Інкрустація хутра

Вам необхідний ексклюзивний дизайн? Ви хочете звернутися в найякісніше Ательє Києва?

Флагманський Будинок Моди Вознесенської в Україні лідер по створенню унікальних виробів.

Наші фахівці - кушніри працюють в тандемі з художниками, розробляючи інноваційні технології, дозволяючи цим технологіям переробляти зі старого у нове. Ми виробляємо якісну і професійну інкрустацію хутра в Києві.

Застосовуючи унікальні техніки декору в інкрустації хутра, в пальто. Завдяки сучасним підходам, можна шубу змінити до невпізнання. А пошив, нову шубу з дизайнерським декором, ви отримаєте єдиний неперевершений ексклюзив!

Кушніри - стилісти й художники та дизайнери розробляючи ексклюзивний унікальний декор і дизайн виробу, не прив'язуються до певного тренду, тільки до стилю клієнта або стильовому напрямку. Працюючи в різних напрямках, зберігаючи недоторканим образ замовника.

Прикраси з хутра норки
Прикраси з натурального хутра

Що таке інкрустація хутра?

Інкрустація хутра - це пік краси та творіння, кожне нове замовлення на декор в шубі для наших художників в тандемі з кушнірами - дизайнерами та стилістами по хутру, це чудо і велике натхненна творчість.

Інкрустація в хутрі - вміння створювати неповторний малюнок в композицію або картину в абстракції, або впровадити цілий пейзаж в хутро, а вірніше в шубу, різноманітні мотиви флори й фауни.

Наприклад: велика різноманітність кольорів, барвистих птахів, динамічних тварин, ближче зобразити всі чотири сезони. Це чудове і приголомшливе мистецтво!

Все це, декор по хутру в найдрібніших деталях і грамотною комбінацією різноманітного хутра, шкіри, текстилю, мережив. Така робота, щоб зробити декор в шубі, називається - інкрустація хутра.

Прикраси зі шкіри та хутра

ПРИКРАШАЙТЕ СОБОЮ ВСЕСВІТ!

Інкрустація хутра в ательє «VOZNESENSKAYA»

Виділиться з сірості буднів, надати фарб у звичайні дні. Виділиться красою. Революція інноваційних технологій - це інкрустація хутра! Впровадити декор в шубу - це черговий ексклюзив, який, ніколи більше не повториться. Виповнюється один єдиний раз і виключно під унікальність і грамотну колірну палітру.

Традиція оформлення хутра в візерунки це - знання, які відповідають реальним історичним збереженим знанням відповідно до віянь сучасного мистецтва в хутрі та декору по хутру. Переосмисленні погляди на хутряні екземпляри з новим віянням ідей з безліччю успішно виконаних робіт.

Впроваджуючи м'яко, яскравий, строкатий і соковитий орнамент на шубу, оновлюючи пальто в переосмисленій подачі з віянням сучасного мистецтва по хутру. Щоб вийшла гармонія картини з шубою, обов'язково повинен кушнір бути з художнім смаком і поняттям про красу, а не просто кушнір! Інакше замість красивої інкрустації Ви отримаєте химерну і не носибельну річ, в якій вам буде соромно показуватися у своєму оточенні.

М'який і жіночий акцент в пастельних тонах збереже класичний дорослий образ, не порушуючи баланс зі старим кроєм. Можливо впровадити полотно з градієнтом, малюнок який створює ілюзію руху 3D формату, буде безсумнівно виглядати по королівські! 3D інкрустація, зачарує і надає шубі з візерунком, сучасний зовнішній вигляд. 3Д малюнок - робиться світлотінями з градації хутряної кольорової палітри. 3Д малюнок завжди об'ємний і ніколи не плоский.

Впроваджуючи есенцію супрематизму - його форма перетворення зі збереженням форми, це новий зв'язок необхідний в сучасному світогляді. Найголовніше в хутрі та найтоншої картини - це почуття й емоції які вона викликає! Які об'єднують тренди в новому вимірі реальності. Скромна м'яка розкіш - може бути в вашій унікальній колекції м'якого гардероба.

Прикраси з хутра
Прикраси з хутра на шапку
Наші роботи
Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка