Замовити ремонт норкової шуби

 

Чому виникає необхідність зробити ремонт норкової шуби? По ряду причин в хутрі утворюються залисини, з часом хутро може втрачати свої властивості, відбуваються різні неприємності: розлите вино, сік або інші несподіваності. Коли приходить час зробити ремонт шуби з норки, слід звернутися в професійне хутряне ательє. На питання, пов'язані з ремонтом норкових шуб, а також багато інших питань, які виникають при обслуговуванні дорого хутра, відповідають дипломовані фахівці Флагманського Будинку Моди Вознесенської, що мають досвід роботи в кушнірському виробництві більше 20 років.

Коли потрібний ремонт норкової шуби

Після покупки довгоочікуваної шубки і радісних емоцій від володіння новою прекрасною річчю, приходить час її експлуатації. І слід розуміти, що за цим купленим дорогим хутром доведеться правильно доглядати. Існує ГОСТ (Міждержавний стандарт), який описує термін зносу і параметри експлуатації виробів з хутра. Однак в житті, все залежить від селекції шкур, їх сорт, від заводчиків в хутряній індустрії (чим годували тварин, які були умови їх утримання), вичинки шкурки і багатьох інших факторів. Одним з найбільш важливих аспектів, є і ставлення господині до своєї шуби- правильно чи зберігається хутро, чи правильно експлуатується, використовується чи хороша хімчистка з якісними хімікатами для хутра чи ні.

Професійний ремонт шуби

В процесі експлуатації, ремонт норкової шуби може знадобитися з різних причин. Завжди варто пам'ятати, що старіння натурального хутра з часом не зупиняється, природний процес розкладання можна тільки сповільнити, навіть якщо була найкраща вичинка.

Фахівці з хутра Флагманського Будинку Моди Вознесенської можуть продовжити термін життя будь-якого хутра. Але при цьому повинні виконуватися умови його правильного зберігання і догляду. У цьому випадку ремонт шуби з норки може знадобитися не скоро.

Ремонт шуби з чорної норки

Однак, якщо в хутряному виробі виникли потертості, видно "лисі місця", відривається підкладка, виник розрив шкіри або помітні інші ознаки псування хутра, слід без зволікання замовити ремонт норкової шуби в ательє Флагманського Будинку Моди Вознесенської (Київ).

Наші телефони для запису:

+38 (044) 353-50-49

+38 (063) 970-78-78

+38 (066) 620-96-10

Режим роботи

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00

СБ з 10:00 до 16:00

У разі екстреної необхідності - прийом за домовленістю.

Покраска, химчистка шубы, меха

 

Хімчистка, фарбування хутра, шуби Київ

 

Ремонт шуби з норки: як ми робимо чарівне зцілення

Якщо Ви помітили, що хутряний виріб почав псуватися, не варто засмучуватися, багато неприємностей по хутру усуваються! Ремонт шуби з норки проводиться на високому рівні нашими кушнірами в Києві.

Кишені, борта хутряного виробу, комір внутрішньої частини, місця, де впроваджені гачки, спина в області лопаток (задні полички між лопатками при вузько викроєних лекалах шуби), місця пройм - як правило, найслабші ланки будь-якого виробу. У деяких випадках розрив пройми може бути саме через сильно занижену пройми в шубі - це часті помилки при розкрою виробів. До слова, низька пройма часто зустрічається в стандартних розмірах норкової шуби, так як такий розмір підходить для всіх типів статур. Все це - не біда! З цим можуть впоратися наші професіонали!

Швидкий ремонт норкової шуби з хімчисткою

У флагманському Будинку Моди Вознесенської можна виконати професійний ремонт норковій шуби- чудове зцілення - це коли окремі елементи будуть повністю відреставровані, перекроєні або замінені на нові. Розриви в шубці не просто зашиваються, а реставруються і зміцнюються «спецматеріали» без клею, з ручними кушнірськими швами по спеціальних схемах і застосуванням способів обробки тільки для хутра. Така методика в подальшому дозволяє виключити повторення історії з розривом в норковій шубі.

Розриви підкладкової тканини також підлягають ремонту в шубі з норки, шиншили і будь-якого іншого хутра. Ремонт шуби зі стриженої або щипаной норки вимагає більш делікатної роботи. Ремонт такого хутра може виконати, дійсно, тільки вправний майстер-кушнір. Тільки професіонал зможе зробити ремонт шуби зі світлої норки або темного кольору норки. Головний успіх таких робіт криється в досвіді фахівця, в ідеальних кушнірські швах і майстерності кушніра

Для ремонту норкової шуби іноді необхідна тільки суха правка - це підходить для старих шуб. Подібний метод вирівнює мездру, якщо вона була деформована або перекручена, наприклад, при таненні на хутрі мокрого снігу.

Слід виконати ремонт шуби з норки чи іншого хутра також і в тому випадку, якщо виріб став важким і трохи задубів: тобто шуба перетворюється з м'якої, (якою була куплена спочатку), в тверду і нерухому шубу, на якій мездра - шарудить, а на сгибах- хрумтить. Для таких шуб ми проводимо повноцінну двухфазову хімчистку на нашій спеціалізованій хутряній фабриці. Фахівці Флагманського Будинку Моди розбирають шубу, починаючи з підкладки і внутрішніх наповнень, залишаючи тільки хутро, закріплюючи мездру «спецматеріали», щоб шуба не розтягнулася і не перекрутилася в деяких місцях. Для підкладки проводиться - «аквачистка», а при необхідності - повна заміна підкладки.

Наші телефони для запису:

+38 (044) 353-50-49

+38 (063) 970-78-78

+38 (066) 620-96-10

Режим роботи

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00

СБ з 10:00 до 16:00

У разі екстреної необхідності - прийом за домовленістю.

Професійна хімчистка по хутру для шуб проводиться на нашій хутряній фабриці. Перша фаза хімчистки - класична, як у всіх хімчисток, з перхлором. Друга фаза хімчистки проводиться тільки у нас, на професійній фабриці по хутру - це хімчистка в спеціальній буковій тирсі. Вам таку послугу не запропонує жодна хімчистка в місті Києві. Наш метод чистки хутра є унікальним. Це сама щадна і безпечна хімчистка хутра в спеціальній буковій тирсі з певним зрізом і гранями. Цю тирсу виробляють тільки для професійних хутряних хімчисток в Данії і Франції. У поєднанні з найкращою хімією для хутра, такий спосіб дає чудовий результат. Двофазна хімчистка хутра усуває з пух всі засмальцьовані і найбрудніші місця, хутро розпушується, продувається і м'яко обтрушується усуваючи всі бактерії, цвіль, моль, личинки, шкіряні кліщі, деколи невидимі для нашого погляду.

Ремонт шуб

Хутро при двофазнії хімчистці полірується, стає блискучим, розпушеним без гребінців і латунних зубців, мездра стає м'якою, як тканину. Але при цьому, мездра в шубі не сідає, а хутро не втрачає своїх якостей. Тільки навпаки! Шуба набуває первісний і первозданний вигляд, як колись Ви давним-давно її придбали.

Складний ремонт норкових шуб

Ми виконуємо ремонт норкових шуб складного крою і стилю. Наприклад: шуби з двох різних кольорових гам розбираються за елементами. Хімчистка для такої шуби проводиться окремо, щоб при терті в барабані, один колір хутра не полиняв і на інший колір. Тому, у нас можна замовити ремонт чорної фарбованої норки, що має елементи білої норки.

Ремонт шуби з норки в Києві

Після двофазної хімчистки, наші кушніри та ручниці по хутру, відновлюють все внутрішнє наповнення для шуби - так, як було в Вашій шубі спочатку. Впроваджуються внутрішні наповнювачі шуби - це хутряні направляючі. При необхідності ставляться нові монтажні стрічки для хутра, м'яке наповнення, формотримаючі внутрішні елементи.

Проводиться, при бажанні замовника, повна заміна: гумових стрічок, фурнітури, гудзиків, заміна підкладки, шубних кліпс, гачків і інших елементів.

Якісний ремонт норкової шуби Київ

Наші телефони для запису:

+38 (044) 353-50-49

+38 (063) 970-78-78

+38 (066) 620-96-10

Режим роботи

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00

СБ з 10:00 до 16:00

У разі екстреної необхідності - прийом за домовленістю.

Іноді ремонт норкової шуби замовляють у разі, якщо є полинялі місця від частих зіткнень з ручкою аксесуарів (наприклад, ручки від сумки). Таку роботу ми проводимо також з двофазною хімчисткою. Однак, майстер візьметься за роботу за умови- негайного до нас звернення для усунення цієї неприємності. Пам'ятайте, що хутро може полиняти до точки неповернення - коли нічого не зможе зробити навіть найдосвідченіший майстер.

Ремонт норкової шуби проводиться і в тому випадку, якщо від сумки і частого тертя з'явилися великі лисини на плечах або на стегні. Для таких делікатних робіт є чимало методів усунення зазначених неприємностей.

Ремонт шуб в Києві

Буває з'їдений міллю низ довжини шуби або із-за високої вологості, неправильного зберігання псується низ шуби в довгому виробі. У таких випадках, ми пропонуємо обов'язково двухфазну хімчистку і вичісування спеціальними латунними зубцями залишки личинок. А після всіх маніпуляцій і дезінфекцій - усунення з'їдених доріжок в хутрі.

Якісно - ремонт шуби з норки (Київ)

У всіх випадках ремонту шуби з норки або будь-якого іншого хутра, ми гарантуємо правильність кушнірських робіт в наших салонах-ательє. Ви отримаєте сервісне обслуговування хутра та багато інших робіт з подальшими рекомендаціями щодо продовження терміну служби хутряних виробів безпосередньо у нас - від професіоналів в кушнірському ремеслі з багаторічним досвідом роботи.

Рекомендації, як уникнути ремонту шуби з норки і повторного ремонту норкової шуби

Обов'язково скористайтеся нашими рекомендаціями:

1. Змінюйтесь! Шуб в гардеробі має бути декілька, щоб Ви могли шуби переодягати в морозну погоду: хутро буде природним чином просушуватися, не змінюючи форму лекал і силуету в шубці, осьовий ворс буде менш схильний до облому. Ваші шуби будуть вигулюватися по черзі, а, отже, і відпочивати від навантажень. Але, не забувайте, шубка в мороз розкривається, хутро любить мороз, і не любить тепло і вологу (мокрий дощ, мокрий сніг), прямі сонячні промені.

2. Хутро також не любить: целофанові пакети, бути в коробках складеним вчетверо або навпіл, тісні гардеробні, батареї і бути поруч біля жарких, пересушених або дуже вологих і сирих місцях. Бережіть свою м'яку коштовність! Зберігайте хутро правильно, довіряйте його професіоналам!

3. Шубку необхідно обов'язково вигулювати взимку - це продовжить термін служби Вашого хутра!

Кожен ремонт норкової шуби з дорогого хутра унікальний. Тому перш, ніж взятися за роботу, нашим майстрам необхідно на власні очі побачити виріб, щоб визначитися з тим чи іншим методом реставрації хутра.

Недорогий ремонт шуби Київ

4. Обслуговування та ремонт норкової шуби треба проводити тільки у професіоналів! Ви зможете гарантовано отримати своє хутро в повній цілості! Пам'ятайте, що специфіка роботи зі шкірою та хутром - дуже рідкісне ремесло, далеко не всі можуть і вміють займатися цим мистецтвом. Їм опановують одиниці.

Флагманський Будинок Моди Вознесенської радий запропонувати всім нашим клієнтам і замовницям якісне обслуговування будь-якого хутра та шкіри. Телефонуйте нам прямо сьогодні!

Наші телефони для запису:

+38 (044) 353-50-49

+38 (063) 970-78-78

+38 (066) 620-96-10

Режим роботи

ПН-ПТ з 10:00 до 19:00

СБ з 10:00 до 16:00

У разі екстреної необхідності - прийом за домовленістю.

 

ШУБА І ХУТРО ЗІ ЗНИЖКОЮ (КИЇВ)

Сезонний розпродаж хутра - шуби з грандіозною знижкою на пошиття, а також сезонний розпродаж хутра нового сезону 2019-2020!

 

ПОСЛУГА ЦІЛОДОБОВОЇ ОХОРОНИ РЕЧЕЙ ВКЛЮЧЕНА

Флагманський Будинок Моди Вознесенської обслуговується професійною компанією з багаторічним досвідом роботи, а саме: з охорони магазинів, салонів, готелів та інших організацій класу «luxury». Всі хутряні вироби Наших клієнтів забезпечуються цілодобовою охороною на високому рівні. Пропускний режим здійснюється як всередині будівлі, так і на прилеглій території, обладнаною сучасною сигналізацією, під цілодобовою охороною, що гарантує цілісність і збереження Ваших улюблених виробів. Ваші речі завжди під наглядом і найкращим захистом!

 

СЕРВІСНА ПОСЛУГА «ЕЛІТНИЙ МАЙСТЕР»

Наш "Елітний Майстер" - експерт з усіх питань пошиття і ремонту, приїде в будь-який зручний для Вас час і місце. Ціна договірна. Телефонуйте!

 

СЕРВІСНА ПОСЛУГА «ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА ШУБ»

Флагманський Будинок Моди Вознесенської пропонує виконати професійну експертну оцінку Вашої шуби. Якщо Ви сумніваєтеся в зробленому придбанні, якщо Ви не впевнені в тому, чи був чесний з Вами продавець, якщо хутро здається Вам підозрілим, і взагалі, залишилася маса питань, неодмінно замовте експертну оцінку шуби.

Ми також можемо виконати пошиття гарної шуби за дуже доступною ціною з 100% перевіреного хутра та якісної фурнітури!