Фарбування шкіри

Розкішні шкіряні речі – це якість унікальних сучасних біо і нанотехнологій з ручними методами та величезного досвіду робіт, без компромісів. Це характер виконання і вроджена цінність до речей. Виконуємо ручну чистку і фарбування шкіри та шкіряних елітних і брендових виробів.

Коли Ви чуєте професійне фарбування шкіри, Ви можете подумати, що це звучить вельми багато обіцяючи. І, дійсно, у флагманському Будинку Моди Вознесенської для ексклюзивних виробів проводиться не тільки хімчистка, чистка та біочистка шкіри різних типів, але і професійна фарбування шкіри та відновлення кольору шкіряних і замшевих виробів.

Професійний колорист - майстер фарбування шкіри ідеально підбирає тональність. І навіть при частковому фарбуванні перехідність кольору буде непомітна. Всі шкіряні вироби фарбуються грамотно і з гарантією якості від 2-х років.

Забарвлення шкіри відновлюємо повного колірного спектра. Найрізноманітніших відтінків; на вицвілій замші та велюрі, нубуку, шкірі без покриття анілінової, напіванілінової. Маємо уміння обробки препаратами, усуваючи темні місця на шкірі. Тобто не тільки пофарбувати шкіру в чорний, синій або коричневий колір - наші технологи проводять роботу від білого до кольору мілітарі та найскладніших відтінків індиго, оновлення кольору строкатої фуксії та ультра модних відтінків. Складне фарбування шкіри та надання свіжості зі специфічним напиленням; перламутру; золота, срібла, бронзи, перлів та інших напилювань. Технологи - кожум'яки мають досвідченість зі знанням, що з річчю робити і як таку шкіру правильно підготувати до відновлення покриття. Для різних типів шкір різні обробки та препарати для тієї чи іншої класифікації шкір і обов'язково правильною, ручної підготовки сировини на краще вбирання пігментних барвників без перевантаження, без ущільнення шкіри після фарбування.

Фарбування шкіри Київ

Фарбування ексклюзивного взуття, одягу і галантерейних елітних сумок

Фарбування одягу, взуття, портфелів, сумок, галантерейних речей ексклюзивної ручної роботи, з малюнками, з дорогоцінними каменями та прикрасами, фарбування ручної роботи з рідкісних шкір алігатора, цапиної шкіри, верблюжої шкіри. Туфлі та аксесуари чистяться, фарбуються, відновлюється, а також бездоганне покриття в тій якості на яких є унікальні текстури. Реставруються покриття тільки вручну, в кращих традиціях взуттєвого і галантерейного мистецтва. Володарі чоловічих туфель відзначають їх стабільну комфортність після всіх наших спа процедур, а дами отримавши чисті аксесуари, визначають довіру до нашого сервісу.

Пофарбувати шкіряну куртку
Фарбування шкіряних курток

Особливості послуги фарбування шкіри та шкіряних виробів

В процесі надання послуги фарбування шкіри та шкіряних виробів використовуються хімікати виробництва Італії, Бельгії, Франції. Як правило, перед фарбуванням виконується хімчистка | чистка | біочистка шкіряних виробів - використовуються активні очисні засоби виробництва Італії, Бельгії, Америки та Франції. Новітні технології підіймають забруднення на поверхню шкіри як би витягаючи зсередини для максимального усунення бруду, поту, жиру. Шкіряний виріб набуває максимально чисте покриття і готується цією процедурою під етап обробки - фарбування шкіри.

Відновлення кольору можливо навіть після найжахливіших неприємностей, що трапилися з Вашим шкіряним виробом. Майстри з фарбування шкіри та шкіряних виробів Флагманського Будинку Моди Вознесенської виконують:

  • усунення потемнілих плям від фурнітури;
  • усунення жирних плям від масла;
  • усунення вицвілих місць;
  • відновлення кольоровості;
  • повне оновлення кольору в шкіряному виробі;
  • усунення перед фарбуванням; подряпин, стертих країв, усунення розривів, дрібних дірочок, заміну деталей зі шкіри та інші відновлювальні галантерейні види неповторних робіт.

Перед фарбуванням шкіри виріб проходить очистку без барабанів для максимального збереження м'якості шкіри в виробі. Бережімо виріб від пересушування перхлором, не кидаючи його в барабан. Всі роботи тільки унікальні та ручні. Після фарбування різноманітних шкір, обов'язково проводиться закріплення кольору.

Фарбувальний цех по шкірі Флагманського Будинку Моди Вознесенської приймає шкіряні вироби, з ексклюзивним тисненням на шкірі, з найтоншої замші, верхній одяг з класичної гладкої шкіри щільної шкіри, галантерейні вироби та одяг в поєднанні декількох кардинально різних за кольором і комбінації за структурою, двоколірні, триколірні. Шкіра з брендованої перфорації, з унікальним покриттям або без покриття взагалі. Екзотичної шкіри; шкіра пітона, предмети, речі та аксесуари з алігатора та інших різновидів.

У фарбування шкіряні речі приймаються з ексклюзивною фурнітурою, однак прайс визначається з надбавленим % з урахуванням підвищеної обережності ручних робіт. Ми допоможемо у відновленні та поновлення Вашого улюбленого ексклюзивного шкіряного вироби. Наші майстри відновлюють речі в стані "безнадійної ситуації". Телефонуйте будемо раді Вам допомогти!

Фарбування дублянки
Наші роботи
Консультація
Ваша заявка прийнята. Будь ласка, чекайте дзвінка