Пошиття чоловічого одягу

Чоловічий одяг настільки різноманітний, що, часом здається, дизайнери будинків моди перемкнули більше своєї уваги на чоловіків, і сьогодні менше приділяють уваги прекрасній половині людства. Річ у тому, що професійне пошиття чоловічого одягу - саме та ніша, в якій багато талановитих модельєрів можуть себе проявити. Тут не потрібно розкидати ліктями зубрів модної індустрії. Сьогодні у світі налічується не більше двох десятків відомих А-брендів і нові моделі колекції чоловічого одягу - завжди подія у світі моди! Ну, а хороший модельєр-дизайнер, ательє або будинок моди, в якому можна виконати пошиття чоловічого одягу на високому рівні, у світі взагалі одиниці. Тому, якщо Ви вже знайшли "свого майстра", будьте впевнені - це ідеальний фахівець, який в буквальному сенсі може виконати будь-який пошив або ремонт одягу. Саме такі фахівці працюють у флагманському Будинку Моди Вознесенської.

Індивідуальне пошиття чоловічого одягу, як основного напрямку своєї роботи, вибирали Армані, Версаче, Ральф Лорен, Кельвін Кляйн, Пол Смітт, Доменіко Дольче і Стефано Габбана, Отава і Розіта Мессон (їх сімейну справу продовжує Анджелла Міссоні), Воронін, Зайцев і деякі інші дизайнери. Більш сучасні кутюр'є, які вражають світ своїми колекціями та роботами вже в XXI столітті, це: американець Джон Варватос, британський дизайнер Джон Річмонд (до 1997 року випускав виключно чоловічий одяг і в нинішній час під його маркою випускається велика лінійка чоловічого та жіночого одягу), німецький дизайнер Томас Майер, перспективний молодий американець китайського походження Олександр Ванг, італійський дизайнер Ріккардо Тиші, англієць Джейм Лонг та інші.

Чоловіки - дуже вдячна аудиторія, яка, як ніхто інший, хочуть носити гарний костюм з якісної тканини, цінують практичні та зручні речі, розуміють вплив на оточення створюваного образу і висловлюють свій життєвий досвід через модні аксесуари та сучасний одяг. Водночас сучасні чоловіки дуже вимогливі й до себе, і до дизайнера.

Ряд молодих модельєрів, можливо, навіть просто ґрунтуючись на своєму чутті, інтуїції розуміють, що пошиття чоловічого одягу - це вигідний старт або новий виток розвитку в їх кар'єрі. Але багато хто йде шляхом сюрреалізму, пропонуючи чоловікам у своїх колекціях речі, які вони ніколи не будуть носити. Швидше за все, це концепції роздумів на тему майбутнього.

Однак Флагманський Будинок Моди Вознесенської, тонко відчуває сучасні тенденції, пропонує чоловікам дещо інший підхід - ми виконуємо пошиття чоловічого одягу з найкращих тканин (Scabal, Valentino, Carnet та інших), використовуємо тільки якісні нитки та фурнітуру, пропонуємо пошиття шуб, дублянок, пальто, жилетів, курток з використанням одних з кращих у світі хутрин (Blackglama, Kopenhagen, Saga, Nafa), екзотичної та класичної шкіри (шкіри буйвола, крокодила, вугра, зміїної, свинячої, телячої шкіри та багатьох інших), а також створення ідеальних аксесуарів для чоловічого одягу (пошиття сумок, портфелів, кейсів та іншого). Пошиття одягу виконується в одному з наших ательє в Києві - читайте далі про ціновий та сервісний підхід та різниці між тим чи іншим замовленням.

Фахівці Флагманського Будинку Моди підберуть для Вас необхідну модель сорочки, костюма, штанів, куртки, шапки, дублянки та навіть таку тонку, здавалося б, непомітною речі, як пояс або ремінь. Якщо Вам сподобалася якась річ в модному журналі або на останньому показі мод в Лондоні, Мілані чи Парижі, але Ви не встигли її придбати, не біда! Замовити пошиття чоловічого одягу в одному з наших ательє можна навіть по фотографії. Причому річ буде зшита в точності так, як на фото. Ми обов'язково підберемо ідентичні тканини, фурнітуру та інші елементи.

Наші роботи
Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка