Пошити шубу з норки

Ви утвердилися у своєму бажанні пошити шубу з норки - це дуже важливе і правильне рішення. Але завжди залишається багато питань: що, як, де і за скільки? Поки Ви думали пошити шубу з норки чи ні, впевнені, що не раз задавали собі масу питань. Який фасон вибрати для пошити шуби з норки? Як правильно вибрати колір норки? Яке викладання хутра краще застосувати? Які методи розкрою застосовуються для норки, і скільки шкур потрібно на даний фасон? Кому віддати перевагу - самців або самок? Скільки часу займе пошити шубу з норки? Яку фурнітуру краще придбати? Які часті помилки при пошитті шуби з норки й, взагалі, які правила пошиття норкової шуби? І, нарешті, яка ціна пошиття шуби з норки?

На всі ці питання в даній статті відповідають дипломовані фахівці Флагманського Будинку Моди Вознесенської: майстри по хутру – кушніри з досвідом роботи з 2006 року, найглибшими знаннями обробки хутра і шкіри.

Пошити норкову шубу

Пошити шубу з норки: відповіді на питання

Про фасони шуб з хутра норки можна говорити нескінченно. Бо норка - один з найпоширеніших видів хутра, моделей для пошиття існує безліч. Коротковорса норка не надає зайвого обсягу силуету і приймає будь-які форми. Від трапецієподібної шубки – дзвіночок до приталеного подовженого жакета. Довжина може варіюватися: до середини стегна, до коліна, за коліно, до середини ікри, в підлогу. До слова, дуже важливо вибрати правильну довжину норкової шуби, тільки так виріб буде виглядати гармонійно. У цьому вам допоможуть майстри й конструктора нашого модного будинку, враховуючи Ваш зріст і всі особливості фігури. Також шляхом гри з напрямком ворсу можна візуально звузити або навпаки розширити заданий силует. Це може бути й спеціальний крій на ваше замовлення, наприклад - автоледі. Вона криється з посиленням спинки та більш високою проймою і спеціальним рукавом що полегшує рух за кермом. У цьому хутрі вдаються будь-які моделі: від суворої класики з рукавом реглан і вирізом від грудей або спортивна класика зі спущеним плечем, на куліси по низу, і з капюшоном. До наймодніших силуетів: з баскою та рукавом три чверті, сильно прилеглі або, навпаки, «бочонком» - вільні та зі спущеним плечем, що дають можливість носити з улюбленим шарфом або джинсами.

Всі можливі варіанти по властивому саме Вам фасону із задоволенням запропонують фахівці Флагманського Будинку Моди Вознесенської. Досить лише прийти до нас. Зателефонуйте та обов'язково приходьте, як можна швидше!

Зшити жилет з норкової шуби
Як зшити шубу з норки

Якого кольору можна пошити шубу з норки?

Наш дизайнер зробить для Вас ескіз для більш повної візуалізації силуету і допоможе підкреслити гідність фігури та всю красу обраного Вами хутра. У нас можна також придбати або замовити хутро - вибір величезний!

Колірна палітра норки дуже різноманітна. Від повністю натуральних природних відтінків до забарвлення в будь-який бажаний колір.

Природні кольори розташовуються в такий спосіб:

 • SCANBLACK;
 • MAHOGANY;
 • SCANBROWN;
 • SCANGLOW;
 • PASTEL;
 • BLACK CROSS;
 • SILVER CROSS;
 • SAPPHIRE CROSS;
 • DAWN CROSS;
 • PEARL CROSS;
 • VIOLET;
 • SAPPHRE;
 • SILVERBLUE;
 • BLUE IRIS;
 • PALOMINO;
 • PEARL;
 • GOLDEN PEARL;
 • JAGUAR;
 • WHITE.

Це основні відомі аукціонні назви кольорів і відтінків норки. Який вибрати колір, щоб пошити шубу з норки, залежить від Вас і Вашого кольоротипу. Нагадаємо, що 90% людей ділиться на чотири основні кольоротипи – це літо, зима, осінь, весна. Але є також проміжні й змішані. Розуміючи вищезгадані дані, наш дизайнер і колорист допоможуть Вам підібрати хутро холодних або, навпаки, більш теплих відтінків. А, можливо, це буде щось нейтральне - підходяще під все і на будь-який випадок.

Існує думка про те, що фарбовані хутра менш зносостійкі. І це, дійсно так. Але мова йде не про кілька років, а, скоріше, про різницю в кілька місяців. Тим більше, що сучасні барвники набагато якісніше і менш згубні для ніжної шкіряної тканини. Так що, якщо Вам дуже хочеться пошити шубу з норки кольору темного смарагду або чорнильно - фіолетову або кольору вина Бордо, не відмовляйте собі в тому, що Вам може підійти й буде, дійсно, вигідно виділяти Вас з сірої маси різного хутра і шуб.

Пам'ятайте слова Джорджа Бернард Шоу: "Зроби так, щоб отримати те, що ти хочеш, інакше тобі доведеться любити те, що ти отримаєш".

Пошиття норкових шуб

Пошити шубу з норки - є нюанси

Норка, як і будь-яке хутро, має чіткий напрямок волоса і відповідний блиск при ламанні. Від заломлення хутра залежить зовнішній вигляд і візуальна форма. Може бути більше блиску або, навпаки, спостерігатися матовість. Можлива й комбінація з обох варіантів.

Викладення хутра може бути горизонтальної, вертикальної, під кутом або волосом вгору. Крім класичних варіантів, можуть бути плавні лінії повторюючи контури тіла або комбіновані викладання: наприклад, до талії - вертикаль, а спідниця - під кутом в 30 градусів. Це моделює фігуру, подовживши ноги, і підкреслить лінію грудей.

Крім того, якщо норка має яскраво виражений хребет на контрасті кольорів, це теж можна використовувати як додатковий елемент декору. Якщо шкурку розрізати посередині хребта і зшити в порядку «живіт - хребет», то отримаємо смужки темного і світлого хутра. Такими смугами можна урізноманітнити фасон або використовувати частково в крою.

Всі зазначені маніпуляції призводять до тієї чи іншої конфігурації: від класичної леді в довгому манто в підлогу до хлоп'ячого силуету або легкої асиметричної розлітайки під джинси. Цим правилам підкоряються абсолютно всі види норки. Яке викладання вибрати саме Вам, щоб пошити шубу з норки, буде видно на перших примірках при наявності сировини. Або методом викладання і наколки хутра на манекені. Ми із задоволенням продемонструємо Вам нашу майстерність на ділі - в роботі з цим благородним хутром!

Реставрація шуби з норки
Чи варто перешивати норкову шубу

Ексклюзивне пошиття шуби з норки

Іноді хочеться неможливого або того, чого на світі взагалі не може бути. З огляду на наш багаторічний досвід роботи саме з норкою, все бажання наших клієнтів для нас здійсненні!

Скажімо, Ви хочете пошити шубу з норки без єдиного шва і при цьому за коліно або взагалі в підлогу. І так, щоб довжина шкурок була візуально не обмежена: нагадаємо, що максимальна довжина норки зазвичай до 70 см, а сам виріб може досягати 1,4 метра (тобто у 2 рази довше кожної шкурки). Що ж робити в такому випадку? Звичайно, в першу чергу - звернутися у Флагманський Будинок Моди Вознесенської.

Наші майстри застосовують в цьому випадку складні методи розкрою: такі, як розпуск хутра, спайка, перфорація та інші способи в залежності від запиту клієнта.

Роспуск – це подовження шкурки шляхом її ширини за допомогою найточніших математичних формул і процесів, що дозволяють виконати подовження з точністю до міліметра, не втративши при цьому дорогоцінної площі та уникнувши поперечних швів. Така робота дуже кропітка і вимагає від майстра зосередженості й знання своєї справи, але результат виправдовує засоби. Кількість шкурок залишається таким же, як при звичайному крої, змінюється не загальна площа, а місце розташування швів. Але слід розуміти, що подібна робота займає більше звичайного часу і коштує, відповідно, дорожче.

У флагманському Будинку Моди Вознесенської володіють усіма можливими методами крою, для того, щоб пошити шубу з норки і пошиття шуби з норки. Ми з радістю запропонуємо Вам саме ті методи, які будуть доречні для виконання крою в бажаному виробі.

Ексклюзивне пошиття шуби з норки
Хутряний салон норка

Які ще є нюанси при пошитті шуби з норки?

Внесемо ще ясність по деталях крою: в якій кількості вони необхідні, щоб Ваш виріб красиво сидів на фігурі й тримався на плечах. Отже, нам обов'язково знадобляться: полички – як правило, їх дві (ліва і права), спинка (одна зі згином по центру), рукава (лівий, правий), ну, і, звичайно, ж шикарний комір (або, може бути, капюшон). Але і це ще не всі деталі крою - це тільки видимі його частини.

Без застосування невидимих частин - не менш важливих, шубка просто не сяде, і, взагалі, не буде функціонувати, як годиться. Обов'язково потрібно підбір - не менше 4-5 см, підгін рукавів - не менше 3-4 см, підгін низу шуби - 2,5-3 см, а також внутрішня частина кишені, якщо такі є, званий обтачкой. При наявності коміра повинен бути також і нижній комір - той, якого не видно. Або, якщо застосовується капюшон, то - його внутрішня частина. Всі ці потреби потрібні для того, щоб виріб добре сидів, довго служив і дорого виглядав!

Тільки лише при критичній нестачі хутра або інших чинників, можливі економ варіанти. Наприклад, якщо не вистачає довжини виробу, то можна обійтися без підгибу по низу, а зробити перекат всього 0,5 мм. Або не робити внутрішній капюшон, а обробити усередині тієї ж підкладкою, що і шубка - це цілком доречно, якщо буде невелика галявина з хутра переходяча у нутро капюшона. Як варіант, можна замінити нижній комір і зробити його не з хутра, а, наприклад, із замші такого ж кольору. Також можна поступитися і з підбортом і викроїти його із замші, шкіри або інших альтернативних варіантів. Всі ці способи обробки трохи економлять гроші й дають деяку свободу вибору, а в деяких випадках просто виручають при нестачі хутра.

Ремонт норки

Хутро самців або самок - що вибрати для пошиття шуби з норки

Багато хто вдається в питання, чому віддати перевагу для шуби: хутро самців або самок. Вибір, як правило, визначається наступними критеріями: розмір (довжина, ширина), висота волоса, ціна. Про якість хутра Тут немає жодної згадки, бо хутро самців і самок рівноцінне. Але ось по зносостійкості самці вважаються витривалішими з огляду на те, що шкірова у самців норки на кілька мікронів товщі. Але для самок - це не є недоліком, скоріше, навпаки - перевага, бо виріб, пошитий з них, набагато легше і силует виглядає набагато тонше і витонченіше.

На виріб, пошитий з "дівчаток", буде потрібно більше шкур, відповідно, з хлопчиків - витрата буде менше. Тут грає роль викладання хутра й основний фасон шуби. Дробові моделі, такі як, наприклад, поперечка або моделюючи фігуру силуети з підрізами, краще виглядають з норки самочок: вони більш гармонійно виглядають з невеликими деталями. А ось монолітні фасони шуб - прямого або клешеного силуету і мають об'ємні деталі крою, просто не вийдуть з маленьких шкурок норки. Тут працює правило: чим більше, тим краще, тому використання норки самців ("хлопчиків") - необхідність. Довжину шкурки норки вимірюють від середини межи очей до основи хвоста, ширину – по лінії, що проходить через середню точку її довжини. Площа шкурки обчислюється множенням її довжини на подвоєну ширину.

Є також варіанти комбінування. За умови, що і "дівчатка", і "хлопчики" будуть з однієї партії та від одного виробника. Але навіть якщо вдасться потрапити точно в колір, все одно буде деякий перепад волоса і може бути легка набряклість. Тому не рекомендується змішувати різностатеві норки, але допускається зробити набір з різного розміру норок однієї статі. Так що, вибір залишається за Вами, ну, а ми підкажемо і прокоментуємо, що краще вибрати.

Ремонт шуби з норки

Терміни пошиття шуби з норки

З огляду на все вищесказане, залишається питання термінів: скільки буде потрібно часу на підготовку, щоб пошити шубу з норки. Виготовлення шуби в сезон займе від 14 до 20 робочих днів. Поза сезоном робота може бути виконана швидше - до 15 робочих днів. Це за умови своєчасного відвідування примірок і наявності всіх необхідних матеріалів для роботи: таких, як, власне, саме хутро, вся прикладна фурнітура, підклад і утеплювач (за бажанням). Звичайно, виріб менших розмірів може бути пошито швидше. Але знову ж таки уточнимо - ми проводимо орієнтовні розрахунки часу. Наприклад, якщо буде проводитися розпуск, перекидання або що розшив іншим хутром або тканинами, то часу може піти більше, як і при складних методах розкрою норки.

За більш детальною інформацією та відповідями на Ваші запитання обов'язково телефонуйте нашим майстрам. Також Ви можете задати їх особисто нашим кушнірам, які допоможуть утвердитися в правильності вибору хутряного салону.

Перешити шубу з норки
Перешив шуби з норки

Пошити шубу з норки - ціна питання

Ну, і фінальне питання: ціна на пошиття шуби з норки. Скільки ж коштує така послуга – як пошиття шуби з норки? Повна і точна вартість, звичайно ж, буде визначатися після затвердження фасону і Ваших відвідин нашого ательє. Якщо говорити в загальному, то сама робота буде коштувати від 20000 до 30000 грн. Все знову ж буде залежати від моделі та довжини шуби, використання ускладнювальних елементів.

Пошити шубу з норки - дуже непроста робота, що вимагає максимальної відповідальності та значних знань в даній сфері. Довіряйте таку роботу тільки справжнім професіоналам з величезним досвідом. Вартість робіт професійного майстра - кушніра прямо пропорційна витраченому часу і вкладеним зусиллям.

Фахівці Флагманського Будинку Моди Вознесенської завжди готові проконсультувати Вас і, безумовно, проявлять свій професіоналізм при замовленні пошиття шуби з норки у нас. Навіть для найвимогливіших замовників ми обов'язково підберемо і пошиємо найкращий варіант. Телефонуйте нам прямо сьогодні та приїжджайте в наші ательє!

Скільки коштує перешити шубу з норки
Наші роботи
Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка