Ремонт кожаной одежды Киев

Професійний ремонт шкіряного одягу — це досить широкий перелік послуг, в наданні яких компетентно наше ательє.

Предмети гардеробу з натуральної шкіри — це стильно, модно, практично, актуально і зручно. Володар таких речей завжди в тренді, а правильно підібрана річ з цього матеріалу, прослужить довгі роки, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд. Це може бути: куртка, піджак, пальто, жилет, сукня, брюки і що тільки намалює фантазія. Мабуть, важко уявити будь-який предмет гардероба, більш універсальний, ніж шкіряна куртка.

Отремонтировать кожаную одежду Киев

Сучасні технології вичинки і дизайнерських рішень дозволяють отримати шкіру найвищої якості, яка використовується в моделюванні верхнього одягу і дозволяє втілити самі неординарні задуми дизайнера. Перфорація і лазерна обробка, роблять оброблену шкіру піддатливою, а вироби з неї унікальними. І в той же час, вона стає ніжною і вразливою для механічних пошкоджень.

Ремонт кожаной одежды услуги

РЕМОНТ ШКІРЯНОГО ОДЯГУ

Які можливі пошкодження? В результаті частої експлуатації можуть з'явитися неприємні дефекти, здатні зіпсувати візуальне враження, такі як:

 • потертості в місцях частого тертя;
 • розтягнута шкіра на ліктях і колінах;
 • пошкодження в районі кишень;
 • поломка фурнітури;
 • заміна блискавки в шкіряному одязі,
 • розпустилися оздоблювальні шви;
 • зіпсована і зношена підкладка;
 • розійшлися шви;
 • порізи і вирвані «з м'ясом» гудзики;
 • кнопки і магніти, що вийшли з ладу;
 • пошкодження перфорованої шкіри;
 • пошкодження в місцях біля кишень;
 • потертості шкіри;
 • витертий верхній комір в шкіряному одязі;
 • знятий верхній шар шкіри;
 • потьмянів колір на шкіри та замші;
 • подряпини на шкірі;
 • великий розмір шкіряного одягу;
 • маленький розмір шкіряного одягу;
 • застарілий фасон шкіряного одягу.

Для професіоналів Флагманського Будинку Моди Вознесенської — немає нічого неможливого. Всі ці та інші можливі дефекти переборні і Ваші побажання враховуються в процесі ремонту шкіряного одягу. Можлива заміна зіпсованих фрагментів шкіряного одягу та інший авторський ремонт.

Ремонт брендового шкіряного одягу

Безумовно, належний догляд за шкірою і зберігання в гардеробній, обробка засобами для захисту від погодних умов, здатні істотно продовжити термін служби шкіряній речі. Однак, якісний ремонт шкіряного одягу, в цілях профілактики, рекомендується проводити в кінці сезонної експлуатації для всіх предметів гардеробу. До того ж, набагато приємніше починати новий сезон з використання підготовленої речі, а не думати про бовтаючогося гудзика або потертих манжетах. У флагманському Будинку Моди Вознесенської можна замовити якісне міжсезонне сервісне обслуговування шкіряних речей.

Ремонт брендовой кожаной одежды Киев

Уміння працювати з будь-яким матеріалом по ремонту шкіряного одягу, багаторічний досвід і професійні знання, а також великий вибір допоміжних засобів і фурнітури — дає нам можливість гарантувати швидкий, а головне, якісний ремонт шкіряного одягу. Ми відновимо Ваші улюблені речі і повернемо первинний зовнішній вигляд, і в тому числі, виконаємо ремонт брендового шкіряного одягу. Наші майстри проводять ремонт шкіряного одягу з використанням спеціальних міцних ниток, нетоксичного професійного клею і якісної фурнітури, яку використовують на кращих світових фабриках — це блискавки, гудзики, гачки, заклепки, магніти, кнопки і декоративна фурнітура.

Для заміни підкладки, є каталоги з підкладковим міцним матеріалом, з особливою круткой нитки і міцною структурою для шкіряних речей.

Ремонт кожаной одежды Киев

Ремонт шкіряного одягу: ціни

Ціни на ремонт шкіряного одягу формуються індивідуально, адже в кожному випадку обсяг роботи, стан шкіри і виникла проблема — абсолютно різні.

Не варто довіряти дорогу річ кому попало в гонитві за дешевизною, адже ремонт шкіряного одягу повинен проводитися досвідченими майстрами, фахівцями по шкірі, на спеціальному обладнанні і підручними предметами призначеними тільки для шкіри.

Ремонт кожаных вещей Киев

Шляхи вирішення проблеми визначаємо разом із замовником. Ми запропонуємо кілька варіантів усунення недоліку у шкіряному одязі.

Майстри Флагманського Будинку Моди Вознесенської творчо підходять до будь-якої проблеми, яка виникла, готові обговорити різні варіанти вирішення з урахуванням побажання клієнта.

ЯКІСНИЙ РЕМОНТ ШКІРЯНОГО ОДЯГУ І НЕ ТІЛЬКИ ...

Ми не обмежуємося винятково ремонтом шкіряного одягу, у нас можна також підігнати по фігурі наявну річ, змінити довжину рукава в меншу, або навіть доточати і подовжити більшу сторону деталі вироби зі шкіри. Адже така дрібниця, як довгий рукав куртки або дублянки, здатна зіпсувати зовнішній вигляд. Також, можна відрегулювати довжину низу, замінити блискавку або підкладку, або навіть перекроїти улюблену річ і повернути її в моду.

Ремонт кожаной одежды цены

Цей перелік послуг, особливо зручний тим нашим клієнтам, хто купує шкіряні речі в нашому флагманський Будинку Моди Вознесенської, оскільки примірка і підгонка виробу може оперативно здійснюватися на місці. Можлива консультація майстра до моменту покупки, якщо річ потребує серйозного доопрацювання.

Скориставшись послугами наших майстрів, Ви отримаєте повний і оперативний сервіс з високою якістю роботи!

Ремонт шкіряного одягу на протязі дня або декількох годин!

Висока якість з гарантією!