Хімчистка шкіряних виробів
Краса екзотичної шкіри заворожує, завдяки неповторному малюнку, вишуканості й, звичайно ж, природній фактурі та особливим неповторним лусочкам. Саме своєрідність і унікальність її структури передбачає деякі нюанси в догляді, ремонті, фарбуванні, хімчистці та реставрації виробів із такого делікатного матеріалу.
Крім стандартних правил щодо догляду за виробами з екзотичної шкіри, багатьом може знадобитися послуга «хімчистка шкіряних виробів». Наше ательє допоможе Вам з відновленням кольору, зовнішнього вигляду шкіряних виробів. Ми працюємо з усіма видами шкіри:
- крокодила;
- пітона;
- алігатора;
- поросуса;
- каймана;
- страуса;
- анаконди;
- кобри;
- варана;
- ігуани;
- анілінової (без покриття);
- напіванілінової;
- з матовим покриттям;
- лакованої;
- риб;
- глянсової;
- класичної;
- тонкої;
- з напиленням;
- щільної.
Для хімчистки шкіряних виробів ми використовуємо спеціальні дорогі препарати та досвід наших майстрів. Тому після процедури «хімчистка шкіряних виробів» Ваша річ буде м'яка і як нова.
Типи шкіри, і як проходить хімчистка шкіряних виробів?
«Флагманський будинок моди Вознесенської» пропонує виконати хімчистку, фарбування і реставрацію всіх видів шкіряних виробів. У наших цехах працюють тільки професіонали з досвідом від десяти років. Ми гарантуємо якість нашої роботи. Для того, щоб зробити хімчистку шкіряних виробів якісно, потрібно використовувати матеріали відповідно до типу шкіри.
Умовно шкіряні вироби можна розділити на кілька типів з обробки шкіри:
- із захисним покриттям;
- наполовину із захисним покриттям;
- без покриття;
- з ворсом замш, велюр;
- без ворсу нубук.
До шкіри із захисним покриттям відноситься пігментована шкіра, тобто гладка шкіра. Така шкіра на виробництві проходить шліфування по зовнішній стороні лицьової частини. Усі від природи дефекти максимально вирівнюються і шпаклюються спеціальним обладнанням. Часто використовують для гладкої шкіри тиснення, під час цього процесу поверхні надається особлива текстура. Усі недоліки після таких процедур приховані. Потім наноситься кольорове покриття. Гладка шкіра фарбується окуночним методом або методом поверхневого фарбування. Потім наносяться фінішні зносостійкі закріплювачі кольору для стійкості.
Така шкіра добре носиться і чиститься і проходить без особливих труднощів верхнє фарбування після хімчистки. Під час хімчистки гладкої шкіри можуть виникнути труднощі тільки у разі наявності ексклюзивних аксесуарів або особливих видів обробки: напилення, тиснення, перехід кольору, що надають потертість або ефект старості шкіри. Для таких індивідуальних замовлень наші майстри використовують особливий підхід і напрацьовані роками методи з професійним досвідом.
Реставрація та усунення подряпин на всіх видах шкіри у «Флагманському будинку моди Вознесенської» можна усунути подряпини, заломи та відшарування на крокодилі, поросусі, пітоні, подряпини на гладкій шкірі, дірки й подряпини на структурній шкірі, подряпини та дефекти на шкірі з особливим тисненням.
Хімчистка шкіряних виробів за різними типами шкіри
Кожний різновид, тип і підтип шкіри чиститься виключно своїми засобами та технологіями, які підходять саме цьому розряду.
Шкіра без захисту
До шкіри без захисного покриття відносяться: анілінова шкіра, замша, велюр, нубук.
Цей тип шкіри чиститься за допомогою БІО й ЕКО чистки. Шкіра обробляється спеціальними засобами, які піднімають бруд зсередини. Мало хто з хімчисток може запропонувати таку хімчистку шкіряних виробів, як ми.
Нубук
Шкіра піддається шліфовці, як наслідок набуває ворсисту поверхню. Нубукова шкіра має природний зовнішній вигляд, вона м'яка і приємна на дотик.
Хімчистка нубука проходить легко. Є природні мінуси для світлих шкіряних виробів, – це жирні плями. З нубукової шкіри вони погано виводяться.
Але вивести можливо більш тривалими процедурами та напрацьованими професійними технологіями та методами. За виробами з нубука важко доглядати, оскільки шкіра не має захисного покриття і сильно схильна до забруднень. Однак ви можете легко впоратися з цими труднощами, якщо замовите послугу хімчистка шкіряних виробів в нашому ательє.
Замша
Замшеві вироби шляхетні і яскраво виглядають. Замшева шкіра – це спилок, поверхня якого піддається шліфовці, за таких обставин поверхня стає ворсистою. На відміну від замші, нубук – це шліфований лицьовий шар шкіри. Поверхня замші завжди буде мати більш грубу текстуру, схожу на ковролін, а нубук схожу на вельвет.
Замшеві вироби відмінно проходять послугу хімчистка шкіряних виробів: відновлюється відтінок замшевої шкіри, і піднімається ворс на спеціальному промисловому обладнанні. Гарна і якісна хімчистка замшевих шкіряних виробів проводиться близько 2-3-х тижнів. Висока якість хімчистки замші, нубука тощо проводиться повільно для витримування всіх нюансів і технологій.
Напіванілінова шкіра
Напіванілінова шкіра ідентична аніліновій шкірі. На напіванілінову шкіру наноситься тонкий захисний шар, який допомагає перешкоджати забрудненням. Природна структура шкіри помітна, як і раніше. Особливі мітки та складки по верху шкіри все ще видно, але менше, ніж на аніліновій шкірі. Напіванілінову шкіру не так просто чистити та обслуговувати. Вона приємна, м'яка на дотик, на ній видно природні мітки. Часто трапляється два піввідтінки в шкірі. Тому наші майстри-колористи звертають на це особливу увагу і намагаються відновити після хімчистки виробу кольорову палітру шкіри. Хімчистка напіванілінової шкіри проводиться від 2-3-х тижнів до 4-х тижнів – залежно від складності плям і забруднення.
Анілінова шкіра
Найдорожча з усіх типів шкіри, на зовнішній вигляд матова і дуже приємна на дотик. Така шкіра дуже дорого виглядає. Іноді на ній помітне легке покриття спеціальним матовим лаком, яке все ж не оберігає шкіру від швидкого вбирання вологи.
Анілінова шкіра не призначена для щоденного використання. Ця шкіра проходить ексклюзивну добірку шкур. Така шкіра не шліфується, не вирівнюється на зовнішній стороні, уся природна зовнішня структура в шкірі зберігається. Анілінова шкіра забарвлюється окуночним методом. Фарбується в спеціальних ваннах і не має будь-якого поверхневого пігментного покриття і закріплювача кольору. Цей метод фарбування зберігає «дихання» шкіри.
Хімчистка анілінової шкіри
Створений виріб з анілінової шкіри унікальний і неповторний, на поверхні анілінової шкіри можна побачити унікальні вигини, мітки, природний малюнок, який може багато про себе розповісти. Справжнісінький і природний тип шкіри – анілінова. Вона дуже м'яка і ніжна на дотик, зберігає тепло і затишок взимку, а влітку така шкіра прохолодна і дозволяє дихати. Але нагадаємо: анілінова шкіра не має захисного покриття, тому вбирає в себе вологу, залишає на собі розводи навіть від краплі води, а також схильна до фарбування і вицвітання. Тому рекомендується дуже акуратне і дбайливе носіння виробів з анілінової шкіри. Аніліновій шкірі переважно мати кілька відтінків, оскільки вона вигорає природним способом.
Хімчистка анілінової шкіри – це найскладніша процедура з усіх видів очистки. У процедурі з фарбуванням для анілінового покриття завжди є підводні камені, наші фахівці з хімчистки та реставрації шкіри мають не тільки обладнання і дорогу хімію, а й багаторічний досвід. Багато хімчисток відмовляється проводити реставрацію та хімчистку для анілінових шкіряних виробів. І це зрозуміло: немає досвіду, хімії, спеціального обладнання і витримки в послідовності часу. Для якісної хімчистки шкіри без покриття, для роботи іноді потрібно більш як 4-5, а то і 6-ти тижнів! Звичайні конвеєрні хімчистки не можуть дозволити собі таку втрату часу. Ось і причина відмови.
Як проходить хімчистка шкіряних виробів в нашому ательє і наших цехах?
«Флагманський будинок моди Вознесенської» пропонує унікальну технологію в ремонті шкіри та в хімчистці шкіряних виробів. У процедуру хімчистки входить обробка відповідних барвників і хімії для кожного підвиду шкір у виробі.
Завдяки новітнім італійським технологіям, унікальній методиці використовуваних препаратів і послідовності технологій наші майстри з реставрації шкіри не економлять час і не скупляться на додавання дорогих препаратів для очищення та фарбування різних шкір. Наші професійні майстри повернуть виробу первісний вигляд, колір або перефарбують у будь-який інший відтінок за бажанням замовника.
Нанесення і закріплення барвника відбувається в декілька етапів, процес аналогічний заводському. Це дозволяє повністю звести нанівець подальше знебарвлення, облізання, відшарування, тріщини, ущільнення, жорсткості на шкірі після фарбування.
Майстер обробляє кожен виріб індивідуально. Для того, щоб барвник виглядав природно, пошкоджений шар відновлюється. Усуваються різні пошкодження. Наявність якісного асортименту засобів із догляду і ремонту за шкіряними виробами дозволяє відновити та відреставрувати навіть найскладніші в обробці типи шкіри.
Ми з особливою увагою ставимося до кожного клієнта, зберігаючи дорогі для Вас речі та даючи виробам новий зовнішній вигляд.
Ексклюзивне фарбування шкіри, хімчистка шкіряних виробів виконується у «Флагманському будинку моди Вознесенської» досвідченими майстрами за всіма правилами та технологіями. Телефонуйте нам прямо сьогодні, щоб замовити ексклюзивну хімчистку шкіряних виробів!