Ремонт шкіри та шкіряних виробів Київ

Натуральна шкіра: свиняча, теляча, козяча, овеча ... замшева, гладка, велюрова, з тисненням або з перфорацією, пофарбована або натуральна. Шкіра завжди така різна. Але дуже улюблена майстрами Флагманського Будинку Моди Вознесенської.

Шкіра - чудовий матеріал. Вона підходить до всього і в зручності використання виробу, незрівнянна ні з чим. Адже, чим найулюбленіша річ, тим частіше вона носитися, і тим швидше зношується. Як же бути, якщо, наприклад, улюблена куртка або плащ втратив колишній зовнішній вигляд, але ще носибельний? Звичайно ж, віддати в ремонт досвідченому майстрові саме по шкірі. Ключове слово - досвідченому. Так як робота зі шкірою, має на увазі, деякі особливі навички і вміння. Зокрема, саме ремонту шкіри - одягу і різних виробів.

Ремонт шкіриРемонт шкіряних речей

Іноді пошити з нуля буває значно простіше, ніж зробити ювелірну реставрацію пориву шва на кожевій тканині так, щоб його потім не було видно. Або ж, наприклад, поставити латку або взагалі викроїти нову деталь. Для цього необхідно знати фізико-хімічні властивості шкіри. Чітко бачити півтона і всілякі відливи, і переливи шкіри. Якісно і точно підібрати зернистість і фактуру різних шкір.

Ремонт шкіряних виробів ательє в Києві

Також потрібно враховувати товщину і м'якість. Шкіра не повинна бути сильно пересушена, інакше вона буде рватися або просто потріскається на сильному морозі. Дуже жирна шкіра відтягуватиметься на всіх опуклих місцях, сильно при цьому деформуючи виріб при носінні. Чи не відповідність хоча б одного з цих факторів, дає непривабливий зовнішній вигляд. І говорить про неякісну виконану роботу.

Ремонт шкіряного виробу Київ

Іноді, йдучи на поводу у бажання «зекономити», ми можемо заплатити в кілька разів більше, в кращому випадку, а в гіршому взагалі викинути річ. Тому, що шкіра не тканина, і якщо один разу прошити рядок, залишаються дірочки від проколу голки. Можна звичайно прошити точно за цими ж діркам, але це місце вже не матиме колишню міцність, і в разі сильного натягу, швидше за все, порветься. Тому недобросовісні майстри замазують все, що можут- клеєм, який робить це місце непридатним до подальшої роботи. Тобто, в разі помилки майстра, відтерти клей і розпороти рядки буває практично неможливо. І доводиться міняти весь шматок шкіри, якщо вийде знайти подібний.

Ремонт шкіри Київ

Наші майстри працюють зі шкірою більше 15 років і мають достатній досвід у поводженні з цим чудовим матеріалом, даним нам самою природою. Ми дуже уважно ставимося до своєї роботи. В особливо складних випадках, виготовляється макет бажаного розміру і виду. Наприклад, при заміні коміра і манжетів, можна в тому числі поміняти і їх фасон. Спочатку такі елементи треба викроювати з макетної тканини, потім після їх затвердження - зі шкіри.

Терміновий ремонт шкіри, дублянок, шуб, хутра, шкіряних та хутряних виробів

Має велике значення і обладнання, на якому це все зшивається. Тому, як на звичайній стачній машинці, шкіра погано прошивається, зморщується, або розтягується і виглядає неохайно. Шкіра шиється спеціальною «крокуючою лапкою» на промисловій машині з високим підйомом і можливістю проколоти голкою декілька шарів, навіть самої грубої шкіри. Також цю машину можна переналаштувати і на саму тоненьку і стрейчеву шкіру. Вона виконує безпосадочний рядок, спеціальною голкою «лопаткою», яка залишає не проколи, а прорізи. Їх менше видно і вони більш технологічно правильні. Нитки для такої машини купуються в Німеччині, Польщі, Росії та інших країнах-виробниках. Вони високоміцні і не мають терміну придатності. Палітра відтінків найрізноманітніша, є можливість замовити бажаний відтінок.

Ремонт шкіри в Києві

Крім цього, ми використовуємо різні прокладочні та дублюючі матеріали, щоб уникнути, подальшої деформації деталей (виробництва Італії, Польщі та Росії). При неминучості проклейки деталей ми використовуємо тільки професійний клей прозорий і не токсичний (виробництва Німеччини). Таким чином, ремонт шкіряних виробів стає задоволенням для майстра і задоволенням для клієнта.

Замовити ремонт шкіряній речі

Ми виконуємо безліч різних ремонтів і заміни деталей, вставляємо латки і можемо настрочити аплікації у вигляді букв або зробити фігурну перфорацію. При необхідності заміни деталі рідкісного, незвичайного кольору, у нас є послуга фарбування шкіри в будь-який відтінок і колір. Також, можна під замовлення підібрати необхідний малюнок і текстуру. Дуже, до речі, будуть послуги нашого дизайнера, при дуже складних ремонтах і реставраціях шкіряних виробів.

Ремонт кишені в дублянці Київ

У декоруваному одягу зі шкіри використовуються різні прийоми: установка люверсів, хольнітенів, пряжок, кнопок, магнітів, декоративних блискавок, заклепок, всіляких металевих, скляних, текстильних, вишитих або хутряних елементів. Загалом все для того, щоб ремонт став не тільки виходом зі скрутного становища, але також і можливістю зробити Вашу річ цікавіше, модніше і привнести унікальну родзинку Вашому образу.

Ремонт шкіри та хутряних виробів

Ремонт шуби і хутряних виробів від Флагманського Будинку Моди Вознесенської

Виготовлення довязи в Києві

Заміна блискавок

 

Заміна блискавок в Києві

На фото вище наведені приклади нашої роботи по ремонту шкіряних елементів в одязі - зокрема, виготовлення шкіряних деталей під установку блискавки. Також в шубі виконано заміну блискавки. До слова, Ви завжди можете вибрати блискавки у нас, ми також можемо купити блискавку під замовлення. Або ж, якщо є бажання, Ви самі можете взяти участь в покупці блискавки і прийти до нас зі своєю фурнітурою. Чекаємо Ваше замовлення, телефонуйте нам прямо сьогодні!