Пофарбувати шубу

Отже, Ви бажаєте пофарбувати шубу, виконати тонування або перефарбувати її. Що ж для цього потрібно?

Процес професійного фарбування шуби дуже трудомісткий. Якщо Ви де-небудь почуєте, що "це просто" - не вірте! Така наївність потім виллється в купу витрачених грошей і часу. Часто після поганого фарбування шуби скаржаться на втрату зовнішнього вигляду в хутряному виробі й на те, що шуба брудниться. Ми Вам розповімо чому, клієнти вибирають саме такі неякісні роботи від дилетантів. І чому якщо є охота пофарбувати шубу або виконати її тонування слід звертатися тільки в спеціалізований фарбувальний цех хутряної фабрики Флагманського Будинку Моди Вознесенської.

Фарбування шуби ціна

Правильне фарбування шуби - етапи виконання робіт

Шуба повинна у фарбуванні пройти багато етапів. Дуже багато наших конкурентів просто економлять час, витратні матеріали й не піклуються про подальші наслідки. Як же виконати фарбування шуби правильно?

Вся шуба перед фарбуванням розбирається. Знімаються лекала колишнього фасону, щоб потім якісно його відновити. Обов'язково проводяться кілька примірок - до і після фарбування шуби. До слова, після фарбування шуба відправляється в делікатну хімчистку для наступної процедури по закріпленню кольору.

Тільки коли шуба пройшла всі ці маніпуляції, ми приступаємо до відновлення всіх хутряних напрямних: ставимо нові гачки в колір шуби, борта і комір або капюшон з наповненням зі спецматеріалів, виконуємо зміцнення по кожевой, розкроюється нова шовкова підкладка, пришивається декор, канти, нова красива брендова кишеня.

В яких випадках фарбують шубу? Пофарбувати шубу необхідно: коли в блакитній або білої норки з'явилися пожовклі ділянки. Коли в норковій світлій шубці змінився колір - дуже пожовтів. Або ж коли просто набридла колірна гамма, як, наприклад, у хрестовці - хутро біле, а кінчики по хребту темно-сірі - в цих випадках рекомендується фарбування хутряних виробів.

Пофарбувати шубу необхідно також у разі втрати коліру забарвлення. Наприклад, біла шуба з тонованими сірими переходами або біла з тонованими червоними переходами в шубі. У цих випадках ми рекомендуємо вибрати максимально темний колір - однотонний, щоб зафарбувати попередній.

Однак ще до початку фарбування слід пройти консультацію. Майстри Флагманського Будинку Моди розкажуть Вам, з чого починається фарбування і тонування шуби. В першу чергу, Вашу шубу треба оглянути й перевірити з внутрішнього боку - наскільки шубка міцна і витримає хутро таку серйозну процедуру як фарбування.

Важливо також розуміти, що після фарбування шуба сідає на півтора і дуже рідко на два розміри. Якщо тонувати шубу - рідко виходить без усадки. Як правило, шуба на один розмір стає менше. Тому необхідна примірка шуби до фарбування.

Конструктор-закрійник, хутряних виробів знімає лекала з Вашої шубки. Майстер повністю копіює фасон, який є у виробі. Якщо у Вас є побажання повністю змінити фасон в норковій шубі, в таких випадках ми замальовуємо для Вас кілька ескізів з урахуванням Ваших побажань. Також пропонуємо останні журнали зі світу хутряної моди для вибору фасону. Після затвердження фасону або просто примірки. Шуба відправляється на нашу хутряну фабрику.

Шуба фарбується окупним способом при тиску 100 барів. Шубка знаходиться деякий час у фарбі. Після фарбування хутряний виріб проходить сушку і частково хімчистку. Таку серйозну процедуру як фарбування шуби треба довіряти тільки професіоналам. Фарбування хутра якісно можливо тільки на хутряній фабриці.

При фарбуванні шуби використовуються кольори темні: коричневий, чорний, темно-сірий асфальт, баклажан, темне-бордо.

Фарбування норкової шуби
Фарбування шуби з норки ціна

Професійне тонування шуби

Тонування шуби можливе при відсутності сильної жовтизни та зелених вицвілих місць в хутряному виробі. Коли в хутрі з'являються зелені переходи, потрібно в цих випадках вибирати більш темний варіант кольору в хутрі.

Тонування шуби також проходить окупним способом, але менше за часом знаходиться шубка під тиском у красці.

Для тонування хутра зазвичай використовуються світлі відтінки: пісочний, бежевий, горіх, чайна троянда, пудовий, сірий, гірчичний, зелений, червоний, жовтий, синій і інші світлі відтінки.

Після тонування шуби або фарбування Ваша шубка передається в наш кушнірський цех до майстрів-кушнірів для редагування хутряного виробу. Залежно від виду хутра, стану шкіри та інших факторів це може бути як волога правка за лекалами, так і суха. Після редагування за лекалами Вашого майбутнього нового зміненого фасону, виріб збирається заново. І після всіх цих складних і відповідальних процедур ми запрошуємо Вас на примірку шуби!

Шубка при такій примірці має вигляд по хутру вельми несимпатичний. Але це не повинно Вас лякати, адже процес ще не закінчений! Ми дивимося, наскільки Вам підходить силует, фасон, наскільки шубка підсіла, і після вносимо корекції у виріб. Шубка відправляється в нашу професійну фабричну хімчистку тільки по хутру.

У хімчистці шубка проходить ще два етапи. Перший етап - це основна щадна хімчистка. Другий етап - барабан з опілочками, в якому закриваються волоски й знімається зайва фарба з хутра. Шуба проходить повну фіксацію фарби. Після таких процедур шубка стає як нова, оновлена, ворс піднімається, розпушується і стає блискучим.

Пофарбувати шубу з норки
Фарбування хутряних виробів

Де якісно пофарбувати шубу?

Фарбування шуби й тонування шуби займає близько 3-4 тижнів в літній період. У зимовий період є запис, і фабрика зайнята вичинкою свіжої сировини. Тому процес фарбування шуби в хутряний сезон може зайняти близько 1,5-2 місяців.

Флагманський Будинок Моди Вознесенської рекомендує проводити догляд за хутром - тобто тонування шуби й фарбування шуби в весняно-літні періоди. Без тривалих очікувань і без особливого поспіху.

Ми приймаємо шубки в фарбування з інших міст України. Примірки ведемо по скайпу. Подробиці - дізнавайтеся телефоном!

На цих дорогих процедурах багато наших конкурентів і багато дилетантів, хто нібито може виконати пофарбувати шубу, просто економлять. Або знімають з себе відповідальність. В результаті господиню шуби може спіткати цілковите розчарування.

Але якщо Ви бажаєте пофарбувати хутро, пофарбувати шкіру або виконати фарбування шуби якісно, ​​то слід замовляти такі роботи тільки на спеціальній фабриці Флагманського Будинку Моди Вознесенської - ми єдині, хто пропонує в Києві повний комплекс фарбування і тонування шуби.

Також у нас можна замовити фарбування шкурок та хутра. Такі роботи займають близько 2-х тижнів. Виконуються вони для майбутнього нового виробу: наприклад, пошиття шуби, хутряного пончо, горжетки з хутра, палантини або жилетки від кутюр. Наші майстри навіть можуть виготовити з пластин рекса світлу пудрову ковдру!

Фарбування хутра та шкіри - один з основних напрямків діяльності Флагманського Будинку Моди Вознесенської. Досвід роботи наших різнопрофільних спеціалістів в хутряній індустрії складає близько 100 років! Фабричні знання, що передаються сімейно - з покоління в покоління, а також сучасне устаткування та освоєння нових екологічних технологій хутряної фабрики по фарбуванню і в хімчистці - гарантія якісної роботи.

Фахівці Флагманського Будинку Моди Вознесенської можуть:

 • пофарбувати шкіру;
 • пофарбувати хутро;
 • пофарбувати шубу;
 • виконати тонування дублянки;
 • пофарбувати шкіряну куртку;
 • пофарбувати шкіряні штани;
 • пофарбувати шкіряну спідницю;
 • усунути жирні плями на шкірі або шкіряному виробі;
 • пофарбувати сумку зі шкіри;
 • пофарбувати хутряні та шкіряні вироби;
 • перекроїти шубу;
 • перешити шубу;
 • змінити повністю фасон в норковій шубі та виконати інші складні операції з хутром.

Наше обладнання, величезний досвід роботи дозволяє виконувати унікальні сервісні послуги з фарбування різноманітних хутряних виробів і виробів зі шкіри, проводити хімчистку хутряних виробів на найвищому рівні! Хімікати використовуються тільки екологічно чисті - виробництва Італії та Америки мають гіпоалергенність.

Будемо раді бачити Вас в нашому Флагманському Будинку Моди. Для консультацій - телефонуйте! Замовити фарбування шуби, дублянки, хутра, будь-якого шкіряного або хутряного виробу, отримати докладні консультації з такого складного процесу можна за нашими телефонами прямо сьогодні.

Чи можна пофарбувати норкову шубу
Наші роботи
Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка