Пошити шубу з каракульчі

Світські люди вже розучилися дивуватися розкішним речам, але, як і раніше, завжди та всюди цінується висока якість і яскрава індивідуальність!

Золота осінь – це дуже вдалий час, щоб надіти тонку і легку шубу з каракульчі. Флагманський Будинок Моди Вознесенської запрошує Вас пошити шубу з каракульчі розкішної і елітної селекції SWAKARA.

Як шиють шубу з каракульчі
Пошиття шуб з каракуля

Виключно висока якість елітної сировини!

Каракульча Свакара – справжній алмаз з пустелі Намібії!

Пошиття шуби з каракульчі СВАКАРА

Це буде тепла, але дуже легка річ, зручна і приховує непотрібні обсяги. Витончений силует, характерний блиск, неповторний візерунок і чудовий зовнішній вигляд залишить задоволеною навіть володарку самого тонкого смаку!

Часом неймовірно важко знайти дійсно варту неповторну річ. Адже придбати справжню якісну шубу з каракульчі можна лише у тих виробників, які мають багатий досвід роботи з елітною сировиною і виготовили не одну сотню якісних і витончених виробів з хутра. Найбільш правильним рішенням буде звернутися для цього в ательє Флагманського Будинку Моди Вознесенської.

Наш профіль шкіра - хутро, наші дипломовані фахівці з хутра - кушніри вміють і люблять працювати з такою сировиною, досконально виконувати всі умови та нюанси технологічного процесу на кожному етапі, що призводить до ідеального результату.

Вибравши пошиття шуби з каракульчі, ви будете не тільки чудово виглядати, але і будете носити її з задоволенням! шляхетне хутро каракуля відрізняється своєю зносостійкістю і гігроскопічністю, що вдало виділяє його на тлі різновидів іншого хутра.

Перешити каракулеву шубу

Все найкраще – для наших улюблених клієнтів!

Пошиття шуби з каракулю

Ми пропонуємо пошити шубу з каракуля, пальто і будь-який інший виріб з чудової каракульчі з низьким оксамитовим малюнком з породи свакара. Це справжній скарб, вирощений в Намібії шляхом експериментів. Каракульчу селекції SWAKARA підробити неможливо, бо ці селекції баранчиків вирощуються в сухій пустелі, в іншому кліматі хутро вже не буде таким ідеальним: воно стане з іншими завитками та іншою палітрою в хутрі, і шкура покаже на собі той клімат, в якому будуть розводитися тварини.

Наприклад, візьмемо свакара чорного відтінку... це елітна каракульча, яка відрізняється щільними кучерявим візерунками, як ніби сильно намотані катушечки, з м'якого блискучого чорного хутра. Такий виріб неодмінно підкреслить статус і вишуканий смак власника. Висока мода підкреслює в ексклюзивних виробах саме ці завитки.

Потрібно зауважити, що на світовому ринку присутня обмежена кількість елітної сировини. Намібія виробляє близько 140000 шкур на рік, які під маркою SWAKARA, з відповідним ярликом, відправляються на копенгагенський хутряний аукціон в Данію двічі на рік. Це 100% ручна праця, а фермери проходять регулярне навчання для найкращого результату.

Пошиття шуби з каракулю
Зшити шубу з каракуля

Професійний підхід до деталей!

Ціни на пошиття шуби з каракульчі

У колекції нашої вітрини хутра свакара займає гідне місце, адже цю чудову каракульчу використовують тільки не ховаючи це хутро в дизайнерських виробах. Ціна на пошиття шуби з каракульчі безпосередньо залежить від складності моделі, оригінальності візерунка і висоти ворсу, так і природного кольору. Найбільшим попитом серед аукціонів є такі яскраві та запальні кольори каракульчи, як: біла, жовтувато-коричнева, золотисто-бежева, коричнева, срібляста, сіра каракульча. Ці кольори більш рідкісні та, відповідно, дорогі. Подивіться на фото, як горить і переливається на світлі це хутро. Але ніяке фото не здатне передати його реальної краси. Приходьте до нас, і Ви відчуєте на собі магію цих незвичайних завитків!

Темні кольори в каракульчі домінують, адже у міру дорослішання ягнята темніють і набувають більш насичені відтінки. Майстри хутряного ательє Флагманського Будинку Моди Вознесенської запропонують Вам різноманітні варіанти як пошити шубу з каракульчі і не тільки шубу, це не обов'язково має бути цілісно хутряний виріб.

Добре виглядає свакара з оздобленням з гладкої шкіри високої якості або замшевої шкіри. У шкурках каракульчі свакара можуть бути використані додаткові обробки високої якості гладкої шкіри або замшевої шкіри як елемент внутрішніх оздоблень або в поєднанні з дизайном виробу в невеликому обсязі, пріоритет і акцент повинен залишитися на свакару.

В розкішний виріб з каракульчі SWAKARA, можна додати хутро виключно дорогих порід і тільки лише як підкреслення елементу, такий як баргузинский соболь або високоякісну нірку.

Улюблений матеріал дизайнерів, для здійснення креативних намірів у виготовленні демісезонних речей. Голяк буває абсолютно гладкою шкіркою, ніжною, як квітка, розміром від 15 см в діаметрі та більше, доросліші шкурки мають витончені легкі хвилі, ледве нагадують тихе озеро без хвиль. Чим більше блиску має ця шкірка, тим вона цінніша.

Вибір навіть такої рідкісної сировини присутній в хутряному ательє Флагманського Будинку Моди Вознесенської. Розкішно буде виглядати жакет з каракульчі в поєднанні з норкою відповідного відтінку.

Що ж крім шуби можна пошити з чудової каракульчі? Простір для фантазії безмежний: легке демісезонне пальто і жакет, подовжений піджак, розкішний костюм і куртку, дизайнерську спідницю, тренч, капелюшок, шапочку або косиночку.

Комбінації з ексклюзивним мереживом, перфорованою шкірою, дорогоцінним хутром – зроблять речі справжнім витвором мистецтва. Професійні кушніри хутряного ательє Флагманського Будинку Моди Вознесенської розробляють кожну модель не тільки з урахуванням колірної гами хутра, а й приділяють увагу індивідуальним особливостям каракуля.

Майстерності та кваліфікації наших кушнірів варто довіряти! А наше професійне обладнання дозволяє братися за найскладнішу роботу з хутром і успішно, реалізовувати нестандартні ідеї з хутром, шити шуби з каракуля, норки, соболя, шиншили та абсолютно будь-якого дорогоцінного хутра.

Наші шуби є втіленням вишуканості, комфорту і бездоганної якості. Шуба з каракульчі SWAKARA це не тільки стильна обновка, а й вдале вкладення грошей. Адже ці речі, як справжні діаманти, з часом тільки цінніше!

Перешити шубу з каракуля Київ

Де замовити пошиття шуби з каракулю?

Багаторічний досвід роботи та високий рівень майстерності працівників ательє Флагманського Будинку Моди Вознесенської дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам практично необмежений сервіс по реставрації, ремонту та пошиття шуби з каракуля та іншого хутра, в сервіс послуг входить: повний апгрейд – це реставрація і перешив шуби з каракулю з глобальною зміною фасону виробу. А також абсолютно дбайлива фабрична хімчистка для хутра.

Для Вашої зручності діє послуга попереднього запису через телефон – в призначений час майстер – кушнір буде Вас очікувати. У разі екстреної необхідності, завжди є можливість домовитися про зустріч індивідуально або замовити виїзд майстрів.

Телефонуйте і приходьте в наше хутряне ательє в будь-який зручний для Вас час!

З 10:00 до 19:00 без перерви та суботу з 10:00 до 16:00.

Вас порадує якість сервісу класу Де Люкс, до того ж наші улюблені клієнти не залишаться без приємного бонуса.

Пошити шубу з каракуля ціна
Перешити шубу з каракуля
Наші роботи
Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка