Перешити шубу

Стиль фристайл у хутрі, або вільний стиль творчої подачі в хутро, дозволяє максимально розкрити кравця-кушніра творчі здібності та створити з командою майстрів-художників та стилістів дуже цікавий виріб, основною прикрасою в якому стануть деталі, виконані вручну оригінальними способами.

Перешив шуби

Переробити шубу у професіонала-кушніра

Контроль перешиву шуб є найважливішим фактором для виконання роботи якісно. Наш супервайзер 100% професіонал своєї справи, він відповідає за швидкість фундаментального розподілу робіт між командою майстрів, відповідає за швидкість та якість закупівель потрібної фурнітури та виробництва деталей для того, щоб робота не зупинялася у процесі виконання вашого замовлення.

Якісна кравецька дисципліна у різних видах кушнірського мистецтва, у мистецтві якого вільно виконуються ручні роботи з елементами різного ступеня складності.

Перешити шубу у повномірній зміні моделі на абсолютно новий актуальний виріб. Виріб, який не нагадуватиме вам про колишні застарілі форми.

Стара шуба проходить від стиліста — дизайнера в руки професіонала кушніра. Створюється ескіз або кілька ескізів з начерками ліній майбутнього силуету. У клієнта буває бажання підбору моделей по фото.

Після вибору затверджуємо силует і створюємо макет. У макетному способі візуалізації ми зможемо прогнозувати точні досконалі форми поєднання виробу в силуеті та особливості фігури. Вносимо корекції та правки у макеті. Враховуючи всі побажання клієнта та рекомендації провідних майстрів.

І лише після ідеально складеного макета приступаємо до розробки виняткових індивідуальних лекал. Лекала, які ідеально лягають у хутряний виріб, після таких лекал, нова шуба не піддається додатковому переробленню та зайвим, правкам та коригуванням у хутрі, що дуже травматично для виробу.

За такими точними лекалами ріжеться хутро — один раз, сточується кушнірським швом в 1 мм. Після складання хутряний виріб відправляється на професійну фабричну двофазну хімчистку шуби з еко-відкаткою та поліруванням хутра. Після всіх СПА процедур для хутра, шуба повертається в руки професіонала кушніра на 100% ручне завершення шуби в деталях: це якісне наповнення, бортовки, монтажної стрічки, установки металевих напрямних у комір, установка та заміна нових гачків, установка шубних кліпс, фіксаторів гумок, оксамитової кишеньки, магнітів для хутра, встановлення шубного канта між підкладкою та хутром, заміна підкладки в шубі, спецпідплічники для шуби, м'яке наповнення в місця, де це необхідно, а також додаткової фурнітури за фасоном. Після повного ручного складання шуби, ми запрошуємо клієнта до нас у салон для фінішної тактильної та демонстраційної примірки. Переглянувши високоякісну роботу в деталях з вашого хутра, відбувається видача хутряного виробу.

Переробити шубу — можна професійно лише у спеціалістів високого класу. Не робить у майстрів за низьку ціну, де якість виконання може бути абсолютно сумнівною.

Часто не просто переробити шубу. Шуба — вимагає більше уваги ніж просто перешити шубу. У хутрі з'являються місця, що вигоріли. Пожовкла шуба має вицвілі місця, зелені смуги. Такі реакції від прямого тепла та опіку на шубі. Досить часто від часу і віку знебарвлені шуби зі складними місцями в шубі, від підігріву на автомобільному сидінні та найсумніше це — природне розкладання хутра, вікові зміни шкіри та з цими проблемами високоякісно справляються лише професіонали з хутра.

Перешити шубу ціна
Перешиті шуби фото до та після

Де замовити переробку шуби?

Майстри-кушніри та стилісти хутра мають знання, як обійти ту чи іншу причину з усуненням будь-якої неприємності, яка з'явилася у хутряному виробі. Не шкодуйте часу і фінансів, щоби звернутися до якісних майстрів своєї справи, будьте уважні до вибору хутряного ательє.

Запрошуємо вас проконсультуватися у спеціалістів своєї улюбленої справи. І ви, звичайно, залишитеся задоволені виконанням на високому рівні сервісного обслуговування хутра.

Переробка шуб
Наші роботи
Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка