Перешити норкову шубу

Сьогодні вироби з норки та іншого хутра - це модні статусні речі, які повинні ідеально сидіти на фігурі.

Якщо Ви зважилися перешити норкову шубу - це абсолютно правильне рішення і цілком розумна альтернатива покупці нової речі. В результаті перешиваючи норкової шуби може вийти зовсім нова модель або ж фасон старої шуби стане цікавішим і сучасним. Норкові шубки вже давно перестали бути виключно теплим одягом.

Якісно перешити норкову шубу для зручності носіння, щоб вона знову стала незамінною з осені та до весни, цілком можливо. Хутро норки унікальне тим, що речі з нього легкі, практичні та не тільки зігрівають в холодні дні, але і не парять в період міжсезоння. Справжні модниці давно змінили важкі дублянки на витончені шубки.

А що робити, якщо у вас є старенька шубка з якісного хутра, але фасон вже не актуальний, і надіти все одно нічого? Або в шафі висить мамина добротна шуба, але її силует давно застарів? Якраз для таких випадків є чудовий вихід – перекроїти, перешити норкову шубу, перетворивши стару річ у витончений верхній одяг. Найбільш правильним рішенням буде звернутися для цього в ательє Флагманського Будинку Моди Вознесенської. Чому саме ательє Флагманського Будинку Моди Вознесенської?

Як перешити стару норкову шубу фото
Як шиють норкові шуби

Перешити норкову шубу може майстер з великим досвідом

Через досвідчені руки наших майстрів - кушнірів пройшла не одна сотня елітних норкових виробів. Фахівці Флагманського Будинку Моди Вознесенської можуть виправити будь-яку проблему, що виникла в процесі експлуатації хутряної речі – сліди життєдіяльності молі, заломи та природні потертості хутра, зіпсована підкладка, зламані або розбовтані гачки, вирвані деталі, усунемо витертий осьовий ворс, замінимо на нове хутро з підбором хутра спалену шубу на сонці, позеленілі норкові деталі, усунемо або зробимо перекидання в хутрі.

Блакитній пожовклій нірці зробимо оптику з усуненням жовтизни. Пожовклу хрестівку пофарбуємо та окунем в будь-який бажаний вами вибраний колір. Нагадаємо, що хрестівка - це сорт і вид норки з чорним або темно-сірим, іноді коричневим забарвленням по хребту, часто після 5-6 років підпушок жовтіє природним чином.

Якою б серйозної не здавалася Вам проблема, своєчасний ремонт, реставрація хутра і якісний перешив норкової шуби - це найправильніший, грамотний і економічний спосіб отримати «нову» шубу. Шубка - це все-таки хутро тварин. І раз вже є дорогоцінне хутро, не варто його викидати або комусь віддавати, навіть якщо воно з часом зіпсувалося або фасон вийшов з моди. Наші кушніри в тандемі з новими технологіями хутряної індустрії оперативно втілять в життя новий силует Вашої шубки, виконають дрібний або великий ремонт шуби, повністю або частково перетворять перешив норкової шуби її модель і додадуть необхідні деталі.

Найголовніше знати, як тільки Ви виявили будь-яку проблему з норковою шубою, не варто намагатися її виправити самостійно або віддавати сумнівним майстрам без дипломів і сертифікатів по роботі з хутром. Адже натуральне хутро – це дуже складний «організм», який не терпить аматорського підходу. Виправити проблему після недосвідчених рук, часом, буває дуже важко. І без додавання нового хутра іноді й зовсім не можливо.

Перешив норкової шуби
Перешив норкової шуби Київ

Як допоможе ательє перешити норкову шубу?

Звернувшись до провідних дизайнерів по хутру в Україні - у Флагманський Будинок Моди Вознесенської, Ви можете розраховувати на такі сервісні роботи по хутру, в складі яких: ремонт норкової шуби, повна реставрація норкової шуби та висококваліфікований повний перешив норкової шуби при глобальній зміні фасону норкової шуби або хутряного виробу. Про нові моделі шуб 2017-2018 читайте в нашій статті.

Перешив норкової шуби проходить в кілька етапів. Спочатку виготовляється макет з тканини з новими лініями в форматі сучасних трендів, але, звичайно ж, з урахуванням всіх побажань Клієнта. При проведенні примірки в макетному образі, ми відразу бачимо, де потрібно додати, зменшити або змінити деталь, або змінити лінії майбутнього фасону.

Макет виготовляється для того, щоб ми почули точні побажання замовника, а також внесли наші рекомендації в хутряний силует.

Не варто сумніватися в професіоналізмі наших кушнірів. Фахівці Флагманського Будинку Моди Вознесенської ніколи відразу не шматують дороге хутро, а грамотно підходять до завдань з перешиття норкової шуби. По суті, професійний перешив норкової шуби - це практично як пошиття хутряного виробу з нової сировини. У підсумку виходить унікальний новий хутряний виріб.

Послуги ательє з перешиття норкової шуби можуть містити:

  • якісний перешив норкової шуби з повною зміною фасону відповідно до модних трендів осені та весни нового сезону;
  • часткове перекроювання норкової шуби з метою додати модних елементів, зміна довжини шуби, довжини та форми рукава, моделі коміра або капюшона;
  • зміна силуету норкової шуби – може Ви хочете більш приталену річ, а може навпаки – модний силует «бочонок» та інші унікальні моделі, силуети з хутром норки або іншого хутра;
  • виправлення або перекроювання норкового капюшона, який тягне назад, або коли ця деталь в шубі некомфортно лежить на плечах, приносить інші неприємності. Знайте, що це теж не проблема - все усунемо і виправимо;
  • заміна підкладки - щоб зовнішній стан шуби відповідав її «внутрішньому світу», потрібно вчасно міняти підкладку на нову, міцнішу або більш сучасну.
  • пропонуємо також при заміні підкладки в шубі провести комплектну двохфазну фабричну ЕКО хімчистку для хутра;
  • можлива обробка хутряного пальта шкіряними або текстильними елементами;
  • додатковий сервіс для наших клієнтів – фабрична професійна щадна двохфазна еко - хімчистка для хутра з роспушовкою і поліруванням хутра;
  • експертна оцінка хутра.

Професійно перешити норкову шубу означає отримати можливість змінити напрямок ворсу у зворотну сторону або навпаки. Ця послуга ательє також дозволяє зробити викладання хутра поперечно або по діагоналі, або ж повністю змінити силует в хутрі. Наше сучасне обладнання і кваліфікація майстерних кушнірів - фахівців в хутряній індустрії дозволяє братися за найскладнішу роботу з хутром і успішно реалізовувати всі нестандартні ідеї з хутром. Ми збережемо ваш гаманець від покупки нової шуби, змінивши стару до невпізнання. Ніхто з ваших близьких навіть не запідозрить, що у вас зі старенької шубки вийшла розкішна нова річ з новими лініями відповідно до нових трендів - ідеально відповідним силуетом під Ваш образ.

Індивідуальний перешив норкової шуби – це новий розкішний і неповторний образ! А може бути Ви захочете зробити з шуби кожушок, з кожушка жилет, а з жилета шарфик або муфту - сумочку? Або зі старої шуби зшити парку з натуральним хутряним підкладом, що дуже модно цієї зими? Ми здійснимо всі Ваші ідеї та побажання, врахуємо індивідуальність Вашого образу і, безсумнівно, в тонкощах виконаємо ті деталі, які Ви побажаєте побачити у себе в силуеті.

Навіть якщо хутра буде недостатньо для втілення Ваших найсміливіших ідей, то з асортименту нашої свіжої сировини норки та іншого хутра можна буде підібрати відповідний додаток. Асортимент хутра у нас дуже великий!

А можна і зовсім замовити індивідуальне дизайнерське пошиття модної шуби з нашого свіжого хутра - нового постачання хутра від Флагманського Будинку Моди Вознесенської. Це буде ексклюзивний неповторний виріб, що підкреслює Вашу індивідуальність і стиль. У нас великий асортимент прикладних матеріалів і фурнітури, матеріалів і аксесуарів спеціально для хутра. Справжні модниці не ходять по магазинах, вони довіряють досвідченим дизайнерам!

Реставрація норкової шуби
Реставрація норкових шуб

Професійно перешити норкову шубу в Києві

Основний профіль роботи Флагманського Будинку Моди Вознесенської - це шкіра і хутро. Ми кращі у своїй професійній ніші! Багаторічний досвід роботи та високий рівень майстерності кушнірів ательє Флагманського Будинку Моди Вознесенської дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам практично необмежений сервіс по ремонту і перешиттю норкових шуб і різного дорогою хутра, навіть таких, як: примхлива шиншила, дорогий соболь, розкішна куниця, легка і вразлива стрижена норка, дорогий каракульч свакара, длінноворсового чорнобура лисиця і багато іншого.

Наше ціноутворення лояльне, середнє по Києву, не забувайте, що Ви довіряєтеся висококваліфікованим фахівцям по хутру. Постійні Клієнти обов'язково отримують приємну знижку. Наше хутряне ательє - єдине в Києві, яке може запропонувати терміновий ремонт норкової шуби протягом дня або навіть декількох годин, двохфазну щадну фабричну ЕКО - хімчистку для хутра з шиншили, норки класичної, стриженої норки, соболя, куниці, каракульчі, лисиці та іншого хутра.

Ми працюємо шість днів в тиждень для того, щоб в будь-який момент мати можливість повернути до життя Ваш одяг. Високий рівень сервісу і збереження речей ми гарантуємо!

Запрошуємо відвідати наше ательє в будь-який зручний для вас час! Чекаємо Ваш дзвінок!

Реставрація норкової шуби Київ
Пошиття норкових шуб Київ
Наші роботи
Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка