Індивідуальний пошив чоловічого пальто

Індивідуальний пошив чоловічого пальто у ательє «Вознесенська» — вишукано, унікально, якісно.

Індивідуальне полірування чоловічого зовнішнього вигляду. Уникаємо неправильної посадки пальто і штампувального чоловічого одягу з мас маркетів.

Пальто з вішалки ніколи бездоганно не сідає в 99% випадках, завжди необхідно підходити до кравця на підгонку пальта і підгонку костюма. Асиметрія плечей, бездоганна постава, довгі руки, об'ємний торс, вузька талія, живіт, мускулиста фігура. Це основні стандарти для пошиття чоловічого пальта та індивідуальної підгонки чоловічого одягу Все це секретна зброя, щоб Вас любили коли Ви правильно і чітко одягнені. Хочете пальто, яке буде ідеально сидіти, підкреслювати вашу спроможність і гарантувати комфортне перебування на вулиці в холодну погоду? У vip-ательє «Вознесенської» шиють пальто:

  • За макетом. Перед створенням готового виробу знімаються точні мірки з фігури клієнта. Створюється ескіз, в якому зазначаються акценти виробу, фурнітура, розміщення кишень, розмір лацканів, коміра і т. п. Макет створюється з щільних тканин, а на його основі виготовляються лекала. Це забезпечує точне дотримання всіх узгоджених з клієнтом деталей в готовому виробі.
  • З урахуванням обраного вами дизайну. Кожна дрібниця буде опрацьована таким чином, щоб підкреслити ваш витончений смак, спроможність і любов до ексклюзивних речей. Ательє пропонує вибрати матеріал і фурнітуру з тисяч зразків, які можна наочно побачити та помацати. Будь-яка деталь опрацьовується нашими дизайнерами та гарантує неповторність створеного образу.
  • З якісної шерсті, шкіри, хутра. Основний матеріал і підкладка підбираються з урахуванням клімату, в якому буде експлуатуватися виріб. Сніг або дощ, низькі температури або прохолодні літні вечори — все це враховується при підборі типу тканини, шкіри, підкладки. Разом з цим визначається необхідність в додаткових елементах: рукавах з ременями на зап'ястях, ґудзиках на комірі, хлястику на спині та т. п.

Шиємо вироби будь-якого фасону і фактури або поєднанням двох-трьох фактур (комбіновані). Наприклад, лікті можуть бути виконані з однієї тканини, а поличка і спинка — з інших. Вибір декору нічим не обмежений. Робимо вспушку дрібною та крупною ниткою, прошиваємо шкірою місця кріплення петель для ґудзиків «мережеве ікло», створюємо орнаменти родового герба і т. п. У ательє неодноразово випробуване пошиття чоловічих пальт з екзотичних матеріалів: шкіри пітона, крокодила, стриженої норки, козлика, каракульча. Не менш екзотичною в таких виробах може бути й фурнітура: ґудзики з кістки, рогу буйвола, дорогоцінних і напівкоштовних металів. Якщо ви цінитель класичних пальт, без вишуканих декоративних елементів, вам теж є що запропонувати. Популярні чоловічі пальто, які отшиваются в ательє:

  • Тренч. Характерні особливості: двобортна застібка з 10 ґудзиками, пояс з пряжкою, застібка на манжеті та рукавах, погони, комір з відрізною стійкою, ззаду кокетка, шліца і пряжка. Тренч може бути коротким, як куртка; нижче і вище коліна; довгим. Матеріал пошиття чоловічого тренча: органза, шовк, сатин, трикотаж, шкіра, замша, плащова тканина, кашемір, габардин;
  • Честерфілд. Має кілька варіацій. У класичній — довжині до коліна, застібка однобортна, з трьома ґудзиками. Крій прямий, лацкани довгі, вузькі, рівні, комір відкладний, часто обшитий оксамитом. Кишені з клапанами, рукава без манжет, ніяких швів на талії або передніх виточок;
  • Шинель. Двобортне пальто з 8–16 ґудзиками, довжиною нижче колін. Комір стояче-відкладний, лацкани великі, з петлею-прорізом. Рукава з манжетами з кріпленням у вигляді ґудзика або звичайні відкатні. Ззаду функціональний хлястик на двох ґудзиках, який стягує шинель на талії. Часто шиється з кашеміру, щільного твіду і верблюжої вовни;
  • Бушлат. Двобортне пальто трохи нижче пояса, нагадує куртку. Може бути з прорізними або накладними кишенями. Зовнішніх кишень може бути від 2 до 6. Як застібка використовується блискавка або ґудзики — до 8 штук. Є моделі з капюшоном і без, а також варіації, де виріб більше схожий на пальто, з великим лацканом і стоячи-відкладним коміром, і ті, що схожі на куртку. Моделі, сильно нагадують куртку, мають манжети з гумкою, на рукавах можуть бути додаткові накладні кишені із застібкою-липучкою або змійкою. З боку спини може використовуватися тасьма для стягування талії;
  • Дафлкот. Неформальне однобортне пальто довжиною трохи вище колін, з глибоким капюшоном-ковшем з регулюванням на кнопках. Виріб застібається на дерев'яні довгасті ґудзики та навісні петлі. Другий за популярністю натуральний матеріал для ґудзиків — роги худоби. Петлі зазвичай виготовлені зі шкіри або текстилю. Кишені накладні, з клапанами та без. Комір може бути у вигляді стійки, що йде за капюшон, стоячи-відкладним або зовсім відсутнім;
  • Парку. Джерела винаходу парки йдуть зі служб британських ВПС. Спеціально розроблена бавовняна тканина з просоченнями могла зберегти життя військових до 20 хвилин в крижаній воді до прибуття рятувальників. Зараз парку використовують спортивні туристи так само в екстремально холодний сезон. Як правило пошив парки хутром всередину до тіла, з обов'язковим атрибутом з капюшона з хутряною обробкою по краю. У сучасній інтерпретації можливо з наповнювачем і замінником натурального хутра і красивою стьобаною внутрішньою підстібкою та елементами іміджевих ручних робіт.

Філософія пошиття чоловічого пальта на замовлення не стати модною назвою будь-якого бренду, а підкреслити комфорт, підтягнутість, чіткі лінії та гідності особистості в пальто і філософію унікального чоловічого характеру. «Вознесенська» — краще індивідуальне пошиття чоловічого пальта у Києві та Україні. Ми пропонуємо адекватні ціни, відповідної якості, зручну доставку, гарантію на пошите на замовлення пальто від 3 років. Зателефонуйте або напишіть в один з месенджерів — Viber або Telegram.

Пошиття чоловічих пальто індивідуальне
Наші роботи
Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка