Пошиття ділового костюма

Найкращі друзі дівчат - голки справжніх майстрів кравецьго метра. Завжди та в усі часи зустрічають і проводжають виключно на вигляд і по одягу. Ось чому пошиття ділового костюма - це важливо для сучасної жінки. А знайти свого професійного майстра – ще важливіше! Те саме можна сказати й для чоловіків. Чоловік у костюмі – це завжди впевненість, заможність, чоловік – мрія!

Ательє "Вознесенської" надає виключно професійні послуги з пошиття одягу на замовлення найвищої якості у Києві. У нашому ательє зібрані професіонали з колосальним досвідом пошиття одягу на замовлення. Наш творчий директор постійно у пошуках нових ідей та образів.

Все щодо обладнання тут ми теж можемо Вас здивувати. Все обладнання на якому проводяться ремонти та пошиття, постійно модернізуються та вдосконалюються.

Ремонт та реставрація шуб

Чому пошиття ділового костюма - вигідніше за покупку костюма в магазині?

Основа Флагманського Будинку Моди Вознесенської – творчість з натуральним проривом – маємо на увазі те, що пошиття ділового костюма повинен насамперед привнести в життя нашої клієнтки або клієнта позитивні зміни та нові враження, підкреслити та розвинути Ваш образ. Дуже важливо для будь-якої жінки, щоб виріб ідеально підходив як зовні, так і щоб при пересуванні не було скутості рухів. Ось чому пошиття ділового костюма на замовлення краще, ніж покупка його у магазині. Пошиття жіночого ділового костюма вигідніше підкреслить зовнішність та характер Вашої особистості.

Метри Флагманського Будинку Моди Вознесенської – майстри кравецької справи, винаходять для наших панночок немислимі талії та декольте у жіночих костюмах. Шлейфи у вечірньому вбранні, палантини для холодних вечорів та розкішні шуби для лютої зими. Жіночий офісний костюм або плаття, а тим більше жіноче вбрання, не повинне затьмарювати образ особистості, костюм не повинен відтягувати увагу на себе, а лише посилювати образ, ніби співпрацюючи із зовнішністю.

Для чоловіків Флагманський Дім Моди також пропонує оригінальність у підході до будь-якого виробу – чи то костюм трійка, чи фрак. Зовнішності нашої замовниці або нашого замовника не можна жити своїм життям - Ви повинні бути помітні на будь-якій діловій події або на роботі в офісі. За допомогою пошиття ділового костюма, створення аксесуарів та іншого одягу ми розкриваємо образ особистості або кардинально змінюємо її. Завдяки жіночому діловому костюму - розкішному поряд з ручними оздобленнями, виробами з хутра, ажурними мереживами та благородними деталями, Ви запам'ятаєтеся і діловим партнерам, і навколишнім, і підлеглим. Особистість в оправі з правильного одягу, тобто жіночий діловий костюм - це розкішний образ. Тому неодмінно шийтеся! Замовляйте індивідуальні роботи у хороших майстрів в ательє та будинках моди, які закохані у свою працю.

Жіночі ділові костюми від Флагманського Будинку Моди Вознесенської неодмінно радуватимуть Вас довгий час! Для того, щоб розкрити Вашу уяву, ми підготували найкрасивіші роботи відомих дизайнерів на моделях та знаменитих зірках.

Реставрація шуб норки
Реставрація шуб із норки

Як замовити пошиття ділового костюма?

Для того, щоб замовити пошиття ділового костюма у найкращому ательє нашої країни Вам потрібно вибрати зручніші для вас варіанти:

  1. Ви можете звернутися на будь-яке наше відділення у Києві, за адресами, вказаними на нашому сайті. У цьому варіанті наш менеджер запропонує Вам всі варіанти особисто та найголовніше тактильно.
  2. Для клієнта із щільним графіком, ми надаємо послуги "онлайн пошиття". Вам надається персональний менеджер який в онлайні через месенджери пропонуватиме варіанти тканини, кольору, навчить Вас знімати мірки й так далі.
  3. Для іногородніх замовлень ми використовуємо різноманітні доставки починаючи від Нової Пошти до транспортування літаком.

Наше ательє цінує Ваш час, тому всі роботи проводяться у максимально стислий термін. Ми завжди врахуємо Вашу думку та побажання.

Ремонт та реставрація шуб у Києві
Наші роботи
Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка