Перешив норкових шуб в парку

Перешив хутряних виробів — розумна альтернатива покупці нової речі. Такий підхід дає можливість актуалізувати або зовсім змінити фасон, зберігши при цьому дорогу натуральну норку. Хутро ховається всередину, під обраний текстиль або шкіру.

Одне з актуальних і трендових рішень — перешив норкових шуб в парку або виготовлення підстежки для готового пальто, куртки. Це дозволить перетворити шубу в практичну демісезонну або зимову парку.

Переваги перешивання норкових шуб

Головний плюс натуральної норки — у тому, що готові парки легкі. Такий верхній одяг надягають навіть глибокої осені, бо норка добре зігріває і при цьому не перегріває. Процес роботи з таким делікатним матеріалом, як норка, найкраще доручити кваліфікованим фахівцям.

Хутряне ательє «Вознесенської» — це команда конструкторів, закрійників, кушнірів, шкіряників, кравців з великим досвідом індивідуального пошиття. У Модному Будинку пошив парки здійснюється тільки після індивідуальної розробки ескізу. Клієнт може підібрати фасон самостійно або спільно з фахівцем.

Великий досвід роботи кушнірів-кравців дозволяє делікатно і за особливою технологією працювати з шубою, зберігаючи її якість. При необхідності проводиться реставрація окремих ділянок виробу, професійна фабрична хімчистка норки.

Технологія перешивання: рішення та ідеї

Перетворити шубу в парку досить складно, однак для майстрів хутряного салону «Вознесенської» це здійсненне завдання. В процесі шуба може використовуватися як цілком, так і частково. В результаті ви отримаєте демісезонну або зимову річ, утеплену зсередини норковою підкладкою. Ще один варіант — використання натурального хутра норки для обшивки капюшона, коміра та окантовки по краях. Спосіб підбирається виходячи з побажань клієнта і якості норкової підстави.

За яким принципом в ательє перешивається шуба з норки

Всі вироби виготовляються строго на замовлення. Перешив норкових шуб в парку передбачає наступні етапи:

 • Особиста розмова з замовником, щоб більше дізнатися про побажання клієнта;
 • Зняття мірок в ательє або їх передача в режимі онлайн, якщо у клієнта немає можливості особисто бути присутнім на цьому етапі;
 • Створення ескізу в декількох виконаннях, так само можливо підбір по фото вами або нами, щоб вибрати відповідне рішення;
 • Бережна обробка норки, при необхідності реставрація, відновлення пошкоджених ділянок шуби, які будуть використовуватися в процесі;
 • Створення макета для узгодження фасону, внесення останніх правок;
 • Повноцінний перешив. Хімчистка норки на нашій хутряній фабриці.

Замовник разом з майстром вибирає підхожий матеріал. Якщо у вас є тільки ідея, то дизайнер по хутру запропонує відповідні текстильні рішення, відповідні бачення замовника і майстра. Для пошиття парки з шуби застосовуються такі матеріали:

 • Бавовна з щільним переплетенням ниток.
 • Вовняні тканини з просоченнями, кашемір з просоченням.
 • Джинсовий матеріал, твил, твід.
 • Всі види натуральних плащових тканин із захистом від вологи.
 • Нейлон (структурний, гладкий, з блиском і без нього).
 • Посилена водовідштовхувальна лайкова шкіра.
 • Шкіра оленя, кози (класика) або крокодила і пітона (екзотика).

Відмінні риси, характерні для такої сировини:

 • непромокаюча і водонепроникна поверхня;
 • стійкість до механічних пошкоджень, низьких температур.

Якщо вибір зупиняється на матеріалі з плащової тканини, то парку можна буде прати в машинці. Відповідно, перед цим необхідно відстібати хутро.

При створенні верху парки застосовують як звичайний нейлон, так і бавовна з діагональним плетінням ниток. Деталі з шуби можна як заховати під тренчем, курткою чи пальто, так і обробити внутрішню частину одягу. У розгорнутому вигляді така парка з шуби буде виглядати естетично, стильно, а головне — добре зігрівати.

Модниці воліють поєднувати парки з грубими черевиками, утепленими лоферами та кросівками. Норка на капюшоні додатково утеплює голову, замінюючи головний убір.

Популярні фасони парок з перешитих шуб

Хутряне ательє «Вознесенської» пропонує перешив норкових шуб в парку у великій різноманітності стильних фасонів. Найпопулярніші моделі парок, які найчастіше замовляють клієнти:

 • Класичні варіанти до середини стегна;
 • Моделі з подовженою спинкою або розрізами з боків — спортивний варіант;
 • З кулискою на талії та по низу;
 • Фасони з коміром-стійкою, глибоким капюшоном з регулюванням фіксаторів від вітру;
 • Укорочені та подовжені моделі з підстібками з норки або декоративною обробкою по краю, додатково захищає від вітру.

Делікатна обробка швів, робота з шубою дозволяє майстрам ательє реалізовувати цікаві та ексклюзивні ідеї. Перешити норкову шубу в парку — простий спосіб отримати унікальний виріб, аналогів якого ви не зустрінете.

Професійне обладнання та кваліфікація фахівців дає можливість виготовляти одяг зі складною конструкцією, з комбінованих матеріалів. Натуральна норка стане центральним декоративним елементом, виконуючи при цьому роль утеплювача.

З професійним сервісом по хутрі, ви можете ознайомитися з головних сторінок нашого сайту.

Телефонуйте! Замовляйте проф консультацію!

Наші роботи
Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка