Заказать реставрацию мехового изделия

Реставрація хутряних виробів — послуга, яка дозволить Вашій шубці, шапці чи іншому хутряному виробу отримати нову функціональність відповідну новим трендам сезону! Сучасна активність власників хутра та шкіри не раз змушує стикатися з різкими рухами, які сприяють розсіченню хутра або шкіри: розриви на підкладці, поломка гачків, пошкодження блискавки або інші незручності. З такими несподіваними прикрощами, ми Вас запрошуємо у Флагманський Будинок Моди Вознесенської, де наші фахівці, кушніри та ручниці, дуже швидко і якісно виконають реставрацію хутряних виробів. Проведемо профілактику і реставрацію по хутру й шкірі, навіть у безнадійних випадках!

vensel

Не бажаете втратити свою шубу? Не економте на її ремонті!

Звертайтеся тільки до дипломованих кушнірів і користуйтеся тільки фабричною хімчисткою! Все інше «кустарщина». «Скупий платить двічі», задумайтеся над питанням — чи може бути висока якість, за незначну ціну?

vensel

Реставрация меховых изделий от Флагманского Дома Моды Вознесенской

Замена молний, ремонт одежды в Киеве

Наші майстри можуть виконати складну, ювелірну роботу, наприклад:

  • виготовлення хутряних і шкіряних деталей під установку елементів хутряного і текстильного одягу з оздобленням хутра; 
  • термінову заміну блискавок в шубі або в хутряному одягу;
  • ремонт опушки;
  • заміна коміра і заміна опушки;
  • заміна тканини в кишенях, на кращу тактильну і оксамитову карманку і багато іншого.

Доречі, блискавки стандартної довжини і нестандартної довжини, завжди в наявності у флагманському Будинку Моди Вознесенської. При необхідності, можна придбати блискавку індивідуальної довжини або кольору, також, її можна замовити. Ми підкажемо і підберемо блискавку необхідної довжини і надійності. В основному, ми використовуємо фурнітуру Італії та Бельгії. Однак при бажанні, Ви можете взяти участь в покупці блискавки або фурнітури і підвезти до нас на ремонт Вашого хутряного одягу.

Ремонт меховых изделий - изготовление довязов

Кілька важливих деталей для тих, чиї речі куплені за кордоном або зшиті брендовими будинками моди. Ми підбираємо всі деталі в точності, як на виробі. Нитки використовуємо від кращих виробників: Gutermann, Grall, Serafil, AMANN. Застосовуємо монтажні стрічки, хутряні направляючі, декоративні канти для дубляного виробу і шкіри, спеціальні матеріали для зміцнення швів хутра та шкіри. Тому, у Флагманському Будинку Моди Вознесенської можливий ремонт дуже дорогих, складних, брендових, хутряних і шкіряних виробів.

Покраска, химчистка шубы, меха

Химчистка, покраска меха, шубы Киев

Качественный ремонт одежды, шубы в Киеве

Реставрация шубы и меховых изделий от Флагманского Дома Моды Вознесенской

Реставрация шубы и меховых изделий от Флагманского Дома Моды Вознесенской

Реставрация шубы и меховых изделий от Флагманского Дома Моды Вознесенской

Реставрация шубы и меховых изделий от Флагманского Дома Моды Вознесенской

У розділі фото «До» і «Після», Ви можете побачити наші завершені і відреставровані та перешиті вироби, одяг, аксесуари для дому та предмети особистого вжитку.

Виконуємо ремонти розриву шкіри над кишенями. Також, ми виконуємо ремонт і усуваємо потертості і залисин в хутрі, проводимо установку нових шкіряних деталей і нових хутряних деталей, люверсів, кнопок і багато іншого. Всю фурнітуру ми підбираємо індивідуально в колір Ваших унікальних речей.

Як бачите, фахівці Флагманського Будинку Моди Вознесенської можуть впоратися навіть зі складними випадками ремонту на дорогих і унікальних виробах.

Ремонт кармана в дубленке

У прикладах наших робіт — на фото «До» і «Після», Ви знайдете такий сервіс послуги: виконання і заміна в чоловічій дублянці старого асиметричного коміра зі старого хутра. Вибір нового хутра проводився самим замовником із запропонованих більш витончених варіантів. Для моделей з ексклюзивним кольором і незвичайної палітри, пропонуємо різне хутро, різноманітну структуру шкіри, різну сировину для дублянок, саме у Вашій гамі відтінків. У нашому салоні представлене хутро на вибір: борсука, опосума, степової лисиці, єнота, короткошерсті шкурки норки і поні, шкурки овчини і козлика, кенгуру і дубляної сировини.

Ремонт воротника в Киеве

Реставрация изделий из меха

ДОДАТКОВИЙ СЕРВІС — професійна хімчистка та фарбування дублянних і шкіряних виробів.Фарбування і тонування хутра та виробів з хутра.

Інноваційна, краща хімчистка шуб, розроблена нашими досвідченими кушнірами і фахівцями з хутра. Наш сервіс послуг проводиться кращими професіоналами і фахівцями з вичинки і фарбування старих шуб! Особливу увагу приділяємо на хутро, яке було в експлуатації.

Термін виконання хімчистки або фарбування шкіряних і дублянних виробів 10-15 днів. Фарбування шуб від 30 до 60 робочих днів. Навіть коли на хутрі є залисини, потертості, засохла фарба або інші забруднення, наші фахівці зможуть запропонувати рішення по реставрації Вашого унікального хутряного одягу.

Ремонт, реставрация норковой шубы

Наша фабрика існує з початку XIX століття і до сьогодення , і завдяки досвіду роботи, який передавався по спорідненості, сьогодні наші фахівці мають багато прийомів реставрації і поновлення хутряних виробів при будь-якому їх стані, а також виконують дрібні реставрації та ремонт хутряних виробів з впровадженням інноваційних технології, що підсилює якість нашої роботи.

Срочный ремонт кожи, дубленок, шуб, меха, кожаных и меховых изделий

Для отримання професійної консультації у фахівців хутряного ательє, найкраще відразу привезти хутряний виріб у Флагманський Будинок Моди Вознесенської. Після оцінки роботи, буде сформована ціна реставрації хутряного виробу або вартість додаткових послуг (можливо, знадобиться хімчистка хутра або аквачистка для підкладки).

Якщо ви бажаєте дізнатися вартість роботи по телефону - точну ціну сформувати неможливо, вартість може бути тільки орієнтовна. Так як виріб потрібно бачити і тримати в руках, вивчивши шви, внутрішнє наповнення, структуру, і т.д. І потім, запропонувати рішення. Професійні та досвідчені фахівці, побачивши виріб, знайдуть для Вас кілька варіантів по ремонту та реставрації шкіряного або хутряного виробу — ціна формується остаточна і не змінюється після виконання, обов'язково зазначивши терміни виконання.

Ремонт хутряних і шкіряних виробів на протязі дня або декількох годин! Якісно з гарантією! Навіть в безнадійних випадках!

Починка меха, меховых изделий