замовлення з рогу буйвола, срібла та золота, рідкісних сортів дерева, з тисненням та гравіюванням ініціалів. Все, що забажаєте.

Запишіться на виміри!

Наші роботи
Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка